خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

و حالا دانشجو هستم

قبل کنکور فکر میکردم کنکور یه کوهه بلند که اگه فتحش کنم همه موفقیتارو کسب کردم حالا بعد از اینکه دانشجوهم به پشت سرم نگاه میکنم میبینم این کوه یه تپه ی معمولی بود و کوه های دیگه ای جلو راهمه ....

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      قبل کنکور فکر میکردم کنکور یه کوهه بلند که اگه فتحش کنم همه موفقیتارو کسب کردم حالا بعد از اینکه دانشجوهم به پشت سرم نگاه میکنم میبینم این کوه یه تپه ی معمولی بود و کوه های دیگه ای جلو راهمه ....
      الان واسه این کشف می خوای جایزه نوبل رو بدیمت
      تاپیک میزنید کمی فکر کنید
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حتی نگفتی چی وکجا قبول شدی بفهمیم که چقدر از کوه رو رفتی بالا
      تصحیح الان یادم امد تغذیه خلخال قبول شدید ابنو می نویسم بقیه نپرسن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم
      ویرایش توسط ali.asghar : 26 مهر 1398 در ساعت 08:16

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تبریک میگم داداش...
      کنکور را خودمون بزرگ کردیم و دست های پشت پرده...
      آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی را برات آرزومندم.
      یا علی

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      کنکور یه کوه نیس یه پارک نیس کنکور اسان است حالا الان پشت سرت رو بیخیال جلوت چی میبینی راجب اینده بگو ببینیم این کوهت تا چه حد بلند بوده من که ایندم تایلنده بالاخره فتحش می کنم بعد پشت سرم تایلند میشه جلوم هم لاس وگاس

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینو همه بالاخره یه روز میفهمن
      کوه هایی هم که جلوت میبینی کوه نیستن
      کوه ها از جایی شروع میشن که کاملا خودت از پدر و مادرت مستقل شی اونوقته که میفهمی کوه چیه
      LEFT
      4/19/2021

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اکثر وقتا همین جوریه.
      ما مشکلات رو بزرگ میکنیم و بهانه های مختلفی میگیریم
      درحالی که وقتی میگذره میفهمیم چه روزایی رو الکی از دست دادیم و عمرمون رو حروم کردیم
      موفق باشید استارتر محترم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این کوه رو وقتی مفهمی تپه بود که فیزیولوژی گایتون به اون عظمت رو باید تو چهار ماه تموم کنی (خلاصش 500 صفحه)
      وقتی میفهمی تپه است که میفمی کل شکل های اناتومی عمومی رو باید نقاشی کنی و نامگذاریش کنی که همش انگلیسی اند (266 شکل از استخوان مفصل و عضله که هرکدوم حداقل ده تا اصطلاح انگلیسی دارند ) و باز چهار ماه وقت داری
      وقتی میفهمی کوه تپه بود که درس نیم واحدی انگل شناسی که کتابش سیصد صفحه است که ماه بعد اخر ابان امتحان داشته باشی
      وقتی میفهمی کوه تپه بود که مجبور باشی 4 تا کتاب زبان از اکسفورد رو تو چهار ماه یاد بگیری
      حالا دروس اختصاصی خودم و اکثر عمومی رو نگفتم

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      این کوه رو وقتی مفهمی تپه بود که فیزیولوژی گایتون به اون عظمت رو باید تو چهار ماه تموم کنی (خلاصش 500 صفحه)
      وقتی میفهمی تپه است که میفمی کل شکل های اناتومی عمومی رو باید نقاشی کنی و نامگذاریش کنی که همش انگلیسی اند (266 شکل از استخوان مفصل و عضله که هرکدوم حداقل ده تا اصطلاح انگلیسی دارند ) و باز چهار ماه وقت داری
      وقتی میفهمی کوه تپه بود که درس نیم واحدی انگل شناسی که کتابش سیصد صفحه است که ماه بعد اخر ابان امتحان داشته باشی
      وقتی میفهمی کوه تپه بود که مجبور باشی 4 تا کتاب زبان از اکسفورد رو تو چهار ماه یاد بگیری
      اگ باعلاقه رفتی، همشونو باجونوودل سپری می کنی،من ک این متنوخوندم عشق کردم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حالا شمام از کاه کوه نساز
      وقت ادم تو دانشگاه آزاد تره همه اینارو میشه انجام داد
      ویرایش توسط _Senoritta_ : 25 مهر 1398 در ساعت 19:16

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      جای این تاپیک بخش دانشجویی هست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

الان واسه این کشف می خوای جایزه نوبل رو بدیمت
      تاپیک میزنید کمی فکر کنید

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اقا یکی بگه من ازاد ثبت نام کردم انتخاب واحد کردم شهریه هم دادم اگه تک و توک برم یکی دو درس پاس کنم اخراجم نمیکنند؟

معافیتمو لغو نمیکنند؟ میتونم ترم بعد برم؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من هیچ من
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا استارتر نگفتی پزشکی شهید بهشتی اوردی که اینجوری تاپیک زدی؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن