خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face اریان حیدری یا سروش مویینی؟

سلام بچه ها من میخوام ریاضی بخونم و کاملا ضعیفم میخوام سریع بیام بالا تلاشمم خیلی خوبه میتونم فقط ریاضی اریان حیدری کلاسینو 99 خوبه؟یا 98 پروازش؟ و اصلا خوبه چون کلاس ریاضی میرم دبیرمون خیلی خوبه میگگه کلا روشا اینارو باور نکنین اصلا خوب نیستن دو دلم و خیلیم اریان لفت میده واسه مباحث 99کلاسینو ریاضی افبا نظام قدیم رو دوستم داره سروش مویینی و مقدم نیا و شروین درس میدن ببینم؟ اخه مباحثه تابع و بعضیا مشترکن و تغییر نکردن میتونم ببینم و نتیجه بگیرم؟ کلاا اریان حیدری یا اینا؟ نظرتون راجب سروش مویینی تنها چیه؟ تو رایان کلاس؟

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها میگن اریان حیدری برا صفر خوب نیست
      میگن سادات خوبه برا صفر
      من خودم ملاک پور میرم اونم خوبه
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      سلام بچه ها من میخوام ریاضی بخونم و کاملا ضعیفم میخوام سریع بیام بالا تلاشمم خیلی خوبه میتونم فقط ریاضی اریان حیدری کلاسینو 99 خوبه؟یا 98 پروازش؟ و اصلا خوبه چون کلاس ریاضی میرم دبیرمون خیلی خوبه میگگه کلا روشا اینارو باور نکنین اصلا خوب نیستن دو دلم و خیلیم اریان لفت میده واسه مباحث 99کلاسینو ریاضی افبا نظام قدیم رو دوستم داره سروش مویینی و مقدم نیا و شروین درس میدن ببینم؟ اخه مباحثه تابع و بعضیا مشترکن و تغییر نکردن میتونم ببینم و نتیجه بگیرم؟ کلاا اریان حیدری یا اینا؟ نظرتون راجب سروش مویینی تنها چیه؟ تو رایان کلاس؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      بچه ها میگن اریان حیدری برا صفر خوب نیست
      میگن سادات خوبه برا صفر
      من خودم ملاک پور میرم اونم خوبه
      کلا ببین داداش ریاضی روش خوبه یا نه بنظرت؟ و ملاک پور خوبه تدریسش و چه طوره بر چه اساسه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگر میخوای واقعا نتیجه بگیری از ریاضیت آریان حیدری خیلی خوبه، روشاش اون چیزایی نیست که یه سری آدم (نگیم معلم) که معلوم نیست از کجا دراومدن و میان تو تلویزیون روشای کتابو میگن روش تستی و اصلا تا حالا دانش آموز هم به چشم ندیدنالبته آریان حیدری به جز روشاش قدرت بیان خیلی خوبی هم داره و خوب یاد میگیری

طول کشیدن کلاسش هم به خاطر اینه روی مباحث وقت زیادی میذاره تا کامل یادش بگیری و تستای زیادی حل میکنه

البته کلاس هر دبیری بری و بعدش تمرین و تست کار نکنی هیچ نتیجه ای نمی گیری

سروش مویینی هم خوبه ولی روشاش تشریحیه

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درحد همون امتحانای مدرسه بلد باشی کارت راه میوفته با ملاک پور
      کلا ببین داداش ریاضی روش خوبه یا نه بنظرت؟ و ملاک پور خوبه تدریسش و چه طوره بر چه اساسه؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza101 نمایش پست ها
      اگر میخوای واقعا نتیجه بگیری از ریاضیت آریان حیدری خیلی خوبه، روشاش اون چیزایی نیست که یه سری آدم (نگیم معلم) که معلوم نیست از کجا دراومدن و میان تو تلویزیون روشای کتابو میگن روش تستی و اصلا تا حالا دانش آموز هم به چشم ندیدنالبته آریان حیدری به جز روشاش قدرت بیان خیلی خوبی هم داره و خوب یاد میگیریطول کشیدن کلاسش هم به خاطر اینه روی مباحث وقت زیادی میذاره تا کامل یادش بگیری و تستای زیادی حل میکنهالبته کلاس هر دبیری بری و بعدش تمرین و تست کار نکنی هیچ نتیجه ای نمی گیری سروش مویینی هم خوبه ولی روشاش تشریحیه
      داداش دمت گرم ولی من کلا منظورم اینه ضرر نمیکنم با روشاش؟ چون معلممون گفت مثلا طرف طراح کنکور کافیه مثلا روشارو خودش بلد باشه یه سوالا ابتکارانه میاره که جواب ندن با عدد

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش دمت گرم ولی من کلا منظورم اینه ضرر نمیکنم با روشاش؟ چون معلممون گفت مثلا طرف طراح کنکور کافیه مثلا روشارو خودش بلد باشه یه سوالا ابتکارانه میاره که جواب ندن با عدد
      نه داداش اصن نمیشه گفت روش تستی بیشتر روش تدریسشه که خاصه وگرنه همون مطالبو میگه و سریع تر یعنی با اصل مفهوم سر و کار داره اصن خودت برو جلسه اولش که رایگانه ببین همه چی دستت میاد

آریان حیدری فقط عدد نمیده بابا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فیلم نظام قدیم بدردت نمیخوره اصلا
      از آریان حیدری پارسال استفاده کن،هرجا لفت داد تو فیلمو بزن جلو
      دبیرای کنکور جادو که نمیکنن،درس رو مبحثی یاد میدن و با مفاهیم ریاضی تست رو حل میکنن. شما هم خودت میتونی ولی زمان زیادی رو میطلبه.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza101 نمایش پست ها
      نه داداش اصن نمیشه گفت روش تستی بیشتر روش تدریسشه که خاصه وگرنه همون مطالبو میگه و سریع تر یعنی با اصل مفهوم سر و کار داره اصن خودت برو جلسه اولش که رایگانه ببین همه چی دستت میاد

آریان حیدری فقط عدد نمیده بابا
      مرسی داداش امتحان میکنم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      فیلم نظام قدیم بدردت نمیخوره اصلا
      از آریان حیدری پارسال استفاده کن،هرجا لفت داد تو فیلمو بزن جلو
      دبیرای کنکور جادو که نمیکنن،درس رو مبحثی یاد میدن و با مفاهیم ریاضی تست رو حل میکنن. شما هم خودت میتونی ولی زمان زیادی رو میطلبه.
      اها دمت گرم فیزیک چه دبیریو پیشنهاد میدی؟ من بهروزی دیدم تلگرام خوب بود

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین با کدومش راحت تری اون از همشون برات بهتر میشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین دی وی خیای وقت گیره بهتره از کتاب استفاده کنی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اریان حیدری کلاسینو 99 عالیه کلاساش خسته کننده نیست وعالی مفهوم رو میگه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اها دمت گرم فیزیک چه دبیریو پیشنهاد میدی؟ من بهروزی دیدم تلگرام خوب بود
      تا بحال ندیدم این کلاسهای انلاین فیزیک رو. ولی مسعودی خوب نیست.ولی dvd یحیوی خوبه.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مویینی بیان خوبی نداره و طح بالا هم درس می ده، سطحتون صفر باشه دلسرد می شینريال به شخصه تو ریاضی معلمی رو نمی شناسم که مثلا مث فرید شهریاری تو فیزیک طوری پایه ای درس بده که برا هر سطح مناسب باشه به همین خاطر تصمیم گرفتم خودم از پایه با کتاب درسی بخونم و پیش بیام

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)