خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

مشاور میخوام

سلام دوستان ، من بخاطر مشکل جدی که توی برنامه ریزیم پیدا کردم به ی مشاور حرفه توی زمینه برنامه ریزی احتیاج دارم(غیر حضوری )
      مشاوری که واقعا برای برنامه وقت بذاره و برنامش علمی و اصولی باشه نه مثل خیلی ها ی برنامه به همه بده
      لطفا اگر کسیو میشناسین بهم معرفی کنین
      توی بحث انگیزشی و غیره مشکلی ندارم فقط برنامه ریزی خیلی برام اهمیت داره
      ممنون میشم نیاین بگین که بهترین مشاور هرکس خودشه و فلان واقعا به کمک ی فرد با تجربه نیاز دارم که سابقه درخشانی در زمینه مشاوره داشته باشه

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من بخاطر مشکل جدی که توی برنامه ریزیم پیدا کردم به ی مشاور حرفه توی زمینه برنامه ریزی احتیاج دارم(غیر حضوری )
      مشاوری که واقعا برای برنامه وقت بذاره و برنامش علمی و اصولی باشه نه مثل خیلی ها ی برنامه به همه بده
      ممنون میشم نیاین بگین که بهترین مشاور هرکس خودشه و فلان واقعا به کمک ی فرد با تجربه نیاز دارم که سابقه درخشانی در زمینه مشاوره داشته باشه
      من سابقه ای ندارم ولی شروع کردم به مشاوره دادن
      اگه مایلید یه پیام به تلگرام Amirtbz137 بدید

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من شايد بتونم کمکت کنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      گاماس 20بهش میاد خوب باشه

5. Top | #5
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام علیکم...
      چند تا از بچه های فروم را منشن می کنم که سابقه مشاوره بیش از یک سال را دارن: @WickedSick @ALI-LEGEND
      خودم هم اگر سوال کلی باشه در خدمتم ولی دوستان بالا تجربه بالایی دارن...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      نکته اول رو بگم بهتون
      برنامه شخصی سازی شده به درد نمیخوره!
      ببینین برنامه شخصی سازی شده ۲ بعد داره: ۱ اینکه بگه هرروز چیا و چه صفحاتی یا چه قسمت هایی از اون درس رو بخونین
      ۲ اینکه برنامه کلی و یا همون برنامه راهبردی هستش.
      حالا هردو بعد رو میگم بهتون که چرا اشتباهه.
      قسمت اول، ببینین نه تنها من و شما بلکه بهترین مشاورای جهانم نمیتونن اونقدر دقیق و معید بگن که هرروز چه صفحاتی رو بخونین از کتاب! منطورم اینه مثلا بگن امروز تست ۱۰۰ تا ۱۲۰ فیزیک، فردا ۱۲۰ تا ۱۴۰ و...
      چرا؟ چون هر تست و هر مبحث و هر درس زمان مشخص و متفاوتیو میطلبه. حتی برای هر فرد! پس تقسیم کردن هر درس و مباحثش به هرروز کار اشتباه و بیخودیه.
      بحث درمورد برنامه راهبردی، ببینین برنامه راهبردی هم هیییچ دلیلی نداره یه برنامه راهبردی رو که یک فرد نوشته، با اون پیش برین. چرا؟ یه برنامه مثل قلم چی رو که یه افراد با تجربه بالا نوشتن قطعا بهتر از یه برنامه اس که یک نفر اونم با تجربه کم نوشته.
      برنامه خیلی مهمه، تعداد و زمان مرور هاش، اینکه چه پیشنیاز هایی رو رعایت کنین و...

در هر صورت، اگه مایلین، پیام یدین به من تا شرایط مشاوره ام رو عرض کنم. آیدیمم همین یوزرنیم اینجاس.
      من خیلی از دانش اموزامو یز
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حتما دلیلی هست که این حرف زده میشه.
      یه تیم فوتبال تو ایرانو در نظر بگیر که فقط یک نفر سر مربی داشته باشن که از اسپانیا بهشون میگه چیکار کنن. و کس دیگه ای بالا سر تیم نباشه.
      حالا هر چقدر برنامه علمی هم باشه وقتی تمرین می کنن کسی بالا سرشون نیست تا اشکالشونو بگیره.

وقتی برای کنکور میخونی هم همین مشکل هست کسی نیست وقتی داری میخونی بگه مشکل خوندت از کجاست و مثل فوتبال هم نمیتونن مربی بیارن به خوندت نظارت کنه. به همین دلیل خودت باید مربی خودت باشی.
      یکسری اصول کلی برنامه ریزیو یاد بگیر.تقریبی مشخص کن تا کی باید چقدر از مطالب تموم بشه. یک مدت اجرا کن ببین نتیجه می گیری.اگه مشکل پیدا کردی سوال کن تا راه حلو بفهمی.
      در آخر هم اراده خودت در اجرای برنامه هست که باعث میشه موفق بشی وگرنه اکثر دانش آموزها مشاور دارن.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 23 مهر 1398 در ساعت 23:02

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ساعت مطالعم و تلاشم خوبه فقط توی برنامم مشکل دارم حتما ی دلیلی هم بوده که اون جمله رو نوشتم چون همیشه زیر تمام تاپیکا میرن همینو میگن درحالی که سوال من ی چیز دیگس

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من خودم مشاور گرفتم ارزش نداره مشاوری ارزش داره که بالا سرت باشه که اینم غیر ممکنه یه مشاور صبح تا شب بالا سرت باشه بهترین مشاور پدر مادر تحصیل کردس که یا حوصله ندارن یا سر کارن شما خیلی از رتبه برترا مصاحبشو ببینی اکثرا پدر یا مادر نقش مشاور رو داشتن و بالا سر بچشون بودن که اینو بخونه بعد اونو بخونه مشاور چیز مسخره ایه من هم مشاور گرفتم رتبشم ۷۰ بود الان حرفمو باور نمی کنی ولی وقتی پول میدی بهش احساس می کنی پولاتو داری میندازی دور چون عملا مشاوره بلد نیستن فقط میگن اینو بخون اونو بخون مشاورتی حرفه ای هم مثل افشار وقتی ندارن واسه امثال من و شما و پولای نجومی میگیرن مشاور باید باگ های دانش اموز رو چک کنه شاید اصلا من نحوه مطالعم غلطه یا فلان درس طول می کشه ایراد از تست زدنمه این مشکلا رو هیچ مشاوری حل نمی کنه فقط میکگه چی بخونی چی نخونی وسلام شوت تمام تنها کسی که به داد ما میرسه خودمونیم من خودم وقتی زیست میخونم بلند خوانی می کنم و به خودم توضیح میدم درسته کمی طول می کشه ولی عوضش کل صفحه کتاب اسکرین شات میره تو حافظم مهم نیس روشت چیه فقط به اوجش برسون به خدا من اگه مشاور بشم بهترین روشا رو بلدم مشکل اینه خودم اون روشا رو یه ماه کامل اجرا نکردم وسط درس خوندنی که برنامشو نوشتم هی شل کن هی سفت کن بازی اخرشم کنکور میرسه به نظرم یه ماه مشاوره بگیر بعد میبینی پولتو هدر دادی میای خودت میخونی
      ویرایش توسط God_of_war : 25 مهر 1398 در ساعت 17:18

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من میتونم مجانی یادت بدم برنامه خودممو ولی برا دانش آموزان کوشا ست اگه تلاشگری بهم پیام خصوصی بده ولی اگه نیستی نده چون خیلیا نیازمند واقعی ان ک بهشون کمک کنم
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      مشاور رو حتما بگیر نه از این جهت که کمک کنه تو برنامه ریزی ، از این جهت که بفهمی هیچی توش نیست و دوروز دیگه این فکر نیاد سراغت من که مشاور ندارم قبول نمیشم ! هرکی قبول شده واقعا زحمت کشیده و درس خونده نه مشاور به جاش درس خونده نه فلان دبیری کنکوری نشسته سرجاش تست زده

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      من خودم مشاور گرفتم ارزش نداره مشاوری ارزش داره که بالا سرت باشه که اینم غیر ممکنه یه مشاور صبح تا شب بالا سرت باشه بهترین مشاور پدر مادر تحصیل کردس که یا حوصله ندارن یا سر کارن شما خیلی از رتبه برترا مصاحبشو ببینی اکثرا پدر یا مادر نقش مشاور رو داشتن و بالا سر بچشون بودن که اینو بخونه بعد اونو بخونه مشاور چیز مسخره ایه من هم مشاور گرفتم رتبشم ۷۰ بود الان حرفمو باور نمی کنی ولی وقتی پول میدی بهش احساس می کنی پولاتو داری میندازی دور چون عملا مشاوره بلد نیستن فقط میگن اینو بخون اونو بخون مشاورتی حرفه ای هم مثل افشار وقتی ندارن واسه امثال من و شما و پولای نجومی میگیرن مشاور باید باگ های دانش اموز رو چک کنه شاید اصلا من نحوه مطالعم غلطه یا فلان درس طول می کشه ایراد از تست زدنمه این مشکلا رو هیچ مشاوری حل نمی کنه فقط میکگه چی بخونی چی نخونی وسلام شوت تمام تنها کسی که به داد ما میرسه خودمونیم من خودم وقتی زیست میخونم بلند خوانی می کنم و به خودم توضیح میدم درسته کمی طول می کشه ولی عوضش کل صفحه کتاب اسکرین شات میره تو حافظم مهم نیس روشت چیه فقط به اوجش برسون به خدا من اگه مشاور بشم بهترین روشا رو بلدم مشکل اینه خودم اون روشا رو یه ماه کامل اجرا نکردم وسط درس خوندنی که برنامشو نوشتم هی شل کن هی سفت کن بازی اخرشم کنکور میرسه به نظرم یه ماه مشاوره بگیر بعد میبینی پولتو هدر دادی میای خودت میخونی
      ای بابا من اصلا انتظار ندارم مشاور به جای من درس بخونه ، فقط به ی نفر نیاز دارم که درمورد مشکلی که برام پیش اومده بهم مشورت بده و راهنماییم کنه
      نمیدونم علت این همه گارد گرفتن همه نسبت به مشاور چیه ، کنکور هم ی موضوع مثل هزارتا موضوع دیگس که اگه مشورت بگیریم از کسی که کارشه خیلی میتونیم هوشمندانه تر عمل کنیم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خودم هم میخوام بگیرم فقط کسیو سراغ ندارم این تاپیکو برای این زدم که اگه کسی مشاوری میشناسه و راضی هست بهم معرفی کنه
      بقیه اصل موضوع ول کردن چسبیدن به مضرات مشاور

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

اگر رشته تون تجربی هست می تونم کمک تون کنم بعنوان مشاور.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ای بابا من اصلا انتظار ندارم مشاور به جای من درس بخونه ، فقط به ی نفر نیاز دارم که درمورد مشکلی که برام پیش اومده بهم مشورت بده و راهنماییم کنه
      نمیدونم علت این همه گارد گرفتن همه نسبت به مشاور چیه ، کنکور هم ی موضوع مثل هزارتا موضوع دیگس که اگه مشورت بگیریم از کسی که کارشه خیلی میتونیم هوشمندانه تر عمل کنیم
      اخرش گفتم مشاور بگیر چون معلومه زده به سرت این کار رو بکنی تو دیوار پر مشاور رتبه برتر هس ترجیحا از این سایت کمک نگیر جز یکی دو نفر که تاپیک برنامه ریزی اصولی و حرفه ایشون تو این سایت موجوده و خیلی کمک کنندس برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت داره درود زئوس بر تو باد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن