خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نسل کشی اردوغان علیه کودکان مظلوم ایرانی الاصل

‏من این‌جا از نوازش نیز چون آزار، ترسانم...
      مصطفی بارزانی، یک زمانی رهبر کردها بود. کاری به خوب و بدیش ندارم. یک جمله گفته که لازمه اینجا هم لازمه گفت:

هرجا کرد باشد آنجا ایران است

جدای از حرف بارزانی، ما خودمون میدونیم کردها از اصیل ترین ایرانیان و همیشه مرزبانهای این کشور بودند

و حالا ارتش فاشیست و نژاد پرست ترکیه با حمله به کردها در سوریه دست به نسل کشی تازه ای زده!

در حین درس خوندنتون امیدوارم نسبت به واژگان انسانیت و در نهایت ایرانیت کم تفاوت نباشید و تا اگر فردا و فرداها پزشک و معلم و مسئول و دانشجو و هرچه شدید.یک انسان باشید برای انسانیت...

بقول سعدی نازنینم:

تو کز محنت دیگران بی غمی
      نشاید که نامت نهند آدمی !
      حکایت ما جاودانه شود

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خیلی از سیاست چیزی نمیدونم ...
      ولی اینو می دونم که یکی از اصیل ترین نژاد های ایرانی ، نژاد کرد هست ...
      ولی این نکته رو هم نباید فراموش کنیم که همین کرد های سوریه تا چند وقت پیش هم پیمان آمریکا بودن ( تا اون وقتی که پشتشون به آمریکا گرم بود که اصلا با ایران کاری نداشتن ، حالا که آمریکا گذاشته از سوریه رفته و خوردن به پست ترکیه ، آه و افغانشون بلند شده ... )
      راستی هیچ یادمون نمی ره که همین چند وقت پیشترا منطقه ی کردستان عراق میخواست بشه جایی واسه گروه ههای ضد ایرانی ... ( اگه یادت باشه همون موقع ایران یه رزمایشی رو داخل نقاط مرزی نزدیک به کردستان عراق انجام داد ... )
      اینکه زن ها و بچه ها داخل این مناقشات سیاسی هیچ تقصیری ندارن ولی اولین کسایی هستن که همیشه آسیب می بینن ، این واقعا اندوه آوره و شنیدنش قلب هر آدم شریفی رو به درد می یاره ....
      ولی نمیشه این نکته رو هم فراموش کرد که همه اینا جنگ قدرت هست و توی این جنگ قدرت فقط منافع هست که حرف اولو می زنه ...
      در کل کرد ها همیشه آدمای شریفی بودن ، هستن و خواهند بود ولی ای کاش در گیر این جنگ قدرت و این بازی مسخره ی بی انتها که هیچ نفعی هم براشون نداره نمیشدن ...
      به امید سربلندی همه اقوام ایرانی ...
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 23 مهر 1398 در ساعت 16:24

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با دیدن عکسه مو هام سیخ شد......خدایا خودت ب دادهمه برس
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها

مصطفی بارزانی، یک زمانی رهبر کردها بود. کاری به خوب و بدیش ندارم. یک جمله گفته که لازمه اینجا هم لازمه گفت:

هرجا کرد باشد آنجا ایران است

جدای از حرف بارزانی، ما خودمون میدونیم کردها از اصیل ترین ایرانیان و همیشه مرزبانهای این کشور بودند

و حالا ارتش فاشیست و نژاد پرست ترکیه با حمله به کردها در سوریه دست به نسل کشی تازه ای زده!

در حین درس خوندنتون امیدوارم نسبت به واژگان انسانیت و در نهایت ایرانیت کم تفاوت نباشید و تا اگر فردا و فرداها پزشک و معلم و مسئول و دانشجو و هرچه شدید.یک انسان باشید برای انسانیت...

بقول سعدی نازنینم:

تو کز محنت دیگران بی غمی
      نشاید که نامت نهند آدمی !

بی دلیل حمله نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل نگیر که دعوا میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.t34 نمایش پست ها
      بی دلیل حمله نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل نگیر که دعوا میشه
      1 ) دلیلش روحیه نژاد پرستی حقیرانه دولت فاشیست ترکیه ست

2 ) بر فرض اصلا با دلیل هم حمله کرد! کار درستیه برای کشتار کودکان و زنان؟!

بنده با کله گنده های پان ترک و تجزیه طلب هم دعوا نمیکنم و با یک جمله از ستارخان خفه اشون میکنم. تو که یه بچه ای !
      حکایت ما جاودانه شود

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها

1 ) دلیلش روحیه نژاد پرستی حقیرانه دولت فاشیست ترکیه ست

2 ) بر فرض اصلا با دلیل هم حمله کرد! کار درستیه برای کشتار کودکان و زنان؟!

بنده با کله گنده های پان ترک و تجزیه طلب هم دعوا نمیکنم و با یک جمله از ستارخان خفه اشون میکنم. تو که یه بچه ای !

همیشه مردم عادی پشت پرده رو نمیبینن !
      از نظر من اگه واقعا کشتاری صورت گرفته باشه امیدوارم تو دادگاه جنایی اردوغان محکوم بشه!
      اما کاملا احساسی برخورد کردی با موضوع... چون تو دنیای سیاست اصلا حمله به کشوری بچه بازی نیستش که بیاد موقعیت و منافع خودشو برای نژاد پرستی به خطر بندازه!! اونم کشوری به قدرتمندی ترکیه که ابرقدرت خاورمیانه هستش از هر لحاظ!! پس نمیشه با چهار تا عکس قضاوت کرد!!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.t34 نمایش پست ها
      همیشه مردم عادی پشت پرده رو نمیبینن !
      از نظر من اگه واقعا کشتاری صورت گرفته باشه امیدوارم تو دادگاه جنایی اردوغان محکوم بشه!
      اما کاملا احساسی برخورد کردی با موضوع... چون تو دنیای سیاست اصلا حمله به کشوری بچه بازی نیستش که بیاد موقعیت و منافع خودشو برای نژاد پرستی به خطر بندازه!! اونم کشوری به قدرتمندی ترکیه که ابرقدرت خاورمیانه هستش از هر لحاظ!! پس نمیشه با چهار تا عکس قضاوت کرد!!
      اینجا جای تحلیل سیاسی نیست اصلا و مغایر با قوانین انجمنه ولی حرف شما درسته دلایلش نژاد پرستانه نیست و بیشتر از ایناست
      بیشتر بحث پیشگیری از جدایی کرد هاست چون ترکیه بیشتر تعداد کرد رو داره
      من اگه نقل هم بگیرید جواب نمیدم چیزی خواستید بگید خصوصی بفرستید
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن