خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

بهترین کتاب تست ریاضیات جامع نظام جدید رشته تجربی برای پایه ضعیف

1- ریاضیات میکرو جلد اول دهم و یازدهم جلد دوم دوازدهم 2- ریاضیات جامع میکرو طلایی دوجلدی 3- ریاضیات جامع تخته سیاه 4- ریاضیات جامع خیلی سبز دو جلدی 5- ریاضیات جامع مهر و ماه دوجلدی دوستان کدوم یک از این کتاب ها از لحاظ تست و درسنامه غنی هستند
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 21 مهر 1398 در ساعت 13:23

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تخته سیاه بگیر کتاب خوبیه تیپ بندی داره اول سطح پایینشوکارکن بعدش که خوب شدی سطح بالاشوکارکن
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      تخته سیاه بگیر کتاب خوبیه تیپ بندی داره اول سطح پایینشوکارکن بعدش که خوب شدی سطح بالاشوکارکن
      بابا شما نظام قدیمید تخته سیاهتون خوبه تخته سیاه نظام جدید بدرد نمیخوره درسته تستاش سطحه پایینه ولی درسنامش بدرد یکی که بلد نیست نمیخوره من مشکلی ندارم تو ریاضی بیشتر تستش میزنم ولی درسنامشو که میخوندم نظام جدیدش مفت نمیارزه حداقلتو بخش تابعش رو که کار کردم بدرد نمیخوره درسنامش واسه اونی که میخواد تازه یاد بگیره همین نویسنده یه کتاب جمعبندی داره اون درسنامش بی نظیره با اینکه کتاب جمعبندیه ولی درسنامه فوق العاده ای داره
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

بابا شما نظام قدیمید تخته سیاهتون خوبه تخته سیاه نظام جدید بدرد نمیخوره درسته تستاش سطحه پایینه ولی درسنامش بدرد یکی که بلد نیست نمیخوره من مشکلی ندارم تو ریاضی بیشتر تستش میزنم ولی درسنامشو که میخوندم نظام جدیدش مفت نمیارزه حداقلتو بخش تابعش رو که کار کردم بدرد نمیخوره درسنامش واسه اونی که میخواد تازه یاد بگیره همین نویسنده یه کتاب جمعبندی داره اون درسنامش بی نظیره با اینکه کتاب جمعبندیه ولی درسنامه فوق العاده ای داره
      پس کدوم کتاب به درد میخورد
      ​فارسی را پاس بداریم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلیقه ای هست،خودت ببین با خودم بیشتر حال میکنی...من تخته سیاه ومهروماه رو دارم که هردو خوبن(تخته سیاه به تنهایی کافی نیست،اگر فقط یک منبع میخوای کار کنی تخته سیاه نگیر)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهروماه دو جلدی ی جلد سوال و اموزش یه جلد پاسخ

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      پس کدوم کتاب به درد میخورد
      دقیقا حرف دوستمونه تخته سیاه اصلا و ابدا کامل نیست ولی مهروماهو خیلی سبز جفتشون عالین درسنامه مهروماه کمی حفظی واره هی تیپ بندی کرده اگه اینجوری بدن اونجوری بکن اگه اونجوری شد اینجوری بکن ولی خیلی سبز نه اما خوب خیلی سبزم من اصلا هندسه هاشو نمیفهمم باهاش به هر حال هرجفتشون بنظرم خوبنو کافی ببین گاج طلایی رو رفیم داره استفاده میکرد ازش دیدم بنظرم اونم کتابه کاملیه ولی میکرو نه میکرو بدرد نمیخوره
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینجا برمیگرده به سلیقه
      من خیلی سبز داشتم ولی خوشم نمیومد دوست داشتم کتابی باشه که همه تیپ سوال رو بگه که بدونم سوال مثل این اومد چه کنم
      حالا شاید بعضیا از تیپ بندی سوالا خوششون نیاد خیلی سبز بهتره
      در اخر بگم من فقط3فصل از رو درسنامه مهروماه خوندم.الان تاملند میرم فعلا فقط جز صحیح دیدم در یه کلام فوق العاده هست.مابین خیلی سبز و مهروماهه تدریس و جزوش یعنی مثل مهروماه دقیق برا هر نوع تیپ یه فرمول نمیده ولی خیلی کلی هم نیست مثل خیلی سبز

دقیقا حرف دوستمونه تخته سیاه اصلا و ابدا کامل نیست ولی مهروماهو خیلی سبز جفتشون عالین درسنامه مهروماه کمی حفظی واره هی تیپ بندی کرده اگه اینجوری بدن اونجوری بکن اگه اونجوری شد اینجوری بکن ولی خیلی سبز نه اما خوب خیلی سبزم من اصلا هندسه هاشو نمیفهمم باهاش به هر حال هرجفتشون بنظرم خوبنو کافی ببین گاج طلایی رو رفیم داره استفاده میکرد ازش دیدم بنظرم اونم کتابه کاملیه ولی میکرو نه میکرو بدرد نمیخوره

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      1- ریاضیات میکرو جلد اول دهم و یازدهم جلد دوم دوازدهم 2- ریاضیات جامع میکرو طلایی دوجلدی 3- ریاضیات جامع تخته سیاه 4- ریاضیات جامع خیلی سبز دو جلدی 5- ریاضیات جامع مهر و ماه دوجلدی دوستان کدوم یک از این کتاب ها از لحاظ تست و درسنامه غنی هستند
      سلام

خیلی سبز رو من همیشه توصیه کردم. مهر و ماه هم خوبه ولی باز بین این دو باید pdf هاشون رو نگاه کنید و انتخاب کنید. خیلی سبز خب نظر شخصی منه بعنوان مشاور.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

10. Top | #10
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

من ازلحاظ تستاگفتم . چون ازساده طبقه بندی کرده تادشوار . وگرنه خودم تخته سیاهوتقریباتموم کردم و الان دارم خیلی سبزوایکیوروتست میزنم
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کسی درسنامه میکروطلایی کار کرده نظرش رو بگه؟ چه فرقی با درسنامه زیست پایه و دوازدهم میکرو طبقه بندی داره؟ هر چند نویسنده هر دوشون زارعه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      جامع خیلی سبز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن