خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب جمعبندی سادات قرار بود بیاد...یه ماه پیشش تو کلاس نکته و تستش حرفشو میزد میگفت نهایتش 100 تومن میشه
      ولی وقتی کتاب اومد 150 بود : ))
      حتی خود مولفم برگاش ریخت
      خیلی گرون شده خیلییی

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      امسال کتاب های کنکور حدود ۴ میلیون درمیان (با احتساب تخفیف ۲۰ درصدی خرید اینترنتی)
      آزمون قلم چی مهرماه اگه بخوان حضوری برگزار کنن ۳ میلیون فکر کنم بگیرن چون پارسال که غیرحضوری بود ۲ میلیون و ۳۰۰ گرفتن!
      حداقل و کمه کم برای خرید کتاب باید 10 میلیون کنار بگذاری

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      حداقل و کمه کم برای خرید کتاب باید 10 میلیون کنار بگذاری
      نه ، من با قیمتای یک هفته پیش حساب کردم شد ۵ میلیون تومن هم موج آزمون حساب کردم هم یک منبع تکمیلی در کنار منبع اصلی برای هر درس . مثلا زیست شناسی های تک پایه ای خیلی سبز + موج آزمون+ پینوکیو + آی کیو رو توش حساب کردم. حالا ۵ میلیون تومن ۲۰ درصد تخفیف میخوره میشه ۴ میلیون تومن . ۷۰ تا جلد کتاب که لازم نیست بگیریم! من با ۳۵ جلد حساب کردم.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تازه نظام جدید نسبت به نظام قدیم کلی حجمش کم شده ولی دوجلدی کردن اکثر کتاب هارو

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یادش بخیر سال دهم کل کتابای کمک درسی همه دروس هم خودم هم داداشم 600 تومن شد
      بیچاره دهمی های الان . تا 2 سال دگ باید حتما 15 تومن واسه کتاب پیاده بشن
      قلمچی هم ماشالا آزمون غیرحضوری که توی خونه میشه پرینت کرد و داد رو 3 تومن میگیره ...

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      یادش بخیر سال دهم کل کتابای کمک درسی همه دروس هم خودم هم داداشم 600 تومن شد
      بیچاره دهمی های الان . تا 2 سال دگ باید حتما 15 تومن واسه کتاب پیاده بشن
      قلمچی هم ماشالا آزمون غیرحضوری که توی خونه میشه پرینت کرد و داد رو 3 تومن میگیره ...
      هزارتا آزمون غیرحضوری به اسم های مختلف تو دو هفته آزمون چپونده بلکه بتوه بگه 3 تومنی که میگیره حقشه.شرکت تو آزمونام اجباره
      انقد هم بی نظمه که باید شب تا صبح سایتشو چک کرد تغییرات برنامه و زمان آزمون هارو متوجه شد

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلم چی تازه ازمونم چاپ نمیکنه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الآن اگر یه نفر بخواد کتابهای جامع و مرجعی که همه استفاده میکنن رو استفاده کنه حدودا 5 ملیون تومن هزینه میبره
      اگه بخواد آزمون هم شرکت کنه و یه سری کتاب خاص هم استفاده کنه حدود 8 الی 10 ملیون هزینه میبره براش
      کلاس آنلاسن هم ثبت نام کنه که میره باال هزینه
      کلا بد بخت ترین انسانها هستیم تو این کشور بد بخت بلکه بد بخت ترین نسل بد بختر ترین کشور هستم
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      الآن اگر یه نفر بخواد کتابهای جامع و مرجعی که همه استفاده میکنن رو استفاده کنه حدودا 5 ملیون تومن هزینه میبره
      اگه بخواد آزمون هم شرکت کنه و یه سری کتاب خاص هم استفاده کنه حدود 8 الی 10 ملیون هزینه میبره براش
      کلا بد بخت ترین انسانها هستیم تو این کشور بد بخت بلکه بد بخت ترین نسل بد بختر ترین کشور هستم
      لعنتی با این جمله اخرت منو بردی تو فاز خیابانی

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نذر کردم سال بعد کتابام هدیه بدم به یه فردی که توان مالیش نداره ، البته نمیدونم با این گرونی اقشار ضعیف تصمیم به شرکت تو کنکور دارن یا نه کنکور یه مسئله ی کاملا لاکچری شده هوفففف.‌‌.. خود هزینه ی ثبت نام کنکورهم گرونه

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

نه داداش.بدبخت ترین نسل دهه 50 60 بودن.بابای من 9 تا خواهر برادر بودن که باید با چند هزار تومن حقوق یه ماه رو سر میکردن.نه کلاسی.نه کتابی.جنگم که بود.الانم که ما پول کتابارو نمیدیم(حداقل من که نمیدم)پدرمادرامون میدنکلا نسل سوخته که میگن واقعیته
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بالارفتن قیمت کتاب ها به خاطر گرون شدن کاغذ و جوهره
      الان یه بسته کاغذ A4 شده 80-90 تومن!!!

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      خیلیییی گرون شدهههه
      بعضی از بچه ها هم میگم دست دوم ممکنه تغیرر داشته باشه به نظرم جامعه بگیری ممکنه ارزون تر در بباد
      ویرایش توسط ریحانه کنکوری : 22 خرداد 1400 در ساعت 19:27

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با احترام به نظر سایر دوستان منم نظر خودمو میگم
      زمانی که من کنکور دادم برای هر درس تقریبا همه کتاب های بازار رو داشتم. البته من دیر شروع کردم و فقط رسیدم چند تا منبعو کار کنم ولی حداقل منابعی که برای قبولی تو کنکور امسال و سال های بعد نیازه به نظرم قیمتی بالای سه میلیون دارن (جدا از هزینه آزمون ها و...)
      کاریش نمیشه کرد. باید سوخت و ساخت

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیروز کتاب زیست یازدهم خیلی سبز(چاپ99) رو سفارش دادم،با 15٪ تخفیف شد 137هزار تومن(قیمت اصلی 157)
      امروز چاپ 1400 اومد، با 15% تخفیف میشه 193هزار تومن( قیمت اصلی 227)
      نه کتاب درسی تغییر کرده نه خیلی سبز!!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن