خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

منبع معادلات دیفرانسیل

سلام
      دوستان من بعد کنکور هیچی ریاضی یادم نبود و ریاضی 1 کلاس نرفتم و یجوری(!) قبول شدم
      الان حوصله ندارم برم کلاس معادلات یه کتابی بگید مثل فرامزی درس نامه کم داشته باشه و حل کنم بعد برم جزوه استاد رو بخونم قبول شم
      البته امتحان دانشگاه هماهنگه این قسمتشو نمی دونم چه کنم دیگه

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRACKER نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من بعد کنکور هیچی ریاضی یادم نبود و ریاضی 1 کلاس نرفتم و یجوری(!) قبول شدم
      الان حوصله ندارم برم کلاس معادلات یه کتابی بگید مثل فرامزی درس نامه کم داشته باشه و حل کنم بعد برم جزوه استاد رو بخونم قبول شم
      البته امتحان دانشگاه هماهنگه این قسمتشو نمی دونم چه کنم دیگه
      سلام هم دانشگاهی
      والا معادلات درس ساده ای نیست و نمیشه با خوندن یه کتاب کم حجم قبول شد چون قسمت هایی مثل لاپلاس تمرین زیادی میخاد
      من فقط میتونم یه کتاب پیشنهاد کنم که به نظرم بدرد بخوره و میشه باهاش پاس کرد(بقیه کتابایی که دیدم واقعا بدرد نخور بوده)
      اونم کتاب معادلات بویس عه
      از رو جزوه استادت بخون یا درسنامه خود کتابو خلاصه وار بخون بعد تمرینای کتابو حل کن
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فرامرزی واسه ریاضی ۱ منبع خوبی محسوب میشه الان یعنی؟
      این فرمول عدد نپر تو اعداد مختلط رو تو یه خط تحت عنوان یادآوری آورده در صورتی که من اصلا ندیدم تاحالا این فرمولو! تمارینش هم که نگم اصلا.
      یه جوری پیش ببرمش؟ یا انتخاب بهتری هم هست؛ استوارتی چیزی.
      I believe in the idea of the rainbow

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      این فرمول عدد نپر تو اعداد مختلط رو تو یه خط تحت عنوان یادآوری آورده در صورتی که من اصلا ندیدم تاحالا این فرمولو! تمارینش هم که نگم اصلا.
      فرامرزی خوبه البته کتابای سرآمد هم خوبن که نمونه سوالای سالای قبل دانشگاه های تهران رو دارن تو گوگل سرچ کنی میاد
      برا معادلات هم بویس خیلی خوبه و فرامرزی هم اوکیه
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      برای ریاضی 1 فقط توماس و دیگر هیچ
      LEFT
      4/19/2021

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

سلام هم دانشگاهی
      والا معادلات درس ساده ای نیست و نمیشه با خوندن یه کتاب کم حجم قبول شد چون قسمت هایی مثل لاپلاس تمرین زیادی میخاد
      من فقط میتونم یه کتاب پیشنهاد کنم که به نظرم بدرد بخوره و میشه باهاش پاس کرد(بقیه کتابایی که دیدم واقعا بدرد نخور بوده)
      اونم کتاب معادلات بویس عه
      از رو جزوه استادت بخون یا درسنامه خود کتابو خلاصه وار بخون بعد تمرینای کتابو حل کن
      سلام سلطان
      نمی دونستم از بچه های ما هم تو این انجمن پیدا میشن بیا لاو گاردن یه ملاقاتت بکنیم مستفیض شیم
      والا استاد که چه عرض کنم یه بچه آوردن می گن دو تا دکتری داره بعد سوال رو می نویسه حل میکنه تا آخر میره بعد میگه عه بچه ها صورت سوال اشتباه بود
      هیچی دیگه ، این کتاب های مرجع بدبختی خیلی حجمشون زیاده کی حوصله داره بخونه
      شما امتحان هماهنگ دادی سخت بود ؟
      کتابخونه این معادلات بویس رو داره ؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام سلطان
      نمی دونستم از بچه های ما هم تو این انجمن پیدا میشن بیا لاو گاردن یه ملاقاتت بکنیم مستفیض شیم
      والا استاد که چه عرض کنم یه بچه آوردن می گن دو تا دکتری داره بعد سوال رو می نویسه حل میکنه تا آخر میره بعد میگه عه بچه ها صورت سوال اشتباه بود
      والا من ورودی ۹۸ هستم هنوز نیومدم ولی خب اگه واحدامو تطبیق بدن از شما هم جلو میزنم
      کتابا حجمش زیاده ولی تو فقط مثالاشو ببین چجوری حل شده بعد تمرینا رو حل کن نیاز نیست همه رو بخونی که
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام سلطان

آقا من بویسو داشتم معادلات
      ی جوری بود رسما هیچی از نمیفهمیدم
      قبل خرید ی دور دقیق نگاش کنین....برا ی عده مناسبه واسه من نبود
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من از زیل استفاده کردم
      خوب بود !!
      یه کتاب دیگم چاپ شده جدیدا یک سالی میشه ! مال یکی از استاد های دانشگاه هست ! به نظرم کتاب خوبیه
      حالا نمیدونم میتونم اینجا اسمش و بگم یا نه
      Great men are not born great but they grow great

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن