خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: احتمال قبولی در پزشکی روزانه در کنکور 99 برای نظام قدیم

رأی دهندگان
    81. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • اصلا امکان نداره مگر اینکه پایه قوی داشته باشه

5 6.17%
    • احتمالش هست اما خیلی سخته کار برای نظام قدیم

26 32.10%
    • زیاد فرقی نداره با کنکور های گذشته وشرایط متعادله !!

26 32.10%
    • حتما میشه /خواهشا الکی این گزینه رو انتخاب نکنید/

24 29.63%
    صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A_Geravand نمایش پست ها
      والا داداش ما که تونستیم و آدمای عجیبی نبودیم ؛ شما هم میتونین
      من توی کانون دوستای زیادی داشتم ، شاید شما نشناسین ولی من میشناسم
      خیلی از نظام قدیمی ها تونستن رتبه های خوبی بیارن و منم شاهد این موضوع بودم : رتبه ۴۰۰ کشوری ! ۳۶۰ منطقه ۲ ! ۸۵ منطقه ۳ ! خیلیا بودن ک نظام قدیم بودن و رتبه خوب آوردن امسال
      ممنون از وقتی گزاشتید اول تبریک میگم موفقیتت رو /تصمیم گرفتم بدون ارمانگرایی تمام تلاشم رو انجام بدم هرچی خدا خواست
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      دوست عزیز شما آسونی سوالاتم در نظر بگیر ، امسال کنکور آسون بوده که درصدا اینطوری شده ؛ بدون شک الان شروع کنی و با انگیزه و با هدف بخونی و محکم قدم برداری صد در صد قبولی ؛ منم امسال کنکور قدیم میدم ؛ شرایط سخته ولی ما از شرایط سخت قوی تر باید باشیم
      ممنون از وقتی گزاشتید انشا الله بدرخشید واقعا نمونه پشتکار هستید داداش با کاری که دارید برای کنکور می خونید /تصمیم گرفتم بدون ارمانگرایی تمام تلاشم رو انجام بدم
      اشتباهم این بود بجای تغیر وتقویت نقاط ضعفم که ریاضی وزبان است کلا نا امید شدم
      برای انکس
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

اصلا این طوری نباید فکر کنید. کی گفته رتبه 500 شدن محاله و احتمالش برای شما یا هرکسی متمایل به صفره.

اصولا شما به درصد نگاه نکنید، مهم تراز هست که رقابت و نمره واقعی رو نشون می ده.

باید حداکثر تلاش تون رو بکنید با بهترین برنامه ریزی شخصی و منابع خوب بازار و تاکید می کنم ساعت مطالعه بالا یعنی دیگه 8 ساعت رو داشته باشید در روز. تلاش کنید تلاش کنید تلاش کنید. امید تون رو هم از دست ندید.

حتما می تونید رتبه برتر امسال باشید. این راهی هست که در پیش دارید بله سخت هم هست ولی شما ازش سخت تر باش.
      ممنون از وقتی گزاشتید /تصمیم گرفتم بدون ارمانگرایی تمام تلاشم رو انجام بدم
      برای انکس

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام و وقت بخیر.
      نمیدونم شما پست قبلی من رو دیدین یا نه, به هر حال اگه ندیدین بفرمایین خدمتتون. کامل همه چیزو شرح دادم. و اینکه دوستان هم گفتن رتبه برتر کنکوری نظام قدیم امسال کم نبوده!
      سعی میکنم جامع تر واستون توضیح بدم که بهتر انتخاب کنین. تمام #فاکتور ها و موارد رو براتون دونه دونه شرح میدم, و آخرشم یه رفع ابهام کلی میکنم.

ببینین شما برای انتخاب بین نظام ها چندین فاکتور رو باید دخالت بدید.

⬅️1) منابع: منابع برای نظام قدیم, سخت پیدا میشن چون تولید نمیشن دیگه. از طرفی منابع نظام جدید هم برخلاف نظام قدیم, تضمین شده نیستن.
      به هر حال اولین سالیه که کنکور برگذار میشه برای نظام جدید ها, پس منابع اونا به اندازه نظام قدیم تضمین شده نیستند.

⬅️2) آشنایی با مطالب: شما اگر که نظام قدیم هستید, روی مطالب نظام جدید اشراف چندان زیادی نخواهید داشت. برخی درس ها مشترکن ولی برخی مثل زیست تفاوت نسبتا زیادی دارن. حالا این شمایید که این فاکتور رو هم باید لحاظ کنین. آیا واقعا میتونین با این تفاوتهای جزئی یا کلی بسازید, یا نمیتونید.

⬅️3) دشواری مطالب: در کل نظام جدید, در بعضی دروس ساده تر و در برخی دروس سخت تر هست. مثلا درسی مثل شیمی, حفظیات به مراتب بیشتری داره توی نظام جدید, نسبت به نظام قدیم. از طرفی دیگه زیست شاید برخی مطالب رو نداشته باشه, ولی سختی های خاص خودش رو هم برای درس و هم بابت کلمات جدید و ناآشناش برای نظام قدیما داره.

✅در نهایت, تصمیم با خودتونه. باید همه فاکتور هارو دخالت بدید و تصمیم نهاییتون رو بگیرید.
      از طرفی منابع قدیم بهتر نمیشن ولی از طرفی اگر که اونایی که بنده ذکر کردم رو استفاده کنین, تضمین بیشتری دارند نسبت به منابع جدید که فقط توی یک بار کنکور استفاده شدند.

✅توصیه من در کل برای یه نظام قدیم, اینه که اگر که یک پایه و یه دید کلی حتی به اندازه 10 درصد اشراف روی مطالب نظام قدیم داره, همون نظام قدیم رو انتخاب کنه. اگر که واقعا صفر هستش و کاملا نا آشناس, نظام جدید احتمالا گزینه بهتری هست.

حرف آخر هم, پایان دادن به یه شایعه در مورد کنکور امساله.
      نکته اول رو ذکر کنم, که خیلی از دوستان میگفت چون که اکثر رتبه برتر ها اکثرا نظام جدید بودن, پس در حق نظام قدیم ها ظلم شده!
      در حالی که توجه کنین, "هر ساله اکثر رتبه های برتر از افرادی هستش که سال اول کنکورشون هست. و نه افرادی که پشت کنکور موندن"
      پس این یه مسئله کاملا طبیعیه.
      مورد دوم سختی سوالاته که خیلی ها میگفتن نظام جدید ساده تر بوده نسبت به قدیم.
      اولا اینکه هر ساده تر بودنی منفعت نداره! نمونه اش کنکور 96.
      میدونین که کنکور استاندارد سازی میشه و استانداردای خودشو داره. سوال سخت داره متوسط داره ساده هم داره. از همه رِنجی داره.
      از طرفی هم میدونین که ملاک تفکیک, توی هر رنج, سوالات اون رنج هستن. مثلا فرق بین رتبه 100 و رتبه 2000 همین دسته سوالات سخت هستن.

خب..حالا میتونم بهتر واستون توضیح بدم.
      یه کنکور مثل کنکور 97 رو در نظر بگیریم که کنکور خوبی بود.
      به این شکله:
      40 درصد سوالات ساده 40 درصد سوالات متوسط 20 درصد سوالات سخت.

الان رنج رتبه مثلا 10 تا 5 هزار, سوالات ساده رو جواب میدن. رنج رتبه 5 تا 2 هزار سوالات متوسط. و رنج زیر 2000 سوالات سخت.
      در واقع ملاک تفکیک این سه دامنه رتبه, جواب دادن یا ندادن این دسته سوالاته.
      حالا امسال به اشتباه سنجش میاد سوالات متوسط **رو به تعداد کمتری طرح میکنه و بیشتر طیف سوالا به سمت "ساده" میرن.
      خب, چه اتفاقی میفته؟ آ تفکیک بندی و فیلترینگ بین گروه دانش آموزای ضعیف و متوسط کاملا به هم میریزه و ضعیف عمل میکنه. عین یه 3 تا قیف که اول 3 تا اندازه متفاوت دارن. ولی بعد یه مدت فقط آخری متفاوته و اون دوتا عملا یکی هستن. پس اون دوتا قیف عین هم فیلتر میکنن!

و اینجوره که دو دسته متوسط و ضعیف با هم قاطی میشن. درصدای نجومی ولی رتبه های بسیار عجیب.

در حالی که رتبه های قوی وضعشون نسبتا خوبه. درصدا با رتبه میخونن.
      ممنون از وقتی گزاشتید تصمیم دارم همون نظام قدیم شرکت کنم
      //تصمیم گرفتم بدون ارمانگرایی تمام تلاشم رو انجام بدم

برای انکس

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

ممنون از وقتی گزاشتید /تصمیم گرفتم بدون ارمانگرایی تمام تلاشم رو انجام بدم
      آفرین....

واقعا خوشحال می شم که چنین روحیه ای رو در شما می بینم.

انشاالله حالا که خواستید با تلاش می تونید.

موفق باشید. درود دوباره بر شما
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امسال با این درصدا

زیست 80
      فیزیک 75
      ریاضی 35
      شیمی 60
      ادبیات 54
      عربی 60
      دینی 84
      زبان60
      رتبم شد 4000 منطقه 2 نظام قدیم خدا میدونه سال دیگه چه خبره
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نا امیدی سراغ همه ممکنه بیاد ی چیزی مثل حال بد و افسردگیه ک ی دفعه پیش میاد بی هیچ دلیلی...یکم میری تو خودت گریه میکنی و کلن بستع ب خود طرف کاری ک حالشو خوب میکنه انجام میده و رفع میشه
      ولی ی چیزی هس...اینکه با افردا منفی بگردی چیزای غمگین ببینی اهنگ غمگین گوش بدی ب نقاط ضعفت توجه کنی ناشکری کنی همه اینا باعث میشه افسرده بشی
      این فرقش با قبلی اینه ک خودت باعثش شدی...خودت باعث شدی ک افسردع شی
      نا امیدی رم همینجور تصور کن
      شایعات رو گوش بدی...زیر 500 امکان نداره بیاری...رقابتا سنگینه...نمیتونی...درس خوندن سخته...سوالها اسونه یا سخته یا فلانه...زمان کمه و هزاررر تا چیز دگ
      شاید نصف بیشتر اینا درست باشن
      ولی خب کاریش نمیشه کرد
      کاری ک تو میتونی انجام بدی اینه ک از همه اینا دور شی
      اگ دور نشی و بهشون توجه کنی و هرروز برا خودت بزرگشون کنی تهش اینه ک واقعی میشن و برات اتفاق میفتن !
      از همه اینا دور شو بشین با قدرت بخون
      یکی از دوستای من امسال برای بار پنجم میخاد کنکور نظام قدیم بده چون میگه عاشق پزشکیه...خودم تو اراده این بنده خدا موندم...تو ک چیزی ازش کم نداری داری ؟؟

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafas78 نمایش پست ها
      معلوم نیس شاید این اسثنا بازم تکرار بشه.اینا خواستن با این کارشون تعداد پشت کنکوریای نظام قدیم خیلیی کم تر بشه که حدودا هم به خواسته شون رسیدن چون نظام قدیمیا ديگه هيچ سودی برا هیچ کس ندارن نه کتاب واسشون چاپ میشه و به فروش ميره نه کلاسی واسشون برگزار ميشه نه وقت میذارن واسه آپديت یا تولید دی وی دی برا نظام قدیما از طرفيم طرح و اصلاح دو نوع سوال تو کنکور و رتبه بندی و تراز بندی اونا سخته و هزینه زیادی براشون در بر داره حقیقت تلخه ولی بعید نیس سال بعدم همین بلا سر نظام قدیما بیاد و فقط اون نظام قدیمای مخ که میانگین هفتاد هشتاد میزنن رشته های تاپو بیارن

حتی 1 داوطلب ن.قدیم هم بمونه سازمان موظف هست عدالتو برقرار کنه

تو مصاحبه با مسوولش گفت امسال سوالات به مراتب سخت تر و دشوار تر طرح میشه

سال 83 هم یه بار نظام عوض شد (ترمی واحدی به سال واحدی) همون کنکورش به شدت آبکی بود در حدی که متن کتابو آشنا بودی رشته خوبی میاوردی ولی از 84 به بعدش یهو سخت و مفهومی شد

نظام قدیمایی که تغییر نظام میدن به نظام جدید به شدت ضرر میکنن این خط _ اینم نشون |

(این پست بعد از برگذاری کنکور بالا میارمش ببینیم به حرفم میرسیم یا نه )
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      حتی 1 داوطلب ن.قدیم هم بمونه سازمان موظف هست عدالتو برقرار کنه

تو مصاحبه با مسوولش گفت امسال سوالات به مراتب سخت تر و دشوار تر طرح میشه

سال 83 هم یه بار نظام عوض شد (ترمی واحدی به سال واحدی) همون کنکورش به شدت آبکی بود در حدی که متن کتابو آشنا بودی رشته خوبی میاوردی ولی از 84 به بعدش یهو سخت و مفهومی شد

نظام قدیمایی که تغییر نظام میدن به نظام جدید به شدت ضرر میکنن این خط _ اینم نشون |

(این پست بعد از برگذاری کنکور بالا میارمش ببینیم به حرفم میرسیم یا نه )
      امسال نه اینکه عدالت به نحو احسن برگزار شد علاوه بر اینکه حجم کتابای نظام جدیدا خیلی از ما کمتر بود و سطح سوالای کنکورشون بی نهایت آسون تر از ما بود تراز دهی مشترک نظام قدیما رو ديگه رسما نابود کرد.یکی از دوستاي من روزانه چهار پنج ساعت بیشتر مطالعه نداشت تو کنکور میانگین درسا رو پنجاه شصت درصد زده بود بعد ماها با این همه مطالعه و تست زدن نتونستیم حتی پردیس شهرای دورم قبول بشیم ديگه ظلم بیشتر از این که تو با میانگین درصدایی که امسال زدی میتونستی پارسال سراسری رشته ای رو که میخوایو بياري امسال پردیسشم قبول نشدی هیچ تضمینیم وجود نداره که سال بعد بازم همين اتفاق نیفته چون نظام قدیما ديگه هيچ سودی واسه مافیای کنکور ندارن فقط کسایی باید دلشون کمی قرص باشه سال بعد قبول میشن که درسا رو میانگین هفتاد هشتاد بزنن
      ویرایش توسط nafas78 : 20 مهر 1398 در ساعت 12:42

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه نمیتونه بیاره. حالا میخوای چیکار کنی؟!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      سلام واقعیتش می خواستم تاپیک نزنم وخودم یک طوری باهاش کنار بیام ولی دیدم کلا افت کردم واین هفته نمی تونم بخونم از اول مهر شروع کرده بودم یک مسئله ای افتاده تو ذهنم که میگه دیگه رتبه زیر 500 که هیچ1000 شدن هم محال شده برای پشت کنکوری وباید همین امسالی می رفتی پیرا پزشکی والانه هرچی هم تلاش کنی دیگه نمی تونه ریاضی وفیزیک ات رو بالای 60 بیاری وسایر دروس بالای 70-80 /
      اگه خودتون هم درصد های امسال رو نگاه کنید متوجه می شوید که درصد بالای 70 زیست که قبلا عالی بود الانه بیشتر رتبه های امسال بالای 80-90 بودند وسایر دروس هم به همین شکل بخصوص ریاضی وفیزیک که خیلی راحت شده کارشون
      /خیلی از کاربر های اینجا میان الکی انگیزه میدند که حتی 100 هزار وپایه صفر هم می تونه پزشکی رو بیاره و.. ولی من با حدود رتبه 6.000 که بخاطر انگلیسی 0 وشرایط بد روز کنکورم که باعث شد این رتبه خراب رو بیارم هیچ انگیزه ای ندارم الانه که بخوام شروع کنم از دوباره موضوع انتخاب نظام برام تموم شده است که همون نظام قدیم کنکور شرکت می کنم وشکی در این مسئله ندارم ولی این مسئله که رقابت به شدت بالا رفته [/
      /بطوری که درصدی که کنکور 97 زیر 1000 بود کنکور 98 بالای 2000-3000 شده بود
      احتمال زیر 500 متمایل به صفر شده برای نظام قدیم وممکنه 99 حتی بد تر بشه اصلا انگیزه ای برام نمونده که بخوام تلاش کنم انگار شکست رو از پیش قبول کردم بنظرتون چکار کنم که هم انگیزه بگیرم وهم بتونم رتبه ی زیر 500 منظقه 3 رو کسب کنم
      بله که میشه) چرا نشهههه؟ این دلایلی که گفتی برای نشدن کافی نیستهمین دلایل برای همه دانش آموزانی که نظام قدیم شرکت میکنن هست..چرا اونا میتونن رتبه زیر بیست بیارن حتی اگه 15 نفر باشن؟

واقعیتش نمیوام ماجرایی که برا خودم پیش اومده رو تعریف کنم..وضعم برای کنکور 98 خیلی خوب بود طوری که به تک رقمی منطقه 3 فکر میکردم تا کی؟خرداد 98....اینجا دیگه کاملا ورق برگشت...استرس مهمترین عاملش بود.ولی سرمنشا استرس برمیگشت به اینکه نتونستم طبق برنامه خودم پیش برم و چسبیدم به حرفای کلیشه ای و اجرا کردن 3 روز ی بار و این چیزا اینا خوب بود ولی من در کنار اینا ی برنامه دیگه داشتم که قلمچی رفتن مانعشون شد بعد عید...حالا اینکه منم از دست دادم و کامل از عرش به فرش رسیدم و موندیم پشت هم من هم شما...حالا ی راه جلومونه که باید طی کنیم بازم.رقابت درسته سنگینه ولی پیشرفتم تو رقابته خب...دو نفر وختی میدوعن زمانی پیشرفت میکنن اون 2 نفر که با هم ریب باشن خب..وختی من تو خونه برا خودم بدوعم هیشکی نباشه چ دلیلی برا پیشرفت کردن وجود داره؟...رقابت هست ولی رقابت رو بذاریم عاملی و محرکی برای پیظرفت خودمون..اینم باید بدونیم هیچ چیزی کم نداریم.هیچ چیززززززززیییییییی...این چیزی که میگم (نه پوله نه تیپه نه سایر چیزای مزخرف)..تلاشه که حتی میتونیم بیشتر از بقیه داشته باشیم..بعضیا باهوش ترن 10 ساعته نفر اول میشن..خب حداقل قوه تلاش تو ما نهفتس 15 ساعته بهش برسیم.چرا ازش استفاده نکنیم؟

باور کن با تلاش کردن و سمج بودن و مصر بودن تو ی کاری محاله نتیجه نده...صبر میخواد اونم از جنس ایوبش...همین اول کار رو صبرت کار کن...قشنگ برنامه بچین عین این مربیای فوتبال برای تمام بازه هایی که قراره طی بشه که ی چراغ قوه ، فانوسی از قبل برده باشی برا این تیره راه...

ببخشید خیلی حرف زدم.راستش ترجیح میدم زیاد حرف نزنم.ولی اینو دیگه اصلا دلم نیومد چیزی راجبش نگم

موفق باشی برادر.باز چیزی بود در خدمتیم)))))))))

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      من امسال با این درصدا

زیست 80
      فیزیک 75
      ریاضی 35
      شیمی 60
      ادبیات 54
      عربی 60
      دینی 84
      زبان60
      رتبه تو رو ریاضی خراب کرد

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_duty نمایش پست ها
      بله که میشه) چرا نشهههه؟ این دلایلی که گفتی برای نشدن کافی نیستهمین دلایل برای همه دانش آموزانی که نظام قدیم شرکت میکنن هست..چرا اونا میتونن رتبه زیر بیست بیارن حتی اگه 15 نفر باشن؟

واقعیتش نمیوام ماجرایی که برا خودم پیش اومده رو تعریف کنم..وضعم برای کنکور 98 خیلی خوب بود طوری که به تک رقمی منطقه 3 فکر میکردم تا کی؟خرداد 98....اینجا دیگه کاملا ورق برگشت...استرس مهمترین عاملش بود.ولی سرمنشا استرس برمیگشت به اینکه نتونستم طبق برنامه خودم پیش برم و چسبیدم به حرفای کلیشه ای و اجرا کردن 3 روز ی بار و این چیزا اینا خوب بود ولی من در کنار اینا ی برنامه دیگه داشتم که قلمچی رفتن مانعشون شد بعد عید...حالا اینکه منم از دست دادم و کامل از عرش به فرش رسیدم و موندیم پشت هم من هم شما...حالا ی راه جلومونه که باید طی کنیم بازم.رقابت درسته سنگینه ولی پیشرفتم تو رقابته خب...دو نفر وختی میدوعن زمانی پیشرفت میکنن اون 2 نفر که با هم ریب باشن خب..وختی من تو خونه برا خودم بدوعم هیشکی نباشه چ دلیلی برا پیشرفت کردن وجود داره؟...رقابت هست ولی رقابت رو بذاریم عاملی و محرکی برای پیظرفت خودمون..اینم باید بدونیم هیچ چیزی کم نداریم.هیچ چیززززززززیییییییی...این چیزی که میگم (نه پوله نه تیپه نه سایر چیزای مزخرف)..تلاشه که حتی میتونیم بیشتر از بقیه داشته باشیم..بعضیا باهوش ترن 10 ساعته نفر اول میشن..خب حداقل قوه تلاش تو ما نهفتس 15 ساعته بهش برسیم.چرا ازش استفاده نکنیم؟

باور کن با تلاش کردن و سمج بودن و مصر بودن تو ی کاری محاله نتیجه نده...صبر میخواد اونم از جنس ایوبش...همین اول کار رو صبرت کار کن...قشنگ برنامه بچین عین این مربیای فوتبال برای تمام بازه هایی که قراره طی بشه که ی چراغ قوه ، فانوسی از قبل برده باشی برا این تیره راه...

ببخشید خیلی حرف زدم.راستش ترجیح میدم زیاد حرف نزنم.ولی اینو دیگه اصلا دلم نیومد چیزی راجبش نگم

موفق باشی برادر.باز چیزی بود در خدمتیم)))))))))
      افتخار دادی حامد جان ممنون از وقتی که برای نوشتن گزاشتی
      شرمنده اینو میگم والا یکی از نا امیدی هام همین قبول نشدن شما وبسیار افرادی دیگری که می شناختم چه انجمن ومجازی وچه حقیقی بوده وهست ولی چه می شود کرد انشا الله امسالی اسمت رو تو تلویزیون به عنوان رتبه برتر بشنویم
      گفتم گور بابای این کنکور مسخره 98 از نو برای 99 می خونم تو خونه هم دیدم زیاد به این حاشیه ها فکر میکنم از این هفته می رم کتاب خونه خصوصی -موفق باشی داداش
      برای انکس

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      رتبه تو رو ریاضی خراب کرد
      یکی تو همین انجمن امیر مسعود جعفری فقط زیست ادبیات دینی بهتر از شما زد فیزیکش 40زده بقیه عین شما رتبه ش شده 864منطقه دو اینجا معجزه زیست ادبیات میشه فهمید مجموع ریاضی فیزیک شما شده 110 اون روهم 90زده ریاضی 50فیزیک 40 شیمی 65 زده زیست رو 92
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      photo_2019-10-14_20-18-59.jpg
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      من امسال با این درصدا

زیست 80
      فیزیک 75
      ریاضی 35
      شیمی 60
      ادبیات 54
      عربی 60
      دینی 84
      زبان60
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن