خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عربي100

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question عربي100

سلام استاد.من درسام عاليه وهمه درس هارو مفهومي ميخونم.و امسال ميرم پيش تجربي.بنظر شما شركت در كلاس كنكو رواقعا ضروري است؟؟اگه خودم از كتاب هاي تستي استفاده كنم ميتونم به عالي ترين درجه موفقيت برسم؟؟/ابا اينكه معلم هاي مدرسمون چندان عالي و كنكوري تدريس نميكنن/از اين به بعد چگونه ميتونم واسه خودم برنامه ريزي كنم تا بتونم در اين درس درصد عالي كسب كنم؟؟از اول تابستان تا امروز بسياري از مباحث پايه رو مطالعه كرده ام و مباحث خيلي كمي باقي مانه.من در نحوه برنامه ريزي واسه درسام مشكل دارم ميشه راهنمايي كنين؟؟؟؟؟؟تو يه روز چندتا درس بخونم بهتره؟بنظر جناب عالي كدام كتاب ها در اين در عالي تر هستن؟؟

باتشكر فراوان از استاد گرامي
      ميشه سريع تر جواب بدين

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      قوانین سایت

قانون شماره 5) لطفا" از ارسال تاپیکهای تکراری جدا" خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید.. از نوشتن یک سوال و یا یک نامه درانجمن های مختلف خودداری فرمایید.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leda نمایش پست ها
      سلام استاد.من درسام عاليه وهمه درس هارو مفهومي ميخونم.و امسال ميرم پيش تجربي.بنظر شما شركت در كلاس كنكو رواقعا ضروري است؟؟اگه خودم از كتاب هاي تستي استفاده كنم ميتونم به عالي ترين درجه موفقيت برسم؟؟/ابا اينكه معلم هاي مدرسمون چندان عالي و كنكوري تدريس نميكنن/از اين به بعد چگونه ميتونم واسه خودم برنامه ريزي كنم تا بتونم در اين درس درصد عالي كسب كنم؟؟از اول تابستان تا امروز بسياري از مباحث پايه رو مطالعه كرده ام و مباحث خيلي كمي باقي مانه.من در نحوه برنامه ريزي واسه درسام مشكل دارم ميشه راهنمايي كنين؟؟؟؟؟؟تو يه روز چندتا درس بخونم بهتره؟بنظر جناب عالي كدام كتاب ها در اين در عالي تر هستن؟؟

باتشكر فراوان از استاد گرامي
      ميشه سريع تر جواب بدين
      سلام
      دستیابی به درصد عالی در درس عربی مستلزم کلاس کنکور نیست.
      شما به راحتی با برنامه ریزی روزانه و خواندن انواع کتب میتوانید به این مهم دست پیدا کنید.
      البته اگر در بعضی از مباحث و تست ها اشکالی داشتید میتونید چند جلسه پییش یک معلم عربی کنکوری برید تا رفع اشکال بشه.
      تدریس خصوصی عربی کنکور همراه با جزوات و نکات تستی
      0912-5199316
      0919-4883675
      0930-2510035 حسین سیستانی

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بر استاد سیستانی...
      من کتاب عربی خوبی پیدا نکردم (البته که به صورتی باشه که هم پایه ای کار کرده باشه هم درس درس که برای آزمونای قلمچی ب هکارم بیاد
      این طوری شد که کلاس گرفتم که طبق قلمچی بریم جلو...!!!)
      بعد میخواستم بدنم نظرتون با برای برنامه کلاس عربی چیه (چون از ممعلم عربی پیشنهاد ما رو نسبت به نحوه عملکرد سوال میکنه)
      میخوام عربی رو بالای 60 بزنم برای تک یا دو رقمی شدن منطقه 3...
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)