خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دستور و آرایه خیلی سبز یا نشر دریافت؟

سلام
      من چند ماه پیش کتاب های موضوعی نشر الگو رو خریداری کردم و روشون کار میکنم و وضعیت ادبیاتم نسبتا خوبه اما توی بعضی مباحث آرایه و دستور،الگو یه مقدار درس نامه اش اذیت میکنه و تستاش هم گاها کم هستند واسم(چاپ ۹۷ دارم). حالا قصد دارم برای آرایه و دستور از انتشارات خیلی سبز یا نشر دریافت دو جلد کتاب موضوعی بگیرم. تا جایی که میدونم نشر دریافت بهترین درس نامه رو داره ولی زیاد راجع به خیلی سبز نمیدونم.
      بیشتر تاکید دارم که تست های خوب و قوی داشته باشه که به عنوان مکمل الگو کار کنم و درس نامه تو اولویت بعدی هست.
      کدوم انتشارات تستای بهتری داره برای این دو مبحث؟ خیلی سبز یا نشر دریافت؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،کتابای دریافت تاکیدش به آموزش هست و تعداد تست هاش کم هست خیلی سبز تعداد تست هاش بیشتر و درسنامه های خوبی هم داره
      بنظرم بهتره خیلی سبز بگیری

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نشر دریافت اشغاله . وقتتو الکی میگیره بیشتر به درد رشته انسانی میخوره من املا لغت نشر دریافت رو دوس داشتم نظام قدیمشو که اونم گند زدن بهش تو نظام جدید چه خبره باو هم معنی هم خانواده متضاد ادم سر گیجه میگیره سبطی ادبیات رو با زبون چینی اشتب گرفته.

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام جدیدش زبان فارسیش عالیه من که7خان دارم از اون بهتره
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      نشر دریافت اشغاله . وقتتو الکی میگیره بیشتر به درد رشته انسانی میخوره من املا لغت نشر دریافت رو دوس داشتم نظام قدیمشو که اونم گند زدن بهش تو نظام جدید چه خبره باو هم معنی هم خانواده متضاد ادم سر گیجه میگیره سبطی ادبیات رو با زبون چینی اشتب گرفته.

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      توی ارایه های سخت واقعا درسنامش عالیه کلا من موضوعی های دریافت و خیلی سبز دارم که جز لغت املا بقیه کتب دریافت بهتره.
      البته قرابتش به تنهایی کافی نیست باید تست روزانه هم بزنی که خودش قبول نداره میگه به جز من همه هرز اموزن

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      توی ارایه های سخت واقعا درسنامش عالیه کلا من موضوعی های دریافت و خیلی سبز دارم که جز لغت املا بقیه کتب دریافت بهتره.
      البته قرابتش به تنهایی کافی نیست باید تست روزانه هم بزنی که خودش قبول نداره میگه به جز من همه هرز اموزن
      قرابت هامون سبطی کلا مفت نمی ارزه باید شعر و دیدی بفهمی چه جوری بخونی اینکه من بیام تو کنکور ام و اش رو از اخر بیارم اول اولشو ببرم اخر کلی وقت میبره و باعث میشه ۳ ۴ تا معنی مختلف بده شعر.ولی خودت تست بزنی به مرور وزن شعر دستت میاد من دو سال اول کنکورم در گیر این کتاب قرابت چرند بودم ولی باهاتون موافقم ارایه و زبان فارسیش درسنامش خوبه

7. Top | #7
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نشرالگو

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قرابت هامون سبطی کلا مفت نمی ارزه باید شعر و دیدی بفهمی چه جوری بخونی اینکه من بیام تو کنکور ام و اش رو از اخر بیارم اول اولشو ببرم اخر کلی وقت میبره و باعث میشه ۳ ۴ تا معنی مختلف بده شعر.ولی خودت تست بزنی به مرور وزن شعر دستت میاد من دو سال اول کنکورم در گیر این کتاب قرابت چرند بودم ولی باهاتون موافقم ارایه و زبان فارسیش درسنامش خوبه
      البته بخش اول و اخر فصل۱قرابتش خوبه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن