خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بچه ها به نظرتون میارزه؟برم یا بمونم؟!

سلام دوستان.آقا ما تکمیل ظرفیت دارو دامغان دراومدیم!میگن شهریش چهارده تومنه آخه مازاد آزاده..من فک میکردم ۷ تومنه ههههههی...خانواده بیچارم میگن برو بسه دیگه پشت کنکور بودن ولی اگه برم خونوادم میوفتن تو آمپاس.. به نظرتان اصلا ارزش داره برم امسال؟!یعنی داروی آزاد دامغان ضایع نیست؟خودم همه کتابای نظام جدید دانلود کردم برنامه ریختم بخونم امسال آخه این اصلا حق من نیست ولی نمیدونم چیکار کنم!یعنی خیلی تو ابهامم..تروخدا زود جواب بدید.نیازمندم به راهنماییاتون..

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من بودم میرفتم این پولی ک الان خرج میکنی خرج درس و تحصیلت میشه هدر ک نرفته
      دارو دامغان اصن ضایع نیس :/
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      برو .با مشاوه و تدریس خصوصی اونجا نصفشو خداقل خودت میتونی در بیاری. فشار کمتر میشه

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      برو
      استرس کنکور از آمپاس هزینه ها بدتره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . به نظرم اگه میتونی بمون و دوباره بخون؛ فکر نکنم این چندماه ارزش تلاش کردن نداشته باشه،درس خوندن واسه کنکور سختی داره؛استرس داره؛هیجان داره؛بنظر مصر و بااراده مییاید؛اگه به حرف اطرافیان توجه نمیکنی،بشین و امسال حقتو بگیر.مگه پشت کنکور موندن حبس ابده که بگیم بسه؛ تاجایی بسه که تمام تلاشتو کردی و به جیزی که میخواستی نرسیدی! نمیدونم چی میخای و چی دوست داری؛ولی من بودم نمیرفتم؛ولی نرفتنت فقط و فقط بخاطر پول نباشه( اگه دارو دوسداری برو) وگرنه اگه تلاشتو نکردی و فک میکنی حقت این نیست بمون و حقتو بگیر! امیدوارم این جوابها بهت جهت نده فقط باعث شه امیال خودت رو کشف کنی! و خودتو بهتر بشناسی. موفق باشی.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      سلام . به نظرم اگه میتونی بمون و دوباره بخون؛ فکر نکنم این چندماه ارزش تلاش کردن نداشته باشه،درس خوندن واسه کنکور سختی داره؛استرس داره؛هیجان داره؛بنظر مصر و بااراده مییاید؛اگه به حرف اطرافیان توجه نمیکنی،بشین و امسال حقتو بگیر.مگه پشت کنکور موندن حبس ابده که بگیم بسه؛ تاجایی بسه که تمام تلاشتو کردی و به جیزی که میخواستی نرسیدی! نمیدونم چی میخای و چی دوست داری؛ولی من بودم نمیرفتم؛ولی نرفتنت فقط و فقط بخاطر پول نباشه( اگه دارو دوسداری برو) وگرنه اگه تلاشتو نکردی و فک میکنی حقت این نیست بمون و حقتو بگیر! امیدوارم این جوابها بهت جهت نده فقط باعث شه امیال خودت رو کشف کنی! و خودتو بهتر بشناسی. موفق باشی.
      داروسازی که عاشقشم و هدفم بوده ولی نمیدونم اصلا آزاد اونم مازاد دامغان میارزه خانوادم برن تحت فشار..
      از یه طرف از سال ۹۵ دارم کنکور میدم سیر صعودی داشتم ولی نشده اونی که باید میشد..ممنون از راهنماییت دوست عزیز.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahannam نمایش پست ها
      برو
      استرس کنکور از آمپاس هزینه ها بدتره
      بیچاره خانوادم در هر دو صورت که برم نرم تو آمپاسن!میگن امسال کنکور بدی دیگه میمیری از استرس..

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برید تموم کنید کنکورو
      حداقل استرس واسه اینده شما ندارن خانوادتون!
      فقط پولشه که جور میشه
      موفق باشید!

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی برنامه ریختی یعنی بازم میتونی پشت بمونی!

بنظرم دوباره کنکور بده

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعن اگه توانشو داری و فکر میکنی ۹۹ حداقل داروی دولتی رو میاری حتمن بمون.داروی دولتی ارزششو داره.ولی اگه فکر میکنی سال دیگه اینوهم نمیاری حتمن برو که بعدن مث من حسرت نخوری.البته الان همچی بستگی به وضعیت مالی خانوادت داره.اگه خوب بود میرفتی بهتر بود.ولی مثل اینکه با سختی جورمیشه.تصمیم درست رو بگیری ان شاء الله.موفق باشی
      ویرایش توسط rezamh : 15 مهر 1398 در ساعت 12:10

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bande khoda نمایش پست ها
      داروسازی که عاشقشم و هدفم بوده ولی نمیدونم اصلا آزاد اونم مازاد دامغان میارزه خانوادم برن تحت فشار..
      از یه طرف از سال ۹۵ دارم کنکور میدم سیر صعودی داشتم ولی نشده اونی که باید میشد..ممنون از راهنماییت دوست عزیز.
      ببین اینکه سیر صعودی داشتی خیلی خوبه؛ولی فکر کن هرسال کجا کم کاری داشتی که نشده اونیکه باید میشده؟اونارو اصلاح کن؛شما آدم استرسی هستی؟ببین حتی اگه موندی امیدوارم به عقل و درایت خودت انقدر اعتقاد داشته باشی که دیگه دنبال اینکه کاش اونکارو میکردم و فلان نری!پس اول قشنگ فکرکن بعد تصمیم؛فقط به چیزی که امتخاب کردی فکر کن! یعنی انقدر معتقد باشی به هدفت که اگه سال دیگه اوضاع بدتر هم شد حالت بد نشه!شما دو راه داری؛یا باید خانواده برن تحت فشار؛یا خودت!ببین میتونی مرد این راه باشی؟ اگه واقعا اون مواردی که مانعت بوده رو در توانت میبینی که حل کنی بمون چون دولتی اگه قبول شی حتی جای دور بهتره برای ماهایی که وقتی شهریه میدیم رومون فشاره؛همش که خرج تحصیل نیست؛خرج زندگی و...تازه اگه میری یک شهر دیگه که بیشترمیشه خرجت. ولی اگه هدفت دارو هست سال دیگه هم؛ فقط بخاطر پولش دل میزنی؛برو کنارش دنبال درامد برای کمک به خانواده باش؛ تدریس و مشاوره و طراح سوالای آزمون آزمایشی و ترجمه و..خلاصه هرکاریکه میتونی باهاش پول درآری.مثل این میمونه که پردیس دارو قبول شدی،پردیس قبول میشیدی امسال میرفتی؟من خودم اگه "رشته موردعلاقه مو "پولی،حتی پردیس قبول میشدم میرفتم؛ولی کنارش حتما اون خرجه رو جبران میکردم تاحدودی..هرچند واقعا سنگینه. اگر نهایت تلاشت رو کردی و این شد؛برو نگران پولش نباش خدا بزرگه. ولی اگه هنوز جا داره واسه تلاش بمون و دیگه به هیچی فکر نکن و اصلااااا هم بفکر مقایسه و عاقبت و نتیجه ش نباش.فقط بخووووون. امیدوادم از تصپیمت راضب باشی؛واقعا میدونم چه تصمیم سختیه. ولی خونسرد باش؛ بخودت رجوع کن توکلت هم به خدا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.آقا ما تکمیل ظرفیت دارو دامغان دراومدیم!میگن شهریش چهارده تومنه آخه مازاد آزاده..من فک میکردم ۷ تومنه ههههههی...خانواده بیچارم میگن برو بسه دیگه پشت کنکور بودن ولی اگه برم خونوادم میوفتن تو آمپاس.. به نظرتان اصلا ارزش داره برم امسال؟!یعنی داروی آزاد دامغان ضایع نیست؟خودم همه کتابای نظام جدید دانلود کردم برنامه ریختم بخونم امسال آخه این اصلا حق من نیست ولی نمیدونم چیکار کنم!یعنی خیلی تو ابهامم..تروخدا زود جواب بدید.نیازمندم به راهنماییاتون..
      اینقدر دست دست کردی تا اخرش واقعا پشت کنکوری شدی...
      واقعا ثبت نامت نکردن؟:/

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      اینقدر دست دست کردی تا اخرش واقعا پشت کنکوری شدی...
      واقعا ثبت نامت نکردن؟:/
      آخه گفتن تا دوشنبه،منم ۶ صبح راه افتادم ۱۱ رسیدم،گفتن چند دیر اومدی وقت اداری تموم، حالا اون فرم ذخیره رو پر کن ببینیم چی میشه!گفتم تو کارنامم زده قبولی چرا فرم ذخیره پر کنم!؟بعد گفتن از بین ۱۱ نفر فقط ۴ نفرو برمیدارن!گفتم پس چرا ما رو اسکل کردید زدید قبولی؟!گفت دستور از بالا رسیده!!!بعد گفتم هزینش حالا چقده گفت ۱۴ تومن اول هر ترم باید بدی قسط بندی هم نمیشه!گفتم برو بابا تو این کویر که هیچی نیست یه دانشگاه درست کرید از مدرسه ابتدایی منم کوچیکتره بعد منم که به چشم کیسه پول میبینید حالا افاده هم میای میگی صبر کن تا ساعت ۳ ببینیم قبول میشی یا نع!!!هیچی دیگه کل راه برگشت به خودم فحش میدادم که آخه این چی بود من چرا انقد بدبخت شدم که کارم کشیده به اینجا...البته اینجا سیستم بیشتر مقصره تا من..

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آخه گفتن تا دوشنبه،منم ۶ صبح راه افتادم ۱۱ رسیدم،گفتن چند دیر اومدی وقت اداری تموم، حالا اون فرم ذخیره رو پر کن ببینیم چی میشه!گفتم تو کارنامم زده قبولی چرا فرم ذخیره پر کنم!؟بعد گفتن از بین ۱۱ نفر فقط ۴ نفرو برمیدارن!گفتم پس چرا ما رو اسکل کردید زدید قبولی؟!گفت دستور از بالا رسیده!!!بعد گفتم هزینش حالا چقده گفت ۱۴ تومن اول هر ترم باید بدی قسط بندی هم نمیشه!گفتم برو بابا تو این کویر که هیچی نیست یه دانشگاه درست کرید از مدرسه ابتدایی منم کوچیکتره بعد منم که به چشم کیسه پول میبینید حالا افاده هم میای میگی صبر کن تا ساعت ۳ ببینیم قبول میشی یا نع!!!هیچی دیگه کل راه برگشت به خودم فحش میدادم که آخه این چی بود من چرا انقد بدبخت شدم که کارم کشیده به اینجا...البته اینجا سیستم بیشتر مقصره تا من..
      به کویر توهین نکنا من خودم بچه کویرم
      ولی حیف بود واقعا ..درسته پولش زیاده ولی اخرش جبران میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن