خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بدون شرح ولی جالب!

امروز داشتم تست حرکت میزدم یهویی برخوردم به یه سوال که خیلی برام آشنا بود ، انگارم فقط یه بار همچین مدلیو دیده بودم و امروز دوباره دیدمش یکم که فکر کردم فهمیدم شبیه یکی از سوالای نودو هشته ! تازه سوال مال سراسری تجربی سال 67 هست یعنی 31 سال پیش یادم افتاد به شعار انتخاباتی رئیس جمهور فعلی که نوشته بود "به عقب برنمیگردیم!" بعد دیدم چه زیبندست برعکس این شعار برای کنکور 98. کنکوری که یه شوک بود تا کنکور ولی همچنان امید هست ...
      111.png

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این سوال، تمرین مستقیم کتاب درسی فیزیک نظام جدید بود.

untitled.png

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سوال کتاب فیزیک پیش تجربی نظام قدیم هم بوده تست جدیدی نبود
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      این تست ، توی جزوه فیزیک ما هم بود؛ فکر نکنم جدید و یا غیر متداول بوده باشه...

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein-79 نمایش پست ها
      امروز داشتم تست حرکت میزدم یهویی برخوردم به یه سوال که خیلی برام آشنا بود ، انگارم فقط یه بار همچین مدلیو دیده بودم و امروز دوباره دیدمش یکم که فکر کردم فهمیدم شبیه یکی از سوالای نودو هشته ! تازه سوال مال سراسری تجربی سال 67 هست یعنی 31 سال پیش یادم افتاد به شعار انتخاباتی رئیس جمهور فعلی که نوشته بود "به عقب برنمیگردیم!" بعد دیدم چه زیبندست برعکس این شعار برای کنکور 98. کنکوری که یه شوک بود تا کنکور ولی همچنان امید هست ...
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 111.png
مشاهده: 242
حجم: 178.8 کیلو بایت
      همین سوالو آلا حل کرده بودیام فک کتم توکتاب درسی بودمن همون جلسه کنکورم دیدم اینوشوکه شدم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سخت نبود ولی نسبتا غیر متداول بود چراکه توی سطح همیشه حتما یه سوال شدت صوت داشتیم ولی امسال این بود جاش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن