خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

یکی رو پیدا کن پشتت باشه؟ اینم شد انگیزه واسه آدم؟

سلام

راستش یکی یک تاپیک انگیزشی زده که حسابی داغ دلمو تازه کرد طرف میگه یکی رو پیدا کن پشتت باشه تا انگیزه بشه واسه کنکور، با این فرمون بخواین پیش برین ی جا بدجوری میخورین زمین، به آدما نباید تکیه کرد

من هیچوقت از بچگی اهل نال زدن نبودم... بین آشناها معروفم به ریختن تو خودم، هفته پیش پام بدجوری گرفته بود دکتر بهداری ارتش گفت رگ سیاتیکه البته خفیف بخاطر فشار عصبی، ی هفته استعلاجی نوشت و گفت درس نخون و حسابی بخواب، ی راس رسیدم خونه رفتم کتابخونه، خدا خودش شاهده جلو خونوادم پامو محکم میکوبم زمین که لنگ نزنم نفهمن حالا چرا دارم مقدمه میبافم؟ میخوام بگم اینجا تو مجازی مینویسمش که آدماش در عین اینکه منو نمیشناسن و نمیبینن ولی کاملا واقعین این چیزی که میخوام بنویسمم تو دنیای واقعی فقط رفیق هم خدمتیم میدونه و بس ، مینویسم اینجا که بشه همون چاهی که از قدیم معروفه و ناله هاشونو میریختن اونجا که کسی نفهمه

یکی که پشتت باشه؟ من همچین کسیو داشتم، یکی بود که ازم خواست و ازش خواستم همیشه باهم باشیم، با خودم نشستم فکر کردم بهش گفتم اینجوری که بابات جنازتم رو دوش من نمیندازه کامل آس و پاسم گفت میخوای چیکار کنی؟ تصمیمی رو که کل شب بیدارم نگه داشته بود تا بهش برسم رو ریختم رو دایره دوباره درس خوندنو از سر میگیرم دکتر میشم تا دیگه کسی نه نیاره تو کارمون قبول کرد ، همیشه پایه بود واسم عاشق همین اخلاقش بودم ، مردونه چسبیدم دیپلم ناقصم رو به یک ماه کردم کامل شیش ماه دیگه وقت داشتم ی ضرب پیش دانشگاهی رو خرداد قبول شدم سال بعدش شدم 4600 گفت میری پرستاری؟ گفتم نه بهت قول دادم دکتر شم...خندید

نتونستم مرخصی دانشگاه بگیرم مجبور شدم بیام خدمت قرار گذاشتیم اون بمونه و من تو سربازی بخونم که بشم همونی که قول داده بودم، تا وقتی بود ده دوازده ماه خدمتم مثل برق گذشت ، هر موقعیتی که پیش میومد میخوندم، بدجوری هم میخوندم، اونقدر که دیگه شک نداشتم که خدمتم تموم شه قبولم، هم تو کارنامه سنجش هم تو دل خانوادش

جواب نمیداد تلفنشو، بدجور نگران شدم دم دانشگاهش سراغشو از دوستاش گرفتم منو دید ولی تو روم نگاه نکرد، برگشت رفت فهمیدم چی شده، دوستاش گفتن چی شده، رفته بود با یکی از همون پسرایی که همیشه حالم بهم میخورد ازشون ، اینایی که هیچی نبودن و هیچی بلد نبودن جز خرج کردن از جیب باباشون، بهش گفته بودم ازین پسرا بدم میاد، خندیده بود و گفته بود منم همینطور، چی شد پس ی دفعه؟ اقا عروسیشون جالب بود پسره خرج عروسی رو باباش داده بود ماشین زیر پاش از باباش بود خونه از پول باباش، کارشم با پارتی باباش

برگشتم خدمت دیگه نا نداشتم هیچ کاری کنم به قول کرمانجا هیچی خوش نمیومد، روزام نمیگذشت رفیقم نشست بغلم سفره دلمو باز کردم پیشش، گوشی که از دژبانی رد کرده بودو ورداشت آهنگ پلی کرد ، اسمشو تقدیر نذار از شاهین...ی تیکش نشست به دلم، (من به ی جایی میرسم واسه ی لحظه دیدنم باید سر و دست بشکونی/ میخوای از نو شروع کنی من توی قله هام ولی متاسفم عزیزم نمیتونی)...کلماتشو اجرا کردم رو خودم همونموقع که نه ، دو هفته بعدش که جمع و جور شدم، خودمم و خودم الان، با ساعت مطالعه ی حتی بیشتر از قبل! آقا خواستم بگم دروغه همش انتظار نداشته باشین کسی پشتتون باشه اونم توی چیزی مثل کنکور، تو گوشی زیاد خوردین و قراره بخورین از آدما ولی قرار نیست بیفتین این یادتون باشه

بچه ها شرمندم، تو این دو سالی که انجمن بودم همیشه سعی کردم روحیه بدم و مشکلاتو جوری جلوه بدم انگار که از حلوا شیرین ترن، میگین نه هرچی تا حالا نوشتمو رو کنین اندفعه نشد دیگه ببخشید... چیزی هم که نوشتم نمیدونم میشه ازش انگیزه برداشت کرد یا نه، ولی واقعیت تلخ زندگیه الان باهاش کنار بیاین خیلی بهتره

آقا ختم کلام، ما که هر بلایی زندگی سرمون اورد وا ندادیم، شما هم وا ندین! الانم باید بخوابم که فردا قراره سر شیفت حسابی شیمی و ریاضی و عربی رو بترکونم! امشبم تازه از ترکوندن زیست دهم فارغ شدم جالبه قدیما که سر شیفت درس میخوندم کادریا میگفتن این کار ممنوعه و حتی بازداشتگاه هم میخواستن بندازنم، ولی الان وقتی میبینن دارم میخونم میگن ببخشید مزاحم شدیم و میرن! انگار اونا هم فهمیدن من هیچی حالیم نیس

از ما شب بخیر

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 11 مهر 1398 در ساعت 22:30

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستی این قضیه جدید نیست ها مال اوایل تابستونه ، هیچوقتم قرار نبود رو بشه

For the Axe to come down

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​داداش کجا خدمت میکمنی شهر خودتون؟کی ر فتبی؟
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​داداش کجا خدمت میکمنی شهر خودتون؟کی ر فتبی؟
      نه همیشه حدود دو سه ماهیه شهر خودمم دو ماه 04 بیرجند بودم، نه ماه بندرعباس ، پارسال برج پنج

For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 11 مهر 1398 در ساعت 22:21

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      نه همیشه حدود دو سه ماهیه شهر خودمم دو ماه 04 بیرجند بودم، نه ماه بندرعباس ، پارسال برج پنج
      پارتی جور کردی برای انتقالی یا یهویی خدا خوسات
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      و زندگی که عادلانه نیست و هیچ وقت به آدم رحم نمیکنه....

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بهترین رفیق ، همراه ، دوست و هر چی دیگه که بگی خود آدمه ؛ جیبی که همیشه جا برای گرم کردن دستات داره جیب کاپشن خودته ؛ به هیچ کسی جز خودت اعتماد نداشته باش

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون تاپیکو خوندم حرفش خیلی بد نبود برداشت من از اون تاپیک این بود که تو بدترین شرایط هم ادم نباید جا بزنه و فکر کنه که یه پشتیبان داره خب کجای این حرف بده ؟اگه بدونی خدایی نیست و تنها رها شدی حس ترس و وحشت بهت دست نمیده ؟فکر نکنم منظورش وابسته شدن به دیگران بوده باشه

9. Top | #9
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      دختره کار بسیار منطقی کرده /
      امیدوارم از حرفم ناراحت نشی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه اون دختره فقط دنبال پول بوده همون بهتر که زودتر ترکت کرده چون پزشکی يه پروسه خیلیی طولانیه اگه سد کنکورو رد کنی تا بیست و شش سالگی میخونی واسه عمومی، میشی دکتر سرماخوردگی. بعد چهار سال میخونی واسه تخصص اونم اگه با این رقابت تنگاتنگ قبول بشی بعدم مطب باز میکنی چند سالم میکشه تو معروف بشی و اسمت دربیاد. تو چهل سالگی شاید به يه نون و نوایی برسی چون اینجوریم که هر ساله کلیی دانشجوی پزشکی از دانشگاه پردیس و آزاد فارغ التحصيل میشن و کلی دانشجوی پزشکی از خارج میان ایران به احتمال زیاد ما تا ده سال ديگه اسنپ دکتر خواهیم داشت . اون دختره که فقط فکر و ذکرش پول بوده صد در صد نمیتونسته تا بیس سال صبر کنه که شما شاید بتونی يه روزی واسش اوورد خرج کنیی. اصلا غصه نخور به نفعتون شده که رابطتتون شروع نشده تموم شد شاید اگه ازدواج میکردین بعد چند سال دختره با این تفکرش با يه بچه ازت جدا میشد
      ویرایش توسط nafas78 : 12 مهر 1398 در ساعت 06:44

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و عجب

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این است قدرت پول ...
      هعییی

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عجب
      من این داستانا رو میخونم همش با خودم میگم چرا ادما طرف مقابلشونو خوب نمیشناسن
      بعدشم کمتر دختری چند سال پای کسی می مونه
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با این همه انتظار و ترس ادم چطور درس میخونه اون وقت؟:/
      کلا عاشق شدن و این حرفا چیز غلطیه!
      اصلا نباید به کسی اعتماد کرد!
      اقای استارتر موفق باشید ^_^

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه انگیزه ت برای خوندن جزغاله کردن دختره س
      بنظرم بازم داری مسیرو اشتباه میری

ببخشش و فراموشش کن
      خداوند آن خویش خویش است

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن