خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها
      طراحی صنعتی فوق العاده رشته جذابیه
      من همیشه دوست داشتم بخونم
      بازار کارش هم بد نیست اگه طرف قوی عمل کنه
      پزشکی و پیرا پزشکی یه علاقه کاذبه که تو جوونای این دوره بوجود اومده اونم به خاطر جوی که راه انداختن و در حین خوندن یا بعد از خوندن متوجه میشن که علاقه ندارن
      شما هم طراحی صنعتی برو مطمئنن در دانشگاه رشته مورد علاقه تو پیدا میکنی و تغییر رشته میدی(البته تغییر رشته به رشته های غیر علوم پزشکی امکان پذیره)
      اگه پرستیژ هم میخوای که این جماعت ایرانی هر ده سال یکبار ذهنیتشون عوض میشه خودتو درگیر نکن قبلا مهندسی پرستیژ داشت الان نداره
      چون تجربی بودم الان واسه خودمم یه طوریه این رشترو بخونم اصلا ربطی ب رشته دبیرستانم نداشته ولی میخام لیسانسشو بگیرم چون کنکورو دیگه دوسندارم
      الان به هرکی میگم هیشکی رشته منو نمیشناسه همه میگن چرا تجربی نیوردی
      نمیدوونم شایدم علاقه کااذبه!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad19 نمایش پست ها
      کنکورشو نمیتونیم قبول بشیم بعد میخایم کارشناسی به پزشکی قبول بشیم. اونم با ظرفیت 5 تا 10 نفر.
      فک کردم شاید بتونم ولی شرایطشو نداشتم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.t34 نمایش پست ها
      اصلا بازار کار نداره دیگه مهندسی ... بخاطر همین علاقه نداری

1400 دوباره کنکور بده.
      میتونم یه سالم وایسم بعده لیسانس بدم مدرک داشته باشم،ولی اگه لیسانس ب پزشکی بود میگه از ساله چارمه پزشکی شرو میکنی اگه کنکور بدم باید ازاول بخونم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

من کلیت قضیه رو شرح می دم جزئیات رو دوستان بهتون گفتن منم یه اشاره ای می کنم.

اول از همه باید درخواست رفع محرومیت به سازمان سنجش بدید که تجربه من می گه با این شرایط (اگر دولتی روزانه خوبی باشید) بعید هست موافقت کنن ولی حتما این گام رو بردارید.

همیشه دنبال علاقه تون باشید چون در نهایت حتی کتابداری هم اگر بهش عشق داشته باشید می تونید در اون زمینه پیشرفت کنید.

بله طراحی صنعتی رشته خوبیه ولی شما می گید پرستاری رو بیشتر علاقه دارید پس از نظر من علاقه مهم تره.

معمولا بچه ها که لیسانس می گیرن دیگه خیلی از محیط درس و کنکور دور شدن و من کم دیدم که برگردن و بخوان دوباره از نو کنکور بدن هرچند که در سال معمولا یکی دو نفری با این شرایط تو سن بالا بهم مراجعه می کنن.

نگران نباشید الان درخواست رفع محرومیت رو به سازمان سنجش بدید ببینید نتیجه چیه بعد اعلام کنید تا راهنمایی تون کنم.
      بله مچکرم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طراحی صنعتی فوق العاده رشته جذابیه
      من همیشه دوست داشتم بخونم
      بازار کارش هم بد نیست اگه طرف قوی عمل کنه
      پزشکی و پیرا پزشکی یه علاقه کاذبه که تو جوونای این دوره بوجود اومده اونم به خاطر جوی که راه انداختن و در حین خوندن یا بعد از خوندن متوجه میشن که علاقه ندارن
      شما هم طراحی صنعتی برو مطمئنن در دانشگاه رشته مورد علاقه تو پیدا میکنی و تغییر رشته میدی(البته تغییر رشته به رشته های غیر علوم پزشکی امکان پذیره)
      اگه پرستیژ هم میخوای که این جماعت ایرانی هر ده سال یکبار ذهنیتشون عوض میشه خودتو درگیر نکن قبلا مهندسی پرستیژ داشت الان نداره
      نمیشه بورسیه شی بعده لیسانس رشتتو ب علوم پزشکی تغییر بدی؟تو کشوره دیگه؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولش کن انصراف بده به همین راحتی .کاری ک من کردم و اصلا هم پشیمون نیستم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زمان رو از دست نده انصراف بده اون هزینه جریمه انصراف هم بده اصلا مهم نیست .کنکور سال بعدم محرومی اینم مهم نیست.برای کنکور بعدیش برنامه ریزی کن بهترین باش.
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hnie نمایش پست ها
      چون تجربی بودم الان واسه خودمم یه طوریه این رشترو بخونم اصلا ربطی ب رشته دبیرستانم نداشته ولی میخام لیسانسشو بگیرم چون کنکورو دیگه دوسندارم
      الان به هرکی میگم هیشکی رشته منو نمیشناسه همه میگن چرا تجربی نیوردی
      نمیدوونم شایدم علاقه کااذبه!
      اصلا مهم نیست که ربط نداشته خیلیا میرن طرف زبان و هنر در حالی که تو دبیرستان چیز دیگه ای خوندن نگران اونش نباش
      بزار به عنوان کسی که دانشگاه رفته یه چیزی بگم
      رشته های دانشگاهی مثل هندونه میمونن تا زمانی که قاچ نکنی معلوم نیست داخلش چطوریه
      الان معلوم نیست رشته طراحی صنعتی برات چه جوریه
      حتی رشته های دانشگاهی علوم تجربی هم برات معلوم نیست چون فقط بر اساس دیده ها و شنیده ها و خونده هات قضاوت میکنی
      من وقتی دانشگاه رفتم تازه فهمیدم اون رشته ای که بهش علاقه داشتم چه جوریه و فهمیدم با تصوراتم زمین تا آسمون فرق داره حتی دوستام که رفتن پرستاری هم میگفتن اصلا تصورشون اون نبوده
      به نظرم باید آدم میرفت دانشگاه ترم اولو میخوند بعد انتخاب رشته میکرد چون خارج از دانشگاه نمیشه رشته ها رو شناخت
      شما هم برو دانشگاه راه حلت اونجاس
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیشه بورسیه شی بعده لیسانس رشتتو ب علوم پزشکی تغییر بدی؟تو کشوره دیگه؟
      نه همچین چیزی نداریم
      LEFT
      4/19/2021

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک کردم شاید بتونم ولی شرایطشو نداشتم
      کنکور که چند هزارنفر میگیرن قبول نمیشیم حالا میگی کارشناسی به پزشکی!!!!!!!!!!!!
      اگه رشته دانشگاهیتو نمیخای نرو برا 1400اگه محکم بخونی حتی میتونی رتبه برتر بشی 2 سال کم نیست.!!!!!!!!!!!!!!! اگر محکم بخونی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من طراحیه صنعتیه سراسری قبول شدم،اصلا فک نمیکردم قبول بشم پشت کنکورم بودم داشتم خودمو برای ساله سوم آماده میکردم ولی قبول شدم،رشتمو دوسندارم اصلا نمیدونم چیه،دوسداشتم حداقل پرستار بشم،با توجه به اینکه یه سالم محروم میشم میخام لیسانس بگیرم،بعدش راهی هست پزشکی دندون دارو یا پرستاری بخونم؟با بورسیه ینا چی؟
      ببین دوست عزیز.اگر واقعا به رشته ات علاقه نداری. نه که با توجه به اینکه الان بازار تجربی داغه میخای بیای.نه واقعا اگه هیچ جوره علاقه نداری.خب چرا بری 4 سال لیسانس الکی بگیری..از روزانه یک سال محروم میشی ولی برای شبانه و ... محرومیتی نداری.با این حال حتی اگه یک سال هم محروم بشی و بخونی برای دو سال دیگه.بازم خیلی بهتر از اینه که 4 سال رشته ای بخونی که واقعا به این نتیجه قلبی رسیدی که علاقه ای بهش نداری.اگه قرار باشه پزشکی یا پرستاری قبول بشی.دیگه داشتن یه لیسانس دیگه به چه دردت میخوره الکی؟

همه این حرفام با این فرض بود که واقعا علاقه ای به رشتت نداری.بازم خوب فکر کن و تصمیم درستی بگیر.فقط اینکه وقتی علاقه نداری به رشته ای.خب چرا تو انتخاب رشته انتخابش میکنید؟که الان محرومیت یکساله هم داشته باشید از روزانه.در هر حال این که گذشت ولی از این بعد تصمیم اشتباهی نگیر.چون هر لحظه بحث اینده ات هست.جوری نشه که چند ساله دیگه حسرت بخوری کاش اینو میخوندم اونو میخوندم!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaaaahra نمایش پست ها
      ولش کن انصراف بده به همین راحتی .کاری ک من کردم و اصلا هم پشیمون نیستم
      بعدش تونستی کنکورو بخونی؟حوصلشو داشتی؟موفق شدی؟اگه باز نخوندم چی! مث همین دوسال،من تقریبا میشه گفت هیچ وقتی برای کنکور نذاشتم کتابام همه سفیده

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      زمان رو از دست نده انصراف بده اون هزینه جریمه انصراف هم بده اصلا مهم نیست .کنکور سال بعدم محرومی اینم مهم نیست.برای کنکور بعدیش برنامه ریزی کن بهترین باش.
      هزینه چی میگیرن ؟چقده؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اصلا مهم نیست که ربط نداشته خیلیا میرن طرف زبان و هنر در حالی که تو دبیرستان چیز دیگه ای خوندن نگران اونش نباش
      بزار به عنوان کسی که دانشگاه رفته یه چیزی بگم
      رشته های دانشگاهی مثل هندونه میمونن تا زمانی که قاچ نکنی معلوم نیست داخلش چطوریه
      الان معلوم نیست رشته طراحی صنعتی برات چه جوریه
      حتی رشته های دانشگاهی علوم تجربی هم برات معلوم نیست چون فقط بر اساس دیده ها و شنیده ها و خونده هات قضاوت میکنی
      من وقتی دانشگاه رفتم تازه فهمیدم اون رشته ای که بهش علاقه داشتم چه جوریه و فهمیدم با تصوراتم زمین تا آسمون فرق داره حتی دوستام که رفتن پرستاری هم میگفتن اصلا تصورشون اون نبوده
      به نظرم باید آدم میرفت دانشگاه ترم اولو میخوند بعد انتخاب رشته میکرد چون خارج از دانشگاه نمیشه رشته ها رو شناخت
      شما هم برو دانشگاه راه حلت اونجاس

رشتتو دوسداشتی؟اگه رفتم و دوسنداشتم انصراف بدم؟عاقلانش این میشه؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز.اگر واقعا به رشته ات علاقه نداری. نه که با توجه به اینکه الان بازار تجربی داغه میخای بیای.نه واقعا اگه هیچ جوره علاقه نداری.خب چرا بری 4 سال لیسانس الکی بگیری..از روزانه یک سال محروم میشی ولی برای شبانه و ... محرومیتی نداری.با این حال حتی اگه یک سال هم محروم بشی و بخونی برای دو سال دیگه.بازم خیلی بهتر از اینه که 4 سال رشته ای بخونی که واقعا به این نتیجه قلبی رسیدی که علاقه ای بهش نداری.اگه قرار باشه پزشکی یا پرستاری قبول بشی.دیگه داشتن یه لیسانس دیگه به چه دردت میخوره الکی؟

همه این حرفام با این فرض بود که واقعا علاقه ای به رشتت نداری.بازم خوب فکر کن و تصمیم درستی بگیر.فقط اینکه وقتی علاقه نداری به رشته ای.خب چرا تو انتخاب رشته انتخابش میکنید؟که الان محرومیت یکساله هم داشته باشید از روزانه.در هر حال این که گذشت ولی از این بعد تصمیم اشتباهی نگیر.چون هر لحظه بحث اینده ات هست.جوری نشه که چند ساله دیگه حسرت بخوری کاش اینو میخوندم اونو میخوندم!

میتونم سه ساله لیسانس بگیرم،نظرم این بود ک 3 ساله تمومش کنم بعد یه طوری رشته های تجربیو بخونم ولی خب این لیسانس بدردم نمیخوره،یه موردی هم هست مامانمینا نمیذارن هنوز نگفتم رشتمو دوسندارم ولی فک نکنم بذارن من انصراف بدم،چون بخاطره من داریم میریم اون شهری ک قبول شدم واز همه نظر برای شرایطه خونوادمون بهتره به جز اینکه من نمیدونم میخام چی بخونم،دوسش دارم ندارم،فک کنم باید یه ترمو بخونم تا بتونم راضیشون کنم شایدم خودم علاقه داشتم بهشون چون میگن ک با تصوارتت فرق میکنه رشته های دانشگاه اینا
      ولی یه چیزم هست من هرشب میگفتم خدایا چی میشه من قبول بشم یه سال دیگه نمونم حالا ک قبول شدم میگم چرا تجربی نشد کاش قبول نمیشدم من درس نخوندم این دوساله ولی حاضرم نشدم خیلی رشته هارو برم فقط سه رشته رو زدم با پرستاری اونم شهرای بزرگ یه طوری رویایی انتخاب رشته کردم که خوب نشد! واسه همین ازخودم مطمئن نیستم و میخاستم فاصله بدم یکم ک شاید درست شم شایدم نخاستم دوباره برگردم الان اصلا نمیدونم میخام چیکارکنم،ترم دومم هستم بهمنم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن