سلام به بچه های گل ریاضی__راستش من رشته ام تجربی بود و هیچ شناختی از درس گسسته تون نداشتم و ندارم و شنیدم درس سختی هم هست با این حال یه منبع جدید تو اینترنت پیدا کردم که خیلیا ازش تعریف کردن و راضی بودن و منم اونو اووردم اینجا تا بچه ها هم اگه دوست داشتن در کنار منابع مشهور ریاضیات گسسته از این هم استفاده کنن___فکر کنم خیلیاتون اولین باره اسم این کتاب رو شنیدینه ولی با این حال وجود فردی مثل مهندس سروش موئینی که کتاب های خوبشو تو انتشارات خیلی سبز و تخته سیاه و دریافت همه میشناسن میتونه تضمین خوبی برای این کتاب باشه

اول چند تا کامنت که تو اینترنت از این کتاب رو دیدم براتون میزارم

چند روز پیش در گوگل عنوان "کتاب ریاضیات گسسته" را جستجو کردم به چیز جالبی برخورد کردم. دیدم چند نفر یک کتاب ریاضیات گسسته معرفی کرده اند. وقتی اسم استاد راشدی را دیدم ترغیب شدم که کتاب را تهیه کنم. کتاب را دیروز خریدم و فصلهای کتاب را مرور کردم. همانطور که در اینترنت برخی دانش آموزان امسال ایشان هم گفته بودند کتابُ عالی بود. پاسخهای تشریحی فوق العاده ای دارد وبا توجه به اینکه کتاب در سه سطح طبقه بندی شده برای همه دانش آموزان مفید است. البته از جناب استاد راشدی توقعی غیر از این نمی رود. چون جناب استاد راشدی استاد ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی سال پیش دانشگاهی بنده بودند ایشان را خیلی خوب می شناسم. اخلاق ایشان که واقعا تک است! از نظر علمی هم که حرف ندارند. در کلاس ایشان هم گسسته و هندسه آموختم و هم انسانیت و جوانمردی و اخلاق. شاید اگر بگویم رتبه دو رقمی ام را مدیون ایشان هستم گزاف نگفته باشم. امیدوارم هرجا هستند سلامت باشند.

برای درس ریاضیات گسسته و جبر و احتمال پیشنهاد میکنم کتاب “ریاضیات گسسته صفر کلوین: مهریار راشدی – سروش موئینی” رو از دست ندید. این کتاب خیلی روان و با دسته بندی نوشته شده. با اینکه من کتابهای خوشخوان و فار و اندیشه فائق رو هم از اول تابستون خوندم ولی صفر کلوین یه چیز دیگس. خیلی دقیق نوشته شده. سوالات در سه سطح طبقه بندی شدن و پله پله آدمو به درصدهای خوب میرسونه. امیدوارم به درد دوستان بخوره.

من يه كتاب خيلي خوب براي گسسته و جبر و احتمال پيدا كردم"رياضيات گسسته صفر كلوين نوشته مهريار راشدي - سروش موئيني" با اينكه من تو يه مدرسه خيلي خوب با معلماي خوب درس ميخونم ولي اين كتاب برام جالب بود. واقعا اين كتاب نقش يه معلم رو داره. مطالب رو دسته بندي كرده و جواباشم كه توپه.
با اينكه معلم ما داره گرف درس ميده ولي من خودم با اين كتاب تا نصف گسسته را تموم كردم.
عاليه
حرف نداره
دست نويسنده هاش درد نكنه

من کتاب گسسته منصف شکری و یکتا رو زده بودم. تو آزمونها درصدم حدود 50 60 بود گیر کارم تو نظریه و ترکیبیات بود.من یه ماه پیش به پیشنهاد آقای مهندس انصاری کتاب گسسته صفر کلوین نوشته راشدی – مویینی که تازه چاپ شده رو گرفتم دو فصل نظریه اعداد و ترکیبیاتشو تو یه هفته زدم عالیه! درصد این آزمونم شده 86.66. اشکالاتم تو نظریه و ترکیبیات تا حدود زیادی حل شد. روش برخورد با سوالا رو تا حد زیادی یاد گرفتم. من کتاب خیلی سبز مهربانی رو هم قبلا زده بودم ولی از چینش تستای کتاب صفر کلوین کیف کردم.گفتم به شما بگم که به بچه های دیگه هم بگید که استفاده کنند و زودتر نتیجه بگیرن.

و چند تا کامنت دیگه__ولی اینا ملاک خریدتون نباشه و حتما حتما حتما خودتون این کتاب رو نگاه کنید
این انتشارات فعلا سایت نداره و بچه های تهران خیلی راحت میتونن این کتاب رو گیر بیارن((میدون انقلاب)) و بچه های شهرستانی هم باید از کتابفروشی های تهران مثل گیتا مهر و ... این کتاب رو گیر بیارن

اینم عکس کتابه!!!

فقط یه چیزی هم راجع به مولف هاش بگم

مهیار راشدی زیاد تالیفات نداره و اینو بگم که یکی از طراح های آزمون علوی هستن ولی مهندس موئینی خیلی تالیفاتشون زیاده که مهمترینا و به روز تریناش
ریاضی جامع تجربی انتشارات خیلی سبز
چکیده ریاضی گسسته انتشارات تخته سیاه
همایش ریاضی تجربی انتشارات دریافت
آموزش جبر و احتمال انتشارات تخته سیاه و.............

راستی چند تا از رقبای سابق این کتاب هم اینا هستن

همیشه به روز باشید

پاپا پوریا