خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

ما که نظام قدیمیم خیلی به ضررمونه؟؟

من رشتم تجربیه نمیتونم نظام جدید کنکور بدم
      خیلی خیلی به ضرره مائه ک نظام قدیمیم؟؟؟
      خیلی سخت تر میشه پزشکی قبول شد؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینو نمیدونم ولی جدید اومدنم درد سر خودشو داره من تغییر نظام دادم کتابا سخت پیدا شد زیر ذره بین و دست دوم خریدم کتابا درسی رو .کتاب تستام چون من ای کیو میخوام هنوز کلیش چاپ نشده معلوم نیس کی چاپ شه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      والا طبق چیزی که من دیدم و شنیدم به ضرر نیست منتها ی ذر هکار سخت تره!

ی سری مباحث کمتر دارن نظام جدیدا

منتها چالش دیگه ی نظام جدید دادن تطبیق با کتاباست و ادبیات اونها مخصوصا تو شیمی و زیست و کمی دینی و عربی !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،اگر تصمیم گرفتید کنکور قدیم یا جدید بدید روی تصمیمتون بمونید واصلا به این فکر نکنید که جدید آسون تر یا سخت تر و...
      در مورد قبولی،امسال افراد زیادی بودن که از نظام قدیم قبول شدن..مصاحبه چند تاشون هم در انجمن هست.(جالب که مصاحبه های نظام قدیم بیشتر از جدید هست)
      نظام جدید درست حجم کمتری داره ولی سخی های خودش رو هم داره،من جمله اینکه منابع درستو حسابی هنوز برای بعضی درس ها در بازار نیست،عملا فقط یک دوره کنکور در دسترس هست در حالی که در نظام قدیم حداقل سوالای 10 سال کنکور وجود داره ،قیمت فضایی کتاب ها و...
      فقط حواستون به مباحث مشترک بخصوص در فیزیک و ریاضی باشه...برای ریاضی کلا بهتر کتاب تست نظام جدید بگیرید ومباحثی که فقط در قدیم هست رو از روی کتابی مثل خط ویژه بخونید.

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خیلی به ضرر نیست ولی خوب ریاضی فیزیک مخصوصا ریاضی کارت راحت تره زیست هم که کلا قارچ و مارچ و ژنتیکه فینیششو زدن دلت شده در هر حال اگه مجیوری نظام قدیم بدی مطمئن باش با برنامه بخونی میتونی و الا بدون برنامه هیچ فرقی نداره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      چرا همه به کم حجم بودن مطالب نظام جدید به یه دید نگاه میکنید
      یه معلم اگه بخواد 20 سوال از یک فصل طرح کنه طبیعتن سطح سوالات به علت کم حجم بودن مطلب بالاتر از ازمونی که قراره از 5 فصل سوال بیاد
      میشه به این دید هم نگاه کرد!!!
      شاید کنکور99 برای نظام قدیم اسون باشه یا بالعکس((مشکل اینجاس کسی نمیتونه پیش بینی کنه))
      در کل چه قدیم چه جدید ریسک بزرگیه که چاره ای جز پذیرش نیست

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      چرا همه به کم حجم بودن مطالب نظام جدید به یه دید نگاه میکنید
      یه معلم اگه بخواد 20 سوال از یک فصل طرح کنه طبیعتن سطح سوالات به علت کم حجم بودن مطلب بالاتر از ازمونی که قراره از 5 فصل سوال بیاد
      میشه به این دید هم نگاه کرد!!!
      شاید کنکور99 برای نظام قدیم اسون باشه یا بالعکس((مشکل اینجاس کسی نمیتونه پیش بینی کنه))
      در کل چه قدیم چه جدید ریسک بزرگیه که چاره ای جز پذیرش نیست
      حرفت درسته ولی این حرفت زمانی درسته که نظام قدیم کلا حذف شه و رقابت فقط بین نظام جدید ها باشه بدیهیه که اون وقت سطح سوالات بالاتر بره . تا وقتی نظام قدیم هس و تعداد شرکت کننده نظام قدیم بیشتر باشه نظام جدیدا کارشون راحت تره.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      الآن این سوال خودش تورو از درس دور میکنه!
      مهم نیست چه نظامی میخونی مهم اینه که خوب بخونی
      چه قدیم چه جدید باید خوند همین خودتو درگیر این مسائل نکن
      من خودم دارم قدیم میخونم همه میگفتن برو جدید ولی من موندم قدیم تو که میگی نمیتونی بری جدید پس این سوالو واسه چی میپرسی؟ جز اینه که بازی مغزته؟ تو که میگی فقط یه گزینه داری
      پس به جای این سوالا و تلف کردن وقتت درستو بخون خوبم بخونم مطمئن باش نتیجه شم میبینی
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      وقتی که صرف بررسی و پرسیدن این سوال میکنی بیشتر به ضررته تا نظام قدیم یا جدید بودن. تنها کاری که باید بکنی اینه که تو ریاضیات و فیزیک مطالب غیر مشترک با نظام جدید رو پیدا کنی و اونا رو حذف کنی واسه خودت. زیست شناسی هم سه فصل اخر زیست پیش و ژنتیک واسه نظام جدید حذف شده اما اونا رو باید بخونی تهش 2 هفته وقت بیشتری باید صرف کنی. نگران نباش و تمرکز کن رو درست.

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سال اینده دقت تو سوالات مشترک بالا میبرن الان دیگه وقت تغییر نظام نیست بدون توجه به حرف بقیه نظام خودت بخون سال اینده نظام جدیدا تعدادشون بیشتره پس فکر نکن تغییر نظام بدی با کنکور اسون تر مواجه میشی

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      و شک نکن کسی که از الان میاد تغییر نظام میده هنوز چند هفته نگذشته میره برای 1400 بخونه و فقط یه درصد کمی از قدیما که از چند ماه قبل شروع به خوندن کردن رتبه خوب میارن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      و شک نکن کسی که از الان میاد تغییر نظام میده هنوز چند هفته نگذشته میره برای 1400 بخونه و فقط یه درصد کمی از قدیما که از چند ماه قبل شروع به خوندن کردن رتبه خوب میارن
      ربطی نداره ...شما برو فصل دو زیست اینارو ببین س فصل خلاصه کردن تو ی فصل یعنی فصل 1 2 3 سال دوم مارو اوردن فصل دو سال دهم..فصل 1دهم هیچی کلا 23فصل دارن...قبلا کسایی بودن از دانشگاه انصراف میدادن میومدن کنکور تجربی میدن درحالی ک رشته دبیرستانشون ریاضی بود و تو 7 8 9 ماه قبولم میشدن..حالا چطور نمیشه ی نظام قدیمی ک زیست در سطح وسیع تری خونده بیاد نظام جدید حتی تو 7 8ماه موفق نشه؟من ک زیست نظام قدیم خوندم خیلی چیزایی ک تو کتاب اینا هست و محدئوده عین میتوکندری راکیزه یا بقیه چیزا برام خنده داره..چون قبلا رگ ریشه این اندامک تو فصل 2سال دوم خودمون دراورده بودیم
      یا توی ریاضی مشتق مثلثاتی ندارن تو حرکت اصلا سقوط ازاد نیست.....خیلی عجیبه...همه میدونن ی حرمکت بود ی سقئوط ازاد ک اغلب خذف میکردن ...
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 10 مهر 1398 در ساعت 14:41

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)