خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: نظرتون چیه؟

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نظرتون چیه؟

سلام به همگی
      امیدوارم حال دلتون خوش باشه
      چند سالی از درس های کنکور دور بودم
      ورودی 93 مهندسی پزشکی بودم و الان قصد شرکت دوباره برای کنکور تجربی از نوع نظام قدیمش دارم
      حالا اگه لطف کنین و با نظراتتون راهو برام هموار کنین ممنون میشم
      سوالم اینه:
      1.ب نظرتون سال ب سال درسا رو بخونم؟بهتر بگم،اول سال دوم،بعد سال سوم،مرور سال دوم،سال چهارم،مرور سال سوم و اخرش جمع بندی؟
      سال دوم هفتاد روز
      سال سوم نود روز
      مرور سال دوم ده روز
      سال چهارم هفتاد روز
      مرور سال سوم ده روز
      ما بقی هم ک تقریبا دو هفته میشه برای جمع بندی
      ازمونای جامع رو هم شرکت میکنم
      در ضمن تو بازه زمانی هر سال دو بارم مرور گذاشتم
      2.ازمون ازمایشی ثبت نام کنم و مطابق برنامش پیش برم؟
      ب نظر خودم راه دوم یکم سنگینه چون درسا رو یادم رفته و مسلما نمیتونم ب هفتاد درصد بودجه بندی هر ازمونم برسم
      ممنون میشم کمکم کنین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ب نظر من برنامه ی خودت رو داشته باشی بهتره. مخصوصا چون ی مدت دور بودی از فضای کنکور، فقط خودت میدونی کجاها رو لازمه بیشتر بخونی یا یادت رفته یا ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی دوستام اکثرا پزشکی و دندون میخونن اصرار دارن ازمون بنویسم!!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا نظرتونو بگین
      خیلی میتونه کمکم کنه
      مرسی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم از درس خیلی دور بودم. ولی من میخوام نظام جدید امتحان بدم. اگه شاغل نیستید به نظر من میرسید و به نظرم آزمون شرکت کنید بهتره چون توی جو درس خوندن و آزمون قرار میگیرید. هم اینکه میتونید خودتونو با بقیه مقایسه کنید با تراز. نقاط ضعف و قوتتون هم مشخص میشه و روشون میتونید بیشتر کار کنید.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      منم از درس خیلی دور بودم. ولی من میخوام نظام جدید امتحان بدم. اگه شاغل نیستید به نظر من میرسید و به نظرم آزمون شرکت کنید بهتره چون توی جو درس خوندن و آزمون قرار میگیرید. هم اینکه میتونید خودتونو با بقیه مقایسه کنید با تراز. نقاط ضعف و قوتتون هم مشخص میشه و روشون میتونید بیشتر کار کنید.
      حرفتون درسته
      به عنوان مثال
      شخصی ک تا حالا زیست نخونده
      ب نطرتون کار درستیه ک طبق بودجه بندی ازمون زیستو بخونه؟
      هیچ پیش زمینه ای از پروتین سازی نداشته باشی و بیای پروتئین بخونی؟؟؟!!!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nisham95 نمایش پست ها
      حرفتون درسته
      به عنوان مثال
      شاید این تاپیک به دردنون بخوره
      موضوع: بهتر نیست با این شرایط فعلا آزمون شرکت نکنم ؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حرفتون درسته
      به عنوان مثال
      میشه عزیزم.. میتونی پروتئین رو بخونی
      پارسال من برای اولین بار باید میخوندمش و تقریبا فهمیدم!
      هرجایی گیر میکردم مثلا نوکلئوتید میومد میرفتم چک میکردم کجای کتابه؟ ولی یکم اذیت شدم تا راه افتادم
      اگه دست خودم بود ازمون نمیرفتم ولی چون تابستون ازمون ثبت نام نمیکنم و اصلا هم هیچ نظمی واسه درس خوندنم ندارم و خوندنام همش تق و لقه، مجبورم ثبت نام کنم

درس به درس پیش بری خیلی بهتره مخصوصا زیست و شیمی رو
      ریاضی رو مطابق با ترتیب کتاب بخون(خ سبز یا مهر و ماه فرقی نداره)

عمومی هم میتونی فعلا نخونی و سه ماه دیگه استارتشو بزنی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      میشه عزیزم.. میتونی پروتئین رو بخونی
      پارسال من برای اولین بار باید میخوندمش و تقریبا فهمیدم!
      هرجایی گیر میکردم مثلا نوکلئوتید میومد میرفتم چک میکردم کجای کتابه؟ ولی یکم اذیت شدم تا راه افتادم
      اگه دست خودم بود ازمون نمیرفتم ولی چون تابستون ازمون ثبت نام نمیکنم و اصلا هم هیچ نظمی واسه درس خوندنم ندارم و خوندنام همش تق و لقه، مجبورم ثبت نام کنم

درس به درس پیش بری خیلی بهتره مخصوصا زیست و شیمی رو
      ریاضی رو مطابق با ترتیب کتاب بخون(خ سبز یا مهر و ماه فرقی نداره)

عمومی هم میتونی فعلا نخونی و سه ماه دیگه استارتشو بزنی
      پس ب نظرتون آزمون رو فعلا ننویسم؟؟؟!!!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من جای شما باشم سعی میکنم تا نیم سال دوم با برنامه خودم جلو بیام . اما چیزی که خیلی مهمه پایبند بودن به برنامه خودتونه .
      خود بنده هم شرایطم تقریبا شبیه شماست با این تفاوت که نظام جدید کنکور میدم . چون پایه ضعیفی تو دروس دارم تا اواخر دی و قبل از شروع نیم سال دوم با برنامه ای که خودم ریختم قصد پیشروی دارم .
      موفق باشین

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پس ب نظرتون آزمون رو فعلا ننویسم؟؟؟!!!
      اولین توصیه م اینه اصلا قلمچی شرکت نکنید با این اوضاع!!! سنجش هم جز اون سه تای جامع بهتره سمتش نرید اصلا

گاج و گزینه ۲ میمونه برنامشونو چک کنید هرکدومو دوست داشتید دو هفته یا سه هفته طبق اون برید ببینید میرسید یا نه!
      اگه نمیرسید که بهتره اصلا نرید ازمون!
      اگرم رسیدید بخونید میتونید شرکت کنید تو ازمونش
      این روش واسه اینه مطمئن شید یهو وسط سال به سرتون نزنه برید ازمون بدین و سردرگم بمونید!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم نظام قدیمم ولی یه سوال آیا هدفت جدیه برای قبولی شاید سوال مسخره ای باشه در نگاه اول! ولی از این جهت میگم کسی که میخاد 100% قبول بشه حتی اگه نتونه 99 موفق بشه به 1400 فکر میکنه ولی بعضیا هم میگن امسال شد شد نشد هم هیچی ! شما اگه واقعا قصد قبولی دارید ریسک نکنید و نظام جدید آزمون بدید چون امسال آخرین کنکور نظام قدیم آموزشی برگزار میشه و اگر شما یه بار دیگه بخاید تلاش کنید اون وقته که مجبور به تغییر منبع و کلی دردسر از قِبَل این موضوع میشید تازه تغییر منبع به کنار خوندن یه سری مطالب تازه توی زیست و شیمی هم دغدغه کمی نیست . پس اگر میخاید حتما قبول شید ولو با دوسال خوندن این ریسک رو نکنید و جدید شرکت کنید مخصوصا اینکه چندسال از درس هم دور بودید و مثل من و امثال من که تازه فارغ التحصیل هستند (منظورم از تازه آخرین گروه نظام قدیماست!) و اکثر مطالب نظام قدیم براشون روی دور افتاده و با همون راحتند و میدونن بعد دوبار کنکور نقاط ضعفشون کجاست.
      با آرزوی موفقیت

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein-79 نمایش پست ها
      سلام منم نظام قدیمم ولی یه سوال آیا هدفت جدیه برای قبولی شاید سوال مسخره ای باشه در نگاه اول! ولی از این جهت میگم کسی که میخاد 100% قبول بشه حتی اگه نتونه 99 موفق بشه به 1400 فکر میکنه ولی بعضیا هم میگن امسال شد شد نشد هم هیچی ! شما اگه واقعا قصد قبولی دارید ریسک نکنید و نظام جدید آزمون بدید چون امسال آخرین کنکور نظام قدیم آموزشی برگزار میشه و اگر شما یه بار دیگه بخاید تلاش کنید اون وقته که مجبور به تغییر منبع و کلی دردسر از قِبَل این موضوع میشید تازه تغییر منبع به کنار خوندن یه سری مطالب تازه توی زیست و شیمی هم دغدغه کمی نیست . پس اگر میخاید حتما قبول شید ولو با دوسال خوندن این ریسک رو نکنید و جدید شرکت کنید مخصوصا اینکه چندسال از درس هم دور بودید و مثل من و امثال من که تازه فارغ التحصیل هستند (منظورم از تازه آخرین گروه نظام قدیماست!) و اکثر مطالب نظام قدیم براشون روی دور افتاده و با همون راحتند و میدونن بعد دوبار کنکور نقاط ضعفشون کجاست.
      با آرزوی موفقیت
      آقا امیر گل
      مشکل مالیش به کنار
      به هیچ وجه نمیتونم به 1400 فکر
      کوپنمو سوزوندم
      دقت کنید تاپیکی ک زدم اصلا راجب انتخاب نظام قدیم و جدید حرفی نزدم
      نمیتونم ب این فکر کنم ک کدومو انتخاب کنم یا ب 1400 فکر کنم
      تنها سوالمم همین بود ک با آزمون پیش برم یا ن؟
      اصولا جوری برای ما جا انداختن ک بدون ازمون نمیشه کنکور قبول شد
      دقیقا مثل انتخاب دینمون میمونه برامون
      99 درصد ماها از بدو تولد این عقیده ب ما خورونده شده ک ما مسلمونیم
      و خیلیا از وقتی ک وارد دبیرستان میشن این عقیده بهشون تلقین میشه ک حتما ازمون شرکت کنین
      چ تو مدرسه چ تو خونه و ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا امیر گلمشکل مالیش به کناربه هیچ وجه نمیتونم به 1400 فکرکوپنمو سوزوندمدقت کنید تاپیکی ک زدم اصلا راجب انتخاب نظام قدیم و جدید حرفی نزدمنمیتونم ب این فکر کنم ک کدومو انتخاب کنم یا ب 1400 فکر کنمتنها سوالمم همین بود ک با آزمون پیش برم یا ن؟اصولا جوری برای ما جا انداختن ک بدون ازمون نمیشه کنکور قبول شددقیقا مثل انتخاب دینمون میمونه برامون99 درصد ماها از بدو تولد این عقیده ب ما خورونده شده ک ما مسلمونیمو خیلیا از وقتی ک وارد دبیرستان میشن این عقیده بهشون تلقین میشه ک حتما ازمون شرکت کنینچ تو مدرسه چ تو خونه و ...
      منم مثل تو میگفتم ازمون مهم نیست ولی بد ضربه ای خوردم.ببین کنکور تجربی رقابتش بالاست تو میشینی تو خونه میخونی همه تستارو هم میزنی میگی به به سه رقمی میشم من که همه چیو بلدم میری سر جلسه میشی ۳۰ هزار چرا؟چون زمان بندیو بلد نیستی،چون خودتو نشناختی ببینی اول کدوم درسو بزنی، به ترتیب دفترچه شروع کنی؟یا جور دیگه ای راحتی؟مثلا درس ادبیات اول از قرابت شروع کنی سرعتت بیشتر میشه یا بازم به ترتیب دفترچه؟شاید باورت نشه ولی همون پر کردن پاسخنامه هم مهارت میخواد جون تو خونه تو جواب تستو تیک میزنی ولی سر جلسه تو باید بیضی رو پر کنی،که چند ثانیه ازت وقت میگیره،حسن دیگه ازمون امتحان کردن تکنیک ضربدر منها و از همه مهم تر اینه که خودتو نسبت به رقبات میسنجی ببینی در چه حدی،اصلا راهی که داری میری درسته یا نه؟همین که حداقل ماهی یه بار مجبوری جمعه بلندشی لباس بپوشی و وسایلتو اماده کنی بری ازمون بدی خیلی خوبه،واسه کنکور استرست کمتر میشه،خیلی تفاوت هستت بین کسی که حداقل ماهی یه بار این چیزایی که گفتمو تمرین میکنه با کسی که بار اول سر جلسه کنکور با این موارد مواجه میشه،همیشه چیزایی که بقیه میگن غلط نیست هیچکس نمیگه حتما ازمون شرکت کن تا موفق بشی خیلیا بدون ازمون تونستن ولی اگه توانایی مالیشو داری چرا شرکت نکنی؟حداقل از نیمه دوم شرکت کن ،مخصوصا اینکه چندسال از درس دور بودی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر منم از نیمسال دوم برید ازمون بهتره
      این چندوقت رو خودتون براساس برنامه ی خودتون جلو برید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن