خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      انگار مجبورش کردن که نظر بده
      یا بخاطر تحقیر و تمسخر اینجوری شوهر شوهر می‌کنه یا اینکه مغزش تاب داره!!!

تو تنها راه حلت اینه ک بری پیش روانپزشک
      بدون اینکه ب خانوادت بگی برو
      تنها راهت همینه
      باید درمان بشی
      آره واقعاً باید برم. میخوام بدونم چه مرگمه
      To the hope of it all..

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      یک تیکه چوب میتونه میز و صندلی شه ممکن هم هست سختی رو تا حدی تحمل کنه و یک تیکه ذغاال شه یک تیکه ذغال میتونه بسوزه و دود شه یا میتونه گرما و سختی رو تحمل کنه و الماس شه و بدرخشه .

خودت انخاب میکنی چی بشی و انتخاب میکنی به کجا برسی
      وقتی چوب ذغال میشه ممکنه فکر کنه یک سری میز شدن و از حسرت بسوزه ولی یک سری هم میگن دیگران به من چه من می خوام موفقیت خودمو کسب کنم و سختیشم به جون میخرم.

تو چیزی هستی که فکر میکنی هستی نه بیشتر نه کمتر .

پس خودتو تو ذهنت کوچیک نکن.

تو هیچی از دست ندادی داری با مشکلات زندگیت دست و پنجه نرم میکنی کاری که خیلی ها نمیتونن بکنن.
      ویرایش توسط FARZAD205 : 10 مهر 1398 در ساعت 17:30

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

من انگیزه ندارم دو قدم پامو از خونه بذارم بیرون، بعد شما میگید برو خارج؟

من خیلی وضعیتم داغونه انقدر که حتی نمیتونم برم بیرون دنبالِ درمان.
      تو انگیزه نداری بری خارج من پول ندارم برم خارج، خوب بیا با هم بریم خارج پول از تو انگیزه از من
      الان دیدی وضعیت من از تو هم بدتره حالا برو بشین درستو بخون

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال.از چهرت راضی هستی؟یعنی فکر نمیکنی زشتی؟اخه مشکلاتی که گفتی بیشتر درباره اونایی صدق میکنه که فکر میکنن زشتن

5. Top | #80
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      یه سوال.از چهرت راضی هستی؟یعنی فکر نمیکنی زشتی؟اخه مشکلاتی که گفتی بیشتر درباره اونایی صدق میکنه که فکر میکنن زشتن
      نه اصلاً.! اتفاقاً آدمیم که میگم راضیم به داده خدا.!

فقط از وضعیتی که خودم برای خودم درست کردم متنفرم.
      To the hope of it all..

6. Top | #81
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نه اصلاً.! اتفاقاً آدمیم که میگم راضیم به داده خدا.!

فقط از وضعیتی که خودم برای خودم درست کردم متنفرم.
      اصلا به این پست کاری ندارم.. فقط نقل قول گرفتم که این رو بپرسم.

فکر می کنی به مشاوره نیاز داری؟ نه فقط درسی در مورد زندگی خودت و آینده و ادامه و ...
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

7. Top | #82
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آره واقعاً باید برم. میخوام بدونم چه مرگمه

واقعا دوست دارم حال همه مردم خوب باشه از جمله خودم ،تو ،همه ، حال دل آدم خوب باشه یعنی خوشبختی ، دوست عزیزم اینجا راهکارا بیشتر جنبه تک بعدی داره هرکی از زاویه خودش نگاه میکنه و نظر میده ، قبلا اگه کسی با من در مورد وسواس فکری یا هرچیزی در این رابطه حرف میزد تنها واکنشم خنده بود ، فکر نمیکردم یه روزی اون خنده ها انعکاس پیدا میکنه برمیگرده به زندگیم ، خودم هم به اون حالت دچار شدم دیگه الان نمیخندم درک میکنم همه رو یعنی سعی میکنم
      کارم به حایی رسیده که حالم از زندگی گاهی بهم میخوره ، میدونی این دنیا خیلی عجیبه ، خیلی ، ولی بدون دوستم زندگی سخته ولی تو سخت تر باش ، اون روز که گفتی میری تو اتاقت به کارات فکر کنی امیدوار بودم بری و با بهترین روحیه برگردی ، دوستم مشکل تو نه با شوهر کردن درست میشه نه با حبس کردن خودت گوشه خونه ، تو یه راه داری
      تو محکوم به زندگی هستی
      هر کسی تو زندگیش ممکنه اشتباه کنه ، ممکنه راه رو گم کنه ولی خدایی به خودت رحم کن اگه میدونی راهی اشتباهه نگو تا اینجا اومدم بقیشو برم تو دچار خطای هزینه هدر رفته شدی ، تو چه بخوای چه نخوای ، چه دوست داشته باشی چه نداشته باشی ،چه پشیمون باشی چه نباشی 6سال پشت کنکور بودی ، الان ناراحتی چون اگه میرفتی الان ارشد داشتی ،ولی خوب نرفتی ، خوب که چی الان باید عزا بگیری که ارشد نگرفتی ، مثلا الان همه کسایی که سال اول رفتن خیلی خوشحالن یا کسایی مه ارشد دارن خیلی اوضاعشون گل و بلبله ، نه تو الان به قول حرففای خودت چیزی برای از دست دادن نداری ، پس مرگ یه بتر شیون یه بار تصمیم نهایی رو بگیر
      یه چیزی بهت قول میدم مادر و پدرت از همه چی مهمتر براشون سلامتی تو هست هر وقت پیام منو خوندی برو باهاشون حرف بزن ولی اینبار نه با اغصاب داغون بلکه با رضایت خودت ، بعد خودت اگه کسی دلسوزت باشه اونان ،تصمیمتو بگو و ازشون کمک بخواه کم کم هم برو بیرون با مردم حرف بزن برو خرید
      دوست عزیزم یه بار برای همیشه تصمیم بگیر و پاش بمون ، وقتی تصمیمتو گرفتی همون لحضه عمل کن به چیزی که میخوای نه یه دقیقه بعد
      و یه چیزه خیلی مهم خودتو دوست داشته باش ، خودتو ببخش تا وقتی به خودت بگی بی عرضه بدبخت هیچ معجزه ای نمیشه
      اینو خودم تجربه کردم وضو بگیر و نماز بخون و بشین یه دل سیر با خدا حرف بزن حرف دلتو بگو بهش بگو جز اون کسی رو نداری بهش بگو کمک میخوای مطمئن باش دست خالی برنمیگردی ،کمترین حسنش اینه سبک میشی
      انشاءالله بهترین تصمیم رو بگیری
      یا علی

8. Top | #83
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      اصلا به این پست کاری ندارم.. فقط نقل قول گرفتم که این رو بپرسم.

فکر می کنی به مشاوره نیاز داری؟ نه فقط درسی در مورد زندگی خودت و آینده و ادامه و ...
      مطمئنم که به یه مشاور و روانشناس احتیاج دارم که بتونم از همه چی باهاش حرف بزنم و کمکم کنه.
      To the hope of it all..

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینجور ک به نظر میاد مشکلت الان درس نیست مشخصه از نظر روحی کاملا بهم ریختی و افسرده شدی هیچ کسم بجز یه مشاور کاربلد نمیتونه کمکت کنه پس قدم اول حتما حتما پیش یه مشاور درست و حسابی هر کیم که گفته مشاور بدرد نمیخوره کاملا اشتباه میکنه و حتما روند درمانتو ادامه بده بعد که حال روحیت بهتر شد واسه درس خوندنت تصمیم بگیر وگرنه تو این وضعیتت ممکنه بدترین تصمیم بگیری
      بعدشم اینجوری که پزشکی رو واسه خودت بزرگ کردی احتمالش هست حتی اگ قبولم شدی و رفتی بازم راضی نباشی چون ببینی اون چیزی ک میخاستی نیس
      حرف مردم و ایناروهم زیاد جدی نگیر و نترس نهایت چن وقت حرف میزنن بعد یادشون میره همون کاری بکن که خودت فک میکنی بهتره
      رها چو برگ خسته در باد🍃

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مطمئنم که به یه مشاور و روانشناس احتیاج دارم که بتونم از همه چی باهاش حرف بزنم و کمکم کنه.

حتما برو پیش یه روانشناس خوب
      جای تو بودم حتما میرفتم دانشگا اگه میشد
      منم تو راه کنکورر بدشانسی زیاد اوردم ولی اخر بیخیالی بهترین کاره

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن