خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پردیس فارابی قم چطور دانشگاهیه؟

سلام دوستان اگه اطلاع دارید ممنون میشم پاسخ بدید

راستی کسی میدونه تویمدرک این دانشگاه چی قید میشه؟ چون اگه اشتباه نکنم دانشگاه زیرمجموعه دانشگاه تهران هست

راجع به رشته کامپیوترش هم اگه چیزی میدونید اینجا به اشتراک بذارید مرسی

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood2020 نمایش پست ها

راستی کسی میدونه تویمدرک این دانشگاه چی قید میشه؟ چون اگه اشتباه نکنم دانشگاه زیرمجموعه دانشگاه تهران هست

من بچه قمم
      رفیقم کامپیوتر قم میخونه
      سوالی داری بگو ازش بپرسم
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فارابی یکی از 9 پردیس دانشگاه تهرانه و تیپ 1 محسوب میشه
      در مورد رشته اش چیزی نمیدونم فقط تو مدرک تون دانشگاه تهران ذکر میشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      من بچه قمم
      رفیقم کامپیوتر قم میخونه
      سوالی داری بگو ازش بپرسم
      کدوم دانشگاه؟ از رشته و استاد ها راضیه؟ راجع به اپلای اطلاعات داره؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      فارابی یکی از 9 پردیس دانشگاه تهرانه و تیپ 1 محسوب میشه
      در مورد رشته اش چیزی نمیدونم فقط تو مدرک تون دانشگاه تهران ذکر میشه
      اسم پردیس فارابی هم یعنی میاد تو مدرک؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من شنیدم دانشگاه خوبی هست،چسبیده به د صنعتی قم،اگه خونتون نزدیکه میتونی بری پرس و جو کنی
      ولی در کل برای رشته کامپیوتر زیاد مدرک به اندازه بقیه مهندسی ها مهم نیست.کامپیوتر خیلی مهارت محورتره.البته فکر کنم پردیس رو نمیزنه توی مدرک،یعنی با بچه های خود تهران مدرکت فرقی نداره
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسم پردیس فارابی هم یعنی میاد تو مدرک؟
      نه
      مینویسن دانشگاه سراسری تهران

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه هدفت فقط اپلای هست اینارو بخون:
      https://legalapply.ir/%D8%A8%D9%87%D...4%D8%A7%DB%8C/

https://nilgam.com/best-fields-of-study-canada/

منم قصد رفتن داشتم (الانم دارم ) ولی خب متاسفانه رتبه کنکور 98 اونی که میخاستم نشد و نرفتم مجبورم پشت کنکور بمونم وگرنه الان جلو سفارتش بودم

به اندازه تعداد آدما راه هست برای رفتن به اونور آب ( دیالوگ فیلم مارمولک البته اون میگفت راه هست برای رسیدن به خدا ) تحصیلی یکی از بدترین روش هاش هست

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کدوم دانشگاه؟ از رشته و استاد ها راضیه؟ راجع به اپلای اطلاعات داره؟

دانشگاه قم - میگه اونی که فکر میکردم نبود همینجوری میاد چارتا چیز میگه میره - اپلای اون نه ولی سوالی بود از خودم بپرس

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط v_buqs نمایش پست ها
      اگه هدفت فقط اپلای هست اینارو بخون:
      https://legalapply.ir/%d8%a8%d9%87%d...4%d8%a7%db%8c/

https://nilgam.com/best-fields-of-study-canada/

منم قصد رفتن داشتم (الانم دارم ) ولی خب متاسفانه رتبه کنکور 98 اونی که میخاستم نشد و نرفتم مجبورم پشت کنکور بمونم وگرنه الان جلو سفارتش بودم

به اندازه تعداد آدما راه هست برای رفتن به اونور آب ( دیالوگ فیلم مارمولک البته اون میگفت راه هست برای رسیدن به خدا ) تحصیلی یکی از بدترین روش هاش هست

والا فعلا هدفم اپلای تحصیلی هستش تا خدا چی بخواد
      مثلا به نظرت همین پردیس فارابی قم که مدرک دانشگاه تهران میده برای اپلای چطوریاس؟
      به جز معدل دانشگاه و نمره تافل و gre دیگه چه چیزای مد نظرشونه؟
      و اینکه آیا از لیسانس میشه فول فاند گرفت مستقیم برای دکترا؟
      خدارو شکر زبانم خوبه و فقط مشکلم دانشگاس ، هدف گذاریمو کردم برای رتبه خوب ایشالا که قبول شم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاه قم - میگه اونی که فکر میکردم نبود همینجوری میاد چارتا چیز میگه میره - اپلای اون نه ولی سوالی بود از خودم بپرس
      دانشگاه قم تفکیک جنسیتیه؟ از لحاظ امکانات و اینا چطوریاس؟

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا فعلا هدفم اپلای تحصیلی هستش تا خدا چی بخواد
      مثلا به نظرت همین پردیس فارابی قم که مدرک دانشگاه تهران میده برای اپلای چطوریاس؟
      به جز معدل دانشگاه و نمره تافل و gre دیگه چه چیزای مد نظرشونه؟
      و اینکه آیا از لیسانس میشه فول فاند گرفت مستقیم برای دکترا؟
      خدارو شکر زبانم خوبه و فقط مشکلم دانشگاس ، هدف گذاریمو کردم برای رتبه خوب ایشالا که قبول شم
      سلام مجدد
      اپلای پردیس فارابی بنظرم خیلی جالب نیست - ازت رزومه هم میخان یا یه استاد معتبر اونور تورو تایید کنه همینجوری کشکی نمیزارن بری

من خودم برنامه نویسم باید بهترین کارامو (بهترییییین ) کارامو که حسابی دیده شده و خوب دیده شده بفرستم واسشون با بقیه مدارکم (ریز نمرات و ترجمه شده و ...) بعد اگه تایید بشه جوابشو میبرم سفارت و بقیه کارا
      یا یه استاد اونور باید تورو بشناسه و ضمانتت کنه

نه از لیسانس که بهش میگن بچه لر ( bachelor ) باید بقیه شو بخونی به ترتیب نمیشه پرید (من اینو قبلا از یکی پرسیده بودم مشاور بود اطلاعات دقیق تو این قضیه ندارم ولی اون بهم گفت نمیشه باید همشو بخونی )

اصن کجا میخای بری؟ هر کشوری میخایی بری دو بخش میشه یه سری برای اتباع خارجی که زبانش انگلیسی هست و شهریه ش گرون تر میشه یه سری دیگه شم میشه برای زبان محلی اون کشور... مثلا آلمان بخایی بری اگه تو کلاسی بری که استادش آلمانی صحبت میکنه شهریه ش میشه 1000 تومن همون کلاس و استاد انگلیسی صحبت کنه میشه 2000 تومن

مثال زدما ولی در کل هزینه ش گرون تر در میاد

بازم میگم تحصیلی بدرد نمیخوره واسه بچه پولداراس که ماه به ماه بابا طرف حسابشو شارژ کنه هزینه هاش سنگینه (خابگاه و هزینه خورد و خوراک ماهانه و ... )
      توی تحصیلی اجازه کار زیادی نداری (یه جا نوشته بود هفته ایی 21 ساعت فک کنم دقیق یادم نیست ) و همین که برای استخدام شدن باید حتما زبان محلی رو بلد باشی و نیمه وقت کار سخت گیر میاد

من از یه طریق دیگه میخام برم که شرایطش بهتره متاسفانه این کنکور گند زد به برنامه م باید دوباره پشت کنکور بمونم

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه قم تفکیک جنسیتیه؟ از لحاظ امکانات و اینا چطوریاس؟
      نه تفکیک نیست (بنظرم دنبال این برنامه ها نباش خوب نیست ) ---- والا امکانات منظورت چیه؟ اگه خابگاه هست که نمیدونم وضعیت خابگاهش چطوریه ولی خابگاهش تو خود دانشگاه هستش خیلی شیک و عالی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط v_buqs نمایش پست ها
      سلام مجدد
      اپلای پردیس فارابی بنظرم خیلی جالب نیست - ازت رزومه هم میخان یا یه استاد معتبر اونور تورو تایید کنه همینجوری کشکی نمیزارن بری

من خودم برنامه نویسم باید بهترین کارامو (بهترییییین ) کارامو که حسابی دیده شده و خوب دیده شده بفرستم واسشون با بقیه مدارکم (ریز نمرات و ترجمه شده و ...) بعد اگه تایید بشه جوابشو میبرم سفارت و بقیه کارا
      یا یه استاد اونور باید تورو بشناسه و ضمانتت کنه

نه از لیسانس که بهش میگن بچه لر ( bachelor ) باید بقیه شو بخونی به ترتیب نمیشه پرید (من اینو قبلا از یکی پرسیده بودم مشاور بود اطلاعات دقیق تو این قضیه ندارم ولی اون بهم گفت نمیشه باید همشو بخونی )

اصن کجا میخای بری؟ هر کشوری میخایی بری دو بخش میشه یه سری برای اتباع خارجی که زبانش انگلیسی هست و شهریه ش گرون تر میشه یه سری دیگه شم میشه برای زبان محلی اون کشور... مثلا آلمان بخایی بری اگه تو کلاسی بری که استادش آلمانی صحبت میکنه شهریه ش میشه 1000 تومن همون کلاس و استاد انگلیسی صحبت کنه میشه 2000 تومن

مثال زدما ولی در کل هزینه ش گرون تر در میاد

بازم میگم تحصیلی بدرد نمیخوره واسه بچه پولداراس که ماه به ماه بابا طرف حسابشو شارژ کنه هزینه هاش سنگینه (خابگاه و هزینه خورد و خوراک ماهانه و ... )
      توی تحصیلی اجازه کار زیادی نداری (یه جا نوشته بود هفته ایی 21 ساعت فک کنم دقیق یادم نیست ) و همین که برای استخدام شدن باید حتما زبان محلی رو بلد باشی و نیمه وقت کار سخت گیر میاد

من از یه طریق دیگه میخام برم که شرایطش بهتره متاسفانه این کنکور گند زد به برنامه م باید دوباره پشت کنکور بمونم

کدوم زبانای برنامه نویسی رو کار می کنی؟ تقریبا چقدر تایم گذاشتی برای مسلط شدن ؟ توصیت چیه برای منی که تازه میخوام شروع کنم به یادگیری برنامه نویسی؟
      از چه طریقی می خوای بری ؟ d:

من خودم امریکا مد نظرمه ولی شرایطشو نمی دونم
      باید چکارایی کنیم که استاد اونور مارو تایید کنه ؟ اگه فول فاند بریم کمک هزینه برای خوابگاه و اینا نمیدن؟
      پردیس فارابی مدرک دانشگاه تهران میخوره فکر کردم شاید مثلا از دانشگاه قم و اینا بالاتر باشه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه تفکیک نیست (بنظرم دنبال این برنامه ها نباش خوب نیست ) ---- والا امکانات منظورت چیه؟ اگه خابگاه هست که نمیدونم وضعیت خابگاهش چطوریه ولی خابگاهش تو خود دانشگاه هستش خیلی شیک و عالی
      دنبال برنامه خاصی ک نیسم فقط محض اطلاع پرسیدم چون شنیده بودم تفکیکه
      به نظرت مثلا لیسانسو دانشگاه قم یا پردیس فارابی بخونیم اصلا شانس برای اپلای هست؟ یا اینکه بخونم برای ارشد یه دانشگاه تاپ تر ؟ یا اینکه همین لیسانسو بخونم برای جای تاپ ؟ ریاضیم ضعیفه ولی از اول مهر شکر خدا دارم خوب میخونم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن