خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
    1. Top | #46
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      https://www.irna.ir/news/83497187/%D...B3%D8%A7%D9%84
      اینم انتشار کل امار سهمیه ها

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      https://www.irna.ir/news/83497187/%D...B3%D8%A7%D9%84
      اینم انتشار کل امار سهمیه ها
      اینو با استناد به کارنامه سهمیه ها تو سایت گزینه دو میگم؛
      اگه تراز قبولی واسه سهمیه ایا بشه ۸۵ درصد و مازاد سهمیه رو بدن به مناطق فقط تو پزشکی و دندون حدود حداقل ۵۰۰-۶۰۰ تا ظرفیت قبولی پزشکی و دندون فقط(به جز پیرا و دارو) واسه سهمیه ازادیا بیشترمعادل ١٥ درصد كل ظرفيت ها، میشه هرچی به سمت دانشگاه بهتر بریم بیشتر میشه مثلا پزشکی شیراز و بهشتی و تهران مجموعا ۶۰ تا خیلی خیلی کمش به ظرفیت سهمیه مناطق اضافه میشع
      اگه سهمیه ۲۵ درصدی کم بشه بازم به ازی هر ۵ درصد کم شدن به ظرفیت پزشکیا ۲۰۰ افزوده میشه تو سهمیه مناطق
      اگه هم سهمیه ها رو مطابق میل اقایون و بچه هاشون ادغام کنن وضعیت مناطق نه تنها بهتر نمیشه بلکه بدترم میشه
      حالا هی بگید اعتراض نکنیم حاشیه میشع
      ویرایش توسط arshaa : 09 مهر 1398 در ساعت 12:27

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان دقیقا بحث سر چی هست؟ خوشحالین؟ناراحتین؟
      در هر دو صورت شما کاری از دستت بر نمیاد چون دست تو نیست
      در ضمن شما رتبت بشه 100 هزار فرقی نمی کنه برات چون هیچ کس حق تو رو نخورده هیچ کس
      بهتره یکم درس بخونیم جاش که موفق شین

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تسلیت به همه !چون در عمل ۵ درصد چیز خاصی نیست .لطفا همینجور ادامه بدین به اعتراض خدا رو چه دیدی یه روزم تسلیت گفتیم به ۲۵ و بالاتر از جانبازی

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fcbvb نمایش پست ها
      من خودم سهمیه ۵ درصدی دارم دو بارم کنکور دادم ولی هیچ موقعه ازش استفاده نکردم اینارو میگم که جبهه نگیرید برام
      ولی باور کنید این سهمیه ها حذف نمیشن یا اینکه کاهش پیدا نمیکنن
      بلکه بدترم میشن
      همیناییم که میان میگن سهمیه و فلان باید پاک شه چون خودشون ندارن میان این چیزارو میگن
      وگرنه اگه داشتن الان بجای این تاپیک زده بود حمایت از سهمیه ۲۵ درصدی و افزایش ان به ۱۰۰ درصد

و در اخر بگم که
      اینا حاشیس که خودتو سرگرم کنی باهاش و کم بخونی
      تهشم کنکور بدی و بد بیاد رتبت بگی اگه سهمیه ها نبود اگه فلان نبود من قبول میشدم من فلان میشدم
      خودتو گول نزن، واسه پزشک شدن تو نیازی به سهمیه نداری
      هرچی نیاز داری درون خودته!
      اینو راست میگی یه دوست پررو داشتم تو رشته قبلیم لیسانس گرفته بود یادمه خودش همیشه به این سهمیه ها اعتراض میکرد که البته ما هم موافق اعتراضشیم بعد خودش پررو پررو میگفت بابام پارتی برام پیدا کرده برم فلان جا سر کار حالا اون رشته تمام پسرا هم بیکار این خانم با پارتی باباش فوری رفت سر کار بهش گفتم چطور کار تو ظلم به بقیه نیست ؟؟؟؟به حرف که میرسه همه میگن پای عمل جور دیگن

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن