خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میشه این شکلی قانون دانشگاه فرهنگیان رو دور زد؟؟؟ حتما بیاین تو!

با عرض سلام و خسته نباشید به همه ی بچهای گل انجمن

من متولد 75 هستم ودو روز پیش تولد 23سالگیمو گرفتم

برا امسال احتمالا میگن متولدین 1مهر77 به بعد میتونن فرهنگیان شرکت کنن...من فرهنگیان میخوام چیکاااااااااار کنم؟؟؟؟؟؟

یکی گفت برو تاریخ تولدتو عوض کن! ینی 75 رو به 77 تغییر بده...همچین چیزی درسته؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.Sa نمایش پست ها

برا امسال احتمالا میگن متولدین 1مهر77 به بعد میتونن فرهنگیان شرکت کنن...من فرهنگیان میخوام چیکاااااااااار کنم؟؟؟؟؟؟

یکی گفت برو تاریخ تولدتو عوض کن! ینی 75 رو به 77 تغییر بده...همچین چیزی درسته؟؟؟؟؟؟

تو دفترچه انتخاب رشته نوشته بود تاریخ شناسنامه اگه تغییر کنه برای فرهنگیان قابل قبول نیست و خودشون از ثبت احوال استعلام میگیرن ظاهرا
      شما نمیتونی بری دانشگاه فرهنگیان و متاسفانه هیچ راهی نداره اما اگه میخوای معلم شی برو دانشگاه درس بخون بعدا تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کن
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

تو دفترچه انتخاب رشته نوشته بود تاریخ شناسنامه اگه تغییر کنه برای فرهنگیان قابل قبول نیست و خودشون از ثبت احوال استعلام میگیرن ظاهرا
      شما نمیتونی بری دانشگاه فرهنگیان و متاسفانه هیچ راهی نداره اما اگه میخوای معلم شی برو دانشگاه درس بخون بعدا تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کن

مررررسی از پاسخ گویی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.Sa نمایش پست ها

سلام و تبریک

نخیر همچین چیزی برای خودتون در آینده مشکل ایجاد میکنه ، باید فکر کنید که دانشگاه فرهنگیان ارزش این رو داره واقعا؟
      و از همه مهمتر اطلاعات تولد شما هم زمان دریافت مدرک دیپلمتون و کلی جاهای دیگه اینترنتی ثبت میشه و قابل تغییر نیست

جاهای خیلی بهتر از فرهنگیان تلاش کنید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zagheh نمایش پست ها
      سلام و تبریک

نخیر همچین چیزی برای خودتون در آینده مشکل ایجاد میکنه ، باید فکر کنید که دانشگاه فرهنگیان ارزش این رو داره واقعا؟
      و از همه مهمتر اطلاعات تولد شما هم زمان دریافت مدرک دیپلمتون و کلی جاهای دیگه اینترنتی ثبت میشه و قابل تغییر نیست

جاهای خیلی بهتر از فرهنگیان تلاش کنید.

سلام ممنون از پاسخ گویی....معلمی رو بخاطر این دوست دارم که برا یه خانم متاهل خیلی گزینه خوبیه و مثل رشته های علوم پزشکی شیفت شب نداره...قبولیشم راحت تره وگرنه من مامایی هم قبول شدم نرفتم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که یک رشته مثلا زبان یا .. انتخاب کنید بعد که مدرکشو گرفتید برید اموزش پرورش استخدام شید هر چند بدیش اینه که اونایی که از اول فرهنگیان میزنن سال تحصیلشون هم جزو سوابق کاریشون حساب میشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

برو در رشته ای که دلت میخواست در فرهنگیان در اون رشته یا رشته های مرتبطش تحصیل کنی . در دانشگاه سراسری بخون سپس از طریق آزمون های استخدامی و ماده ۲۸ فرهنگیان به تربیت معلم برو در اینصورت حداکثر یکسال تحت آموزش خواهی بود .

8. Top | #8
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گویا میخوان شرط سنی روبه24تغییربدن البته فعلا درحدحرفه!! شمابخون ان شاءالله رشته بهتری قبول شی شایدم به مراددلت رسیدی وتازمان انتخاب رشته قانون جدیدی تصویب کردن

پ.ن: حالا فرهنگیان خیلی هم عتیقه نیس که غصه شوبخوری بکوب بخون واسه رشته ای مثل پرستاری و....
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      گویا میخوان شرط سنی روبه24تغییربدن البته فعلا درحدحرفه!! شمابخون ان شاءالله رشته بهتری قبول شی شایدم به مراددلت رسیدی وتازمان انتخاب رشته قانون جدیدی تصویب کردن

پ.ن: حالا فرهنگیان خیلی هم عتیقه نیس که غصه شوبخوری بکوب بخون واسه رشته ای مثل پرستاری و....

پرستاری ازاد قبول شدم ولی انصراف دادم دوستم پرستاری میخونه خیلی بد میگه نمیدونم روحیشو دارم یا نه...فک میکنم دبیری بهتر باشه برام....ممنون از پاسخگویی و خبر خوبتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)