خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

استفاده طرح حکمت برای افراد غیر مسلح😂

سلام دوستان من رفتم قلم چی میگه 1.9میلسون نمیخوای ثبت نام نکن هرچی میگم سایت زده 1.2میگه به ما مربوط نی قدیمیه از اون طرف زنگ میزنم انقلاب میگه مشاوران ما باهاتون تماس میگیرن ولی نگرفتم یکی از دوستام گفت بابام جانباز با کارت من بنویس الان میتونم از کارت اون استفاده کنم؟مشکلی نیست چون ما جد در شدمون نه تو جنگ بودن نه نظامی بودن از اون طرفم این قیمت واقعا نمیتونم هنو کتاب تستام ناقص واقعا راهی نیست ؟کسی اطلاع نداره با کارت میتونم یا نه؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه خودش ازمون نمیده به اسم اون برا اطمینان ثبت نام کن برو جا به اون امتحان بده اگرم خودش ازمون میده برو یه ازمون دیگه که طرف قراردادشون ثبت نام کن دوباره به همون طریق.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،در سایت کانون کامنت بزار بهت میگن چی کار کنی
      مگه چه خبر 1900؟!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از مهر یک و نهصد ؟ خدا رحم کنه :/
      D e A d I n S i D e

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای ثبت نام حکمت کارت تا پارسال خود شعب پیشنهاد میدادن.ولی الان فقط باید سرپرست باشه.یعنی فتوکپی کارت حکمت، کپی و اصل دفترچه بیمه شخصی که کارت به نام ایشون هست و کپی شناسنامه متقاضی و دارنده کارت .
      فقط نسبت های درجه اول قبول هست.
      اگر بتوانید ثبت نام کنید که خیلی خوبه حدود ۷۰۰ میشه .اگر دارنده کارت بازنشسته باشن ۵۰۰ تومن.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به اسم اون ثبت نام کُن ... برو به جاش آزمون بده
      خداوند آن خویش خویش است

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      سلام دوستان من رفتم قلم چی میگه 1.9میلسون نمیخوای ثبت نام نکن هرچی میگم سایت زده 1.2میگه به ما مربوط نی قدیمیه از اون طرف زنگ میزنم انقلاب میگه مشاوران ما باهاتون تماس میگیرن ولی نگرفتم یکی از دوستام گفت بابام جانباز با کارت من بنویس الان میتونم از کارت اون استفاده کنم؟مشکلی نیست چون ما جد در شدمون نه تو جنگ بودن نه نظامی بودن از اون طرفم این قیمت واقعا نمیتونم هنو کتاب تستام ناقص واقعا راهی نیست ؟کسی اطلاع نداره با کارت میتونم یا نه؟
      دوست عزیز مگه شما پزشکی قم قبول نشدی؟؟؟؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با کارت اون نمیتونی ثبت نام کنی...
      زنگ بزن قلمچی تهران بگو وصل کنن بازرسی. وصل کرد بگو نمایندگی میخواد یه مشت محصولات خودش رو به زور کنار آزمون بفروشه و قبول هم نمیکنه ازمون خالی ثبت نام کنی!

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هزینه آزمون خالی رو بهت چقدر گفت؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

با کارت اون نمیتونی ثبت نام کنی...
      زنگ بزن قلمچی تهران بگو وصل کنن بازرسی. وصل کرد بگو نمایندگی میخواد یه مشت محصولات خودش رو به زور کنار آزمون بفروشه و قبول هم نمیکنه ازمون خالی ثبت نام کنی!
      من زنگ زدم وگفت اونی که توسایت زدیم هزینه خامه نمایندگی این اختیاررو داره تا300-400تومن بکشه روش!

پ.ن: کلا مملکت ما یه خرتوخریه که بیاو ببین!! هرکی واسه خودش یه سازمیزنه
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فردا میخوام برم انقلاب هرچی تماس گرفتم گفتن مشاور تماس میگیره شعبه صادقیم تازه میگه بدون کتاب این ققیمته انقلاب گفت نه با کتاب این قیمته کتابو نخوام کلی میاد پایین والا فردا میخوام برم دعوا دیگه مگه جنگه 1.9 واقعا اگه ققرار باشه این قیمت باشه نمیتونم میرم گاج و گزینه 2

تو یه لکه نور نشونم بده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      اره بگو دوستت بره ثبت نام کنه بعد تو ب جاش برو حتی چک نمیکنن ببینن تو کی
      فقط سر آزمون میری ازمونتو میری منتها با هویت اون
      تازه با کارت حکمت میتونی قسطی بدی پولشو و خیلی کمتره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کاظم قلمچی بیاد دم بزنه کلی بورسیه دارم بخدا پولی که میگیره 1.9رو من روم نمیشه به خانوادم بگم حتی سال دومم موندم رسما بگم تا اخر سال قراره حرف بشنومارره سال اول نتونیستی هزینه تراشی کردی تازه انقدر کتاب تستایه پارسالمو زدم یماهه میخواستم برم کتاب جدیدمو بگیرم

تو یه لکه نور نشونم بده

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      سلام
      اره بگو دوستت بره ثبت نام کنه بعد تو ب جاش برو حتی چک نمیکنن ببینن تو کی
      فقط سر آزمون میری ازمونتو میری منتها با هویت اون
      تازه با کارت حکمت میتونی قسطی بدی پولشو و خیلی کمتره
      سر امتحان باید برگه پرینت کارت رو که عکس داره ببرن.بعد اگر تطبیق دادن چی؟ممکنه به مشکل بر بخورن.تازه مشاوران هم که هی عکس یادگاری می گیرن

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      من زنگ زدم وگفت اونی که توسایت زدیم هزینه خامه نمایندگی این اختیاررو داره تا300-400تومن بکشه روش!

پ.ن: کلا مملکت ما یه خرتوخریه که بیاو ببین!! هرکی واسه خودش یه سازمیزنه
      شما اگه موفق شدین با کارت ثبت نام کنی دیگه نمی تونن دستی از شما پول بگیرن و خلافه.با مرکز tbaoتماس بگیرین و مشکلتون رو بگید.ثبت نام کسانی که کارت حکمت دارن فقط از طریق سایت هست.دیگه نمی تونه بگه کتاب بخر.ولی مشاور از همون کارت دارین.مگر اینکه بعدا مشاور لیست کتاب بده به شما و شما رو مجاب بکنه که بخرید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن