خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با این وضع قیمت اون وضع تقلب رو داره و ترازای جابجا و سوالای غلط
      وات د هل کاظم؟؟
      بزرگی بود میگفت یه حساب سرانگشتی کنیم بنیاد کاظم از ایلتس بیشتر در میاره برای یک ازمون!
      یعنی نمیتونه بیشتر خرج کنه برای کیفیتش؟ :/
      ببین جایی ثبت نام گروهی نمیکنن یا مکاتبه ای ؟
      فک کنم جفتش ارزونتر دربیاد واست
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چیکارکردی پارسا موفق شدی ثبت نام کنی؟؟ چقدردادی اخرش؟؟ کتاب اجباربودش؟
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      چیکارکردی پارسا موفق شدی ثبت نام کنی؟؟ چقدردادی اخرش؟؟ کتاب اجباربودش؟
      رفتم دعواکلی چونه زدم گفتم سایت فلانو گفته تازه یه ازمونم کمترمو اینا گفتم به انقلاب زنگ زدم گفته 1.9با کتابه تو بعضی شعبه ها شا میگی بی کتاب تازه کتابن اجبار نیستواز این حرفا اخر سر 1.2ثبت نام کردم همون لحظاتی که من چونه میزدم دونفر با 1.9ثبت نام کردن عین خیالشونم نبود کلی حرف شنیدم که قیمتی که خودشون تو سایت گفتنو ثبت نام کنم واسه چیزی که حقته هم باید تو این مملکت علاف شی هی تو دلم میگفتم نفری یه چکشون بزنم برم گاج ثبت نام کنم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #19
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

رفتم دعواکلی چونه زدم گفتم سایت فلانو گفته تازه یه ازمونم کمترمو اینا گفتم به انقلاب زنگ زدم گفته 1.9با کتابه تو بعضی شعبه ها شا میگی بی کتاب تازه کتابن اجبار نیستواز این حرفا اخر سر 1.2ثبت نام کردم همون لحظاتی که من چونه میزدم دونفر با 1.9ثبت نام کردن عین خیالشونم نبود کلی حرف شنیدم که قیمتی که خودشون تو سایت گفتنو ثبت نام کنم واسه چیزی که حقته هم باید تو این مملکت علاف شی هی تو دلم میگفتم نفری یه چکشون بزنم برم گاج ثبت نام کنم
      یعنی بدون کتابه این قیمت؟؟

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینجا1.5میگیرن
      زنگ زدم تهران گفتم اگه این قیمته من در توانم نیست باید برم جایه دیگه اونم خیلی محترمانه گفت که دیگه کاری از دست ما برنمیاد

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با این پولایی که کاظم قلمچی به جیب میزنه
      فقط میتونم بگم خوش به حال بچه هاش! شرط میبندم بچه اش هم اگه کنکور بوده باشه با این پولایی که داره از ما کنکوری ها در میاره میفرستتش خارج بدون استرس و دردسر درس بخونه
      یه جانباز نمیخوم به فرزندی قبولم کنه
      کاظم قلمچی نمیاد منو به فرزندی قبول کنه به نظرتون؟قول میدم دختر خوبی باشم فقط بشینم یه گوشه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      یعنی بدون کتابه این قیمت؟؟
      اره دقیقا قیمت رو سایت

تو یه لکه نور نشونم بده

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      با این پولایی که کاظم قلمچی به جیب میزنه
      فقط میتونم بگم خوش به حال بچه هاش! شرط میبندم بچه اش هم اگه کنکور بوده باشه با این پولایی که داره از ما کنکوری ها در میاره میفرستتش خارج بدون استرس و دردسر درس بخونه
      یه جانباز نمیخوم به فرزندی قبولم کنه
      کاظم قلمچی نمیاد منو به فرزندی قبول کنه به نظرتون؟قول میدم دختر خوبی باشم فقط بشینم یه گوشه
      واقعا اگه مجبور نبودم نمینوشتم خداییش ازمونش خوبه ولی خیلی پول حروم میخوره بغیر از ثبت نام کتابا و دی وی دی ها و..چیزایی که میندازه به بچه ها فقط پولشونو نمیسوزونه شاید بشه گفت ارزشمند ترین و سرنوشت ساز ترین وقتایه عمرش میسوزونه انقدر دارم رفیقایی که خام اینن که اره پشتبانم خیلی ادم خوبیه ولی نمیفهمه داره خرش میکنه کلاساو کتابارو بگیره

تو یه لکه نور نشونم بده

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من پارسال طرح حکمت زدم امسالم میشه؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اره دقیقا قیمت رو سایت
      خوشبحالت من مجبورشدم پول کتاباروهم بدم اونقدربهم زورداره

11. Top | #26
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      اینجا1.5میگیرن
      زنگ زدم تهران گفتم اگه این قیمته من در توانم نیست باید برم جایه دیگه اونم خیلی محترمانه گفت که دیگه کاری از دست ما برنمیاد
      منم زنگ زدم تهران گفت نمایندگی حق داره بیشترازقیمت روسایت بگیرهپول کتاباهم به زورمجبورکردن بدم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهم ( یه پیشنهاد خوب که خودم از رتبه برتر کنکور گرفتم):

وضعیت فروش سوالات قلم چی پارسال بدتر از سال قبل بوده و قطعا امسال بدتر هم میشه و این یعنی ترازتون مخصوصا بین بازه 6 تا 6500 می تونه خیلی غیر واقعی باشه.

برنامه قلم چی خیلی خوبه و آزمون هاشم تا حد زیادی استاندارده ( بهتر از گاج و گزینه 2) اما نزدیک دو میلیون پول بدین واسه این آزمون؟! به جاش همین پول رو می تونید منابعتون رو تقویت کنین

پیشنهاد من اینه که با دوستاتون با هم توی خونه کتابخونه یا جایی آزمون بدید سوالات قلم رو دانلود کنید و خودتون از خودتون آزمون بگیرید.
      چند نفری هم که باشید هم جو کنکور رو شبیه سازی می کنید هم اهمال کاری نمی کنید و در نهایت 4 آزمون آخر سنجش رو که هم استاندارد تر هست هم جامعه آماری بسیار بالاتری داره رو شرکت کنید که هزینه هر آزمونش میشه 50 هزارتومان یعنی کلا 200 تومان

!Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا بیخیال 1.9 بدی به قلمچی ،خوب میتونی بری گزینه 2 یا گاج یا حتی سنجش که ارزونه و کلا ما امتحان میدیم که خودمونو بسنجیم،همونتور که دوست بالایی هم گفت بری منابع بگیری بهتره با این اوضاع بعید نیست قیمت کتاب های کمک درسی تا چند ماه دیگه بیشتر بالا بره
      .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن