خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

Talking روش مطالعه جزیره ای یا سفینه ای مسئله این است

دوستان شما روش مطالعه جزیره ای شنیدین تا به حال تو یه کلیپ دیدم تعریف و تمجید میکرد گفتم ببینم اصلا چی هس این روش تو نت که متنی توضیحی واسش پیدا نکردم نکنه دسیکرته? یکی این روشو نفهمیدم یکی هم فتوریدینگ که قبلا پرسیدم ولی چون هیشکی اینجا تو باغ نبود حتی اسمشم نشنیده بودن جوابی پیدا نکردم گفتم اپدیت کنم ببینم سطح انجمن بالا رفته یا باید روش کار کنم

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دوستان شما روش مطالعه جزیره ای شنیدین تا به حال تو یه کلیپ دیدم تعریف و تمجید میکرد گفتم ببینم اصلا چی هس این روش تو نت که متنی توضیحی واسش پیدا نکردم نکنه دسیکرته? یکی این روشو نفهمیدم یکی هم فتوریدینگ که قبلا پرسیدم ولی چون هیشکی اینجا تو باغ نبود حتی اسمشم نشنیده بودن جوابی پیدا نکردم گفتم اپدیت کنم ببینم سطح انجمن بالا رفته یا باید روش کار کنم
      اینارو از کجاتون در میارید
      سفینه ایی؟
      جزیره ایی؟

توروقران از این روش های من در آوردی مشاوره های تلگرامی استفاده نکنین و از کانالاشون لفت بدید
      عین بچه آدم بشینید کتاب بخونید مهم نیست چطوری میخونی فقط بخون بعد یه مدت روشش دستت میاد

اینا یه روش تخیلی در میارن و یه اسم تخیلی تر میزارن روش آخرش میگن برای اولین بار در ایران توسط مشاورین ما
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      اینارو از کجاتون در میارید
      سفینه ایی؟
      جزیره ایی؟

توروقران از این روش های من در آوردی مشاوره های تلگرامی استفاده نکنین و از کانالاشون لفت بدید
      عین بچه آدم بشینید کتاب بخونید مهم نیست چطوری میخونی فقط بخون بعد یه مدت روشش دستت میاد

اینا یه روش تخیلی در میارن و یه اسم تخیلی تر میزارن روش آخرش میگن برای اولین بار در ایران توسط مشاورین ما
      واقعیت اینه روش درس خوندنمون ایراد داره که پشت کنکوریم این روش خوندنه به نظرم ۸۰ درصده راهه ۲۰ درصدم برنامه ریزیه

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعیت اینه روش درس خوندنمون ایراد داره که پشت کنکوریم این روش خوندنه به نظرم ۸۰ درصده راهه ۲۰ درصدم برنامه ریزیه
      روش خوندنی رو برو که عین آدمی زاده و هزاران بار تست شده و به قول معروف امتحانشو پس داده باشه و نه این راه هایی که معلوم نیست چی میشه تهش

من مشکل خودمو متوجه شدم چیه
      تست خیلی کار نکردم فقط درسنامه خوندم / زیست رو کلاااا حذف کرده بودم //// خلاصه نویسی یا جاهای مهم رو یادداشت نکرده بودم و دوران جمع بندی به مشکل خوردم (شب کنکور تا ساعت 2 داشتم شیمی مبتکران میخوندم )
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این روش های مطالعه عجیب و غریب فقط خودتون رو گول میزنید
      من یه تاپیک زدم که کتاب ها رو تو تابستان به روش جمع بندی بخونید که حداقل 50درصد هر درس رو مسلط بشید یه نفر هم عمل نکرد و گرنه الان 50درصد جلو بودن
      متاسفانه این روشا جواب نمیدن بهترین روش همون برنامه ازمون ازمایشی هست که خودش مرورو هم داره
      روش 7الی 8عنوان تو روز هم جواب نمیده و مطالب رو ناقص میخونید
      روزی دو تا کتاب بیشتر نخونید با همون برنامه ازمون پیش برید وسلام.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روش خوندن ایراد نداره ایراد از خود ماست که ذاتا درس خون نیستیم و همش دنبال حاشیه هستیم
      هرکسی درسخون باشه این چیزا حالیش نی تراکتوری جمع میکنه همه رو
      متاسفانه یه عده فقط فاز درس خوندن دارن و دیگر هیچ
      اگر بهترین کلاس بهترین برنامه بهترین کتابا رو هم براشون فراهم کنی اخرش هیچی چون به درس خوندن علاقه ای ندارن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یادمه تو سال کنکور همش میگفتی زیست 80میزنم و فلان و همه کاربرا رو مسخره میکردی که تایلندی بخون و دی وی دی چرته و....از این حرفا
      یادمه گفتی میام و نتیجه کنکور رو میگم اخرش چی شد؟

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      یادمه تو سال کنکور همش میگفتی زیست 80میزنم و فلان و همه کاربرا رو مسخره میکردی که تایلندی بخون و دی وی دی چرته و....از این حرفا
      یادمه گفتی میام و نتیجه کنکور رو میگم اخرش چی شد؟
      زیست نظام قدیم رو گفتم ۸۰ زدم پارسال امسال زیاد نخوندم چون بقیه درسام ناقص موند روحیه نموند واسم الان نظام جدیدم با کلی درس تازه که هیچی نخوندم

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      روش خوندن ایراد نداره ایراد از خود ماست که ذاتا درس خون نیستیم و همش دنبال حاشیه هستیم
      هرکسی درسخون باشه این چیزا حالیش نی تراکتوری جمع میکنه همه رو
      متاسفانه یه عده فقط فاز درس خوندن دارن و دیگر هیچ
      اگر بهترین کلاس بهترین برنامه بهترین کتابا رو هم براشون فراهم کنی اخرش هیچی چون به درس خوندن علاقه ای ندارن
      خوب صد در صد اینطوریه درس خوندن یه کار احمقانس الان کسی فیزیوتراپی دوس داره باید درس بخونه کنکور بده چرا چون درامدش بهتره کنکور میطلبه بابا ما نمیخوایم این پولا رو با ماهی یک و نیم دو تومنم کنار میایم منظورم اینه نیت پولی نیس فقط یه شغلی میخوام که دوسش داشته باشم جوونیمون به خاک رفت من بهت قول میدم هممون سال بعد هم پشت کنکوریم اگه یه نگاه به کاربرا بندازی همون تکراری ها هستن که هر سال اینجان . البته این یه حدسه من از شکست کسی خوشحال نمیشم ولی بدیهیه ما موندیم تو یه *** که بیرون اومدن ازش سخته.

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      روش خوندنی رو برو که عین آدمی زاده و هزاران بار تست شده و به قول معروف امتحانشو پس داده باشه و نه این راه هایی که معلوم نیست چی میشه تهش

من مشکل خودمو متوجه شدم چیه
      تست خیلی کار نکردم فقط درسنامه خوندم / زیست رو کلاااا حذف کرده بودم //// خلاصه نویسی یا جاهای مهم رو یادداشت نکرده بودم و دوران جمع بندی به مشکل خوردم (شب کنکور تا ساعت 2 داشتم شیمی مبتکران میخوندم )
      اگه منظورت پاراگراف به پاراگراف خوندنه و بعد خوندن یه پاراگراف چشاتو میبندی اون پاراگراف رو از حفظ به شکل مفهومی میگی این یه روش به شدت کنده. پدر ادم درمیاد و وقت زیادی رو میگیره

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این روش ها رو یه مشت بی سواد از خودشون در میارن. روش های مطالعه ای که اثبات شدن بازده رو بالا میبرن اینا نیستن.
      تازه همونا هم ممکنه برا کنکور مناسب نباشه......

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات

مطالعه فقط قایقی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست نظام قدیم رو گفتم ۸۰ زدم پارسال امسال زیاد نخوندم چون بقیه درسام ناقص موند روحیه نموند واسم الان نظام جدیدم با کلی درس تازه که هیچی نخوندم
      ان شا... که امسال خوب بخونی و قبول بشی از شر این کنکور لعنتی خلاص شی
      ویرایش توسط Insidee : 06 مهر 1398 در ساعت 14:03

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب صد در صد اینطوریه درس خوندن یه کار احمقانس الان کسی فیزیوتراپی دوس داره باید درس بخونه کنکور بده چرا چون درامدش بهتره کنکور میطلبه بابا ما نمیخوایم این پولا رو با ماهی یک و نیم دو تومنم کنار میایم منظورم اینه نیت پولی نیس فقط یه شغلی میخوام که دوسش داشته باشم جوونیمون به خاک رفت من بهت قول میدم هممون سال بعد هم پشت کنکوریم اگه یه نگاه به کاربرا بندازی همون تکراری ها هستن که هر سال اینجان . البته این یه حدسه من از شکست کسی خوشحال نمیشم ولی بدیهیه ما موندیم تو یه *** که بیرون اومدن ازش سخته.
      خب شما که دنبال یه کار هستی برای دانشگاه فرهنگیان بخون
      یا برو برا دانشکده افسری ثبت نام کن

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خب شما که دنبال یه کار هستی برای دانشگاه فرهنگیان بخون
      یا برو برا دانشکده افسری ثبت نام کن
      کاری که دوس دارم داش توی باشگاهه تنها چیزایی هم که به بدنسازی ربط داره فیزیوتراپی و داروسازیه که اینده داره من راه برگشتی ندارم اگه پنج سال قبل بود میرفتم نسخه پیچ میشدم با پولش میرفتم مسابقات الان دیگه اسکولیسم هم نمیتونم بشم تو همین راه باید تا تهش برم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن