خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      کاری که دوس دارم داش توی باشگاهه تنها چیزایی هم که به بدنسازی ربط داره فیزیوتراپی و داروسازیه که اینده داره من راه برگشتی ندارم اگه پنج سال قبل بود میرفتم نسخه پیچ میشدم با پولش میرفتم مسابقات الان دیگه اسکولیسم هم نمیتونم بشم تو همین راه باید تا تهش برم
      پس امسال دیگه نت رو خاموش کن برو بجنگ واسه هدفت

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی زیست رو 80 زدی یعنی پتانسیل داری بقیه درس ها هم بالا بزنی

با هر روشی مطمئنم میرسی به خواستت. چه سفینه ای باشه چه جزیره ای

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو خودت سلطان جزایر گالاپاگوسی از بقیه میپرسی روش جزیره ای چیه
      کتابها هیچکدوم جدید نیستن همون مطالب هستن چیزهایی بهش اضافه شده کلی مطالب ازش حذف شده.
      زیست هم که خیلی بهتر شده اگه توی نظام قدیم قوی بودی اینجا هم قوی هستی. حجمش هم کم شده مخصوصا کتاب دوازدهمش خیلی سبک شده. میتونی بارها تا کنکور 3 کتابو مرور کنی.
      نظام جدید مثل نظام قدیم نیست. حجم مطالب کم شده میشه سریعتر تموم کرد و روی مشکلات وقت گذاشت.

وقتت هم روی فیلمهای مزخرف این موسسات تلف نکن.اگه خواستی فیلم ببینی وقتی باشه که هفتاد هشتاد درصد روی مطالب مسلط بشی و انوقت اگه یه فیلم خوبی پیدا کردی برای جمع بندی ببین.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      تو خودت سلطان جزایر گالاپاگوسی از بقیه میپرسی روش جزیره ای چیه
      کتابها هیچکدوم جدید نیستن همون مطالب هستن چیزهایی بهش اضافه شده کلی مطالب ازش حذف شده.
      زیست هم که خیلی بهتر شده اگه توی نظام قدیم قوی بودی اینجا هم قوی هستی. حجمش هم کم شده مخصوصا کتاب دوازدهمش خیلی سبک شده. میتونی بارها تا کنکور 3 کتابو مرور کنی.
      نظام جدید مثل نظام قدیم نیست. حجم مطالب کم شده میشه سریعتر تموم کرد و روی مشکلات وقت گذاشت.

وقتت هم روی فیلمهای مزخرف این موسسات تلف نکن.اگه خواستی فیلم ببینی وقتی باشه که هفتاد هشتاد درصد روی مطالب مسلط بشی و انوقت اگه یه فیلمی خوب پیدا کردی برای جمع بندی ببین.

ممنون دادا درود خدایان آمون بر تو باد

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جای این کارا گوشی رو بذارین کنار برید درس بخونین

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      خوب صد در صد اینطوریه درس خوندن یه کار احمقانس الان کسی فیزیوتراپی دوس داره باید درس بخونه کنکور بده چرا چون درامدش بهتره کنکور میطلبه بابا ما نمیخوایم این پولا رو با ماهی یک و نیم دو تومنم کنار میایم منظورم اینه نیت پولی نیس فقط یه شغلی میخوام که دوسش داشته باشم جوونیمون به خاک رفت من بهت قول میدم هممون سال بعد هم پشت کنکوریم اگه یه نگاه به کاربرا بندازی همون تکراری ها هستن که هر سال اینجان . البته این یه حدسه من از شکست کسی خوشحال نمیشم ولی بدیهیه ما موندیم تو یه *** که بیرون اومدن ازش سخته.
      یه ایده ایی دارم: بیخیال درس شو برو اینستا یه پیج بزن جلو دوربین برقص آشپزی کن و استوری بزار بچه ها لینکو بیکیشید بالا درآمدت از یه فوق تخصص هم بیشتر میشه هم تو سن کم به پول زیاد میرسی
      یا میخایی بگی رقص بلد نیستی میریم ایده دوم

ایده دوم: یه سری آموزش انیمیشن سازی ببین یه سری کلیپ یه دیقه ایی دو دیقه ایی بساز پول در میاری دوباره و به اول اسمت یه مهندس هم میچسبونن

پول فقط تو درس نیست این یه فکر احمقانه س

من میخام درس بخونم چون یه سری ایده دارم که اگه بتونم برم دنبالش و بگیره نتیجه ش باعث کم تر شدن گرمای کره زمین و کمتر شدن آلودگی و کثیفی میشه من فقط دنبال رسیدن به اینم گرچه درسم بده با رنگ قهوه ایی نوشتم نکته داره
      البته اینکه درسمم بلده دلیل داره دوران مدرسه با یه مشت معلم احمق و کج و کوله طرف بودم که ایده هامو بهشون میگفتم و راهنمایی میخاستم برمیگشتن میگفتن تو فعلا درسا خودمونو بخون اونارو وللش دانشمندا خودشون کارشونو بلدن وهمچنین فقط به فکر بازی کلش اف کلنز بودن به ناظم گفتیم هممونو تو اوج سرما برد حیاط بعد کلاغ پر رفتیم

منم از فکر ایده هام تا اخر مدرسه گذشتم گفتم اینجا چیزی نسیبم / نصیبم (البته مثل اینکه دومیش درسته ) نمیشه و مثل خودشون شدم

خیالی نیست گذشت...
      ولی خب تلاشمو میکنم نشد میزارمش واسه نسل آینده

کلا یه دفتر سررسید دارم کلش پر ایده س از ایده فیلم و بازی و انیمیشن سازی بگیر تا اینجور ایده هایی که بالا نوشتم (کامللل توضیح دادمشون حتی طرح اولیه م واسه همشون کشیدم با جزعیات و مشخص کردن بخش های وسیله) فکرام کپی برداری از اینور اونور نبوده مثل کارا خزوخیل بعضیا که گندش جدیدا دراومده

قابل توجه کسایی که میخان مسخره کنن: وقتی ایده و فکرت رو به بقیه گفتی و اونا خندیدن بدون مسیرتو درست انتخاب کردی.
      (آلبرت انیشتین)

فقط از این میترسم تو دانشگاه هم ولمون کنن به امان خدا و فقط حاضر غایب کنه و بره (بازم قابل توجه کسایی که میگن توقع داری اونا بیان واست بسازن؟ : من نمیخام واسم بسازن و حتی نمیخام اسمشو بدونن و کارشو بدونن فقط میخام راهنمایی کنن تو بخش های مختلف کارم)
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت
      ویرایش توسط V_buqs : 06 مهر 1398 در ساعت 17:50

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      یه ایده ایی دارم: بیخیال درس شو برو اینستا یه پیج بزن جلو دوربین برقص آشپزی کن و استوری بزار بچه ها لینکو بیکیشید بالا درآمدت از یه فوق تخصص هم بیشتر میشه هم تو سن کم به پول زیاد میرسی
      یا میخایی بگی رقص بلد نیستی میریم ایده دوم

ایده دوم: یه سری آموزش انیمیشن سازی ببین یه سری کلیپ یه دیقه ایی دو دیقه ایی بساز پول در میاری دوباره و به اول اسمت یه مهندس هم میچسبونن

پول فقط تو درس نیست این یه فکر احمقانه س

من میخام درس بخونم چون یه سری ایده دارم که اگه بتونم برم دنبالش و بگیره نتیجه ش باعث کم تر شدن گرمای کره زمین و کمتر شدن آلودگی و کثیفی میشه من فقط دنبال رسیدن به اینم گرچه درسم بده با رنگ قهوه ایی نوشتم نکته داره
      البته اینکه درسمم بلده دلیل داره دوران مدرسه با یه مشت معلم احمق و کج و کوله طرف بودم که ایده هامو بهشون میگفتم و راهنمایی میخاستم برمیگشتن میگفتن تو فعلا درسا خودمونو بخون اونارو وللش دانشمندا خودشون کارشونو بلدن وهمچنین فقط به فکر بازی کلش اف کلنز بودن به ناظم گفتیم هممونو تو اوج سرما برد حیاط بعد کلاغ پر رفتیم

منم از فکر ایده هام تا اخر مدرسه گذشتم گفتم اینجا چیزی نسیبم / نصیبم (البته مثل اینکه دومیش درسته ) نمیشه و مثل خودشون شدم

خیالی نیست گذشت...
      ولی خب تلاشمو میکنم نشد میزارمش واسه نسل آینده

کلا یه دفتر سررسید دارم کلش پر ایده س از ایده فیلم و بازی و انیمیشن سازی بگیر تا اینجور ایده هایی که بالا نوشتم (کامللل توضیح دادمشون حتی طرح اولیه م واسه همشون کشیدم با جزعیات و مشخص کردن بخش های وسیله) فکرام کپی برداری از اینور اونور نبوده مثل کارا خزوخیل بعضیا که گندش جدیدا دراومده

قابل توجه کسایی که میخان مسخره کنن: وقتی ایده و فکرت رو به بقیه گفتی و اونا خندیدن بدون مسیرتو درست انتخاب کردی.
      (آلبرت انیشتین)

فقط از این میترسم تو دانشگاه هم ولمون کنن به امان خدا و فقط حاضر غایب کنه و بره (بازم قابل توجه کسایی که میگن توقع داری اونا بیان واست بسازن؟ : من نمیخام واسم بسازن و حتی نمیخام اسمشو بدونن و کارشو بدونن فقط میخام راهنمایی کنن تو بخش های مختلف کارم)
      این ایده ها ادمو از هدف اصلی دور میکنه
      من سال کنکورم از اردیبهشت دیگه حوصله خوندن نداشتم و بی پول هم بودم بت میزدم .....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن