خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

بهتر نیست با این شرایط فعلا آزمون شرکت نکنم ؟

سلام دوستان عزیزم .

بالاخره بعد از کش و قوس های فراوون اواخر شهریور بود که تصمیم گرفتم نظام جدید بدم . الانم دارم میخونم و تا اینجا که از انتخابم راضی بودم . فقط یه مشکلی دارم که تصمیم گرفتم با شما مشورت کنم .

ببینید دوستان قاعدتا من الان هیچ پایه ای ندارم . مثلا تو دروس عمومی با عربی واقعا مشکل دارم و باید عربی رو از همون ب بسم الله بخونم و بیام بالا تا متوجه بشم چی به چیه .

تو دروس اختصاصی هم که اوضاع کلا خرابتر از عمومیه

بنظرتون بهتر نیست فعلا تا نیمسال دوم ( یعنی اواسط بهمن ) بدون ازمون جلو برم و از اونجا به بعد با ازمونها هماهنگ بشم ؟

هم برنامه قلمچی هم برنامه گزینه دو رو چک کردم مباحثشون یجوریه که مناسب من نیست . مثلا واسه عربی هم عربی دهم تو ازمونه هم دوازدهم . درصورتی که من اگر بخوام الان عربی 12 رو بخونم اصلا چیزی متوجه نمیشم . همین مشکل رو دقیقا با ریاضی و شیمی هم دارم .

تصمیم گرفتم بعضی از دروس مثلا ادبیات ، دینی ، زیست و تاحد زیادی فیزیک رو کاملا هماهنگ با برنامه ازمون ( گزینه دو ) بخونم اما بقیه دروس رو مرحله به مرحله با برنامه شخصی خودم بیام بالا . از بهمن به بعد هم ازمون ثبت نام کنم و همراه با ازمون برم جلو . نظر شما چیه ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظر شخصی
      آزمون بدرد کسی میخوره که قبلا درسو خوب خونده و میخواد با ازمون دوره کنه و تست بزنه رتبه های عالی
      یا مثلا 10 و 11 با ازمون پیش اومده الان 12 هست و باهاش پیش بره
      یا کسی که خودش نمیخونه و نیاز به محرک داره

در غیر اینصورت چیز بدرد بخوری نیست
      کسی که در طول یکسال میخواد برای کنکور بخونه باید بیشتر روی مفاهیم کار کنه و شاید بخواد روی مشکلاتش که الزاما طبق آزمون نیست بیشتر کار کنه
      این فقط یک تلقینه دارن انجام میدن که برای قبولی نیاز هست از ابتدا آزمون بدن.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 04 مهر 1398 در ساعت 22:42

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه ول نمیشی و مث بچه ادم درس میخونی از خودتم امتحان میگیریشون و جو گیرم نمیشی بی انگیزه هم نمیشی طوری نیست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمون برو حتما !
      Success is what you make it

Take it how it come

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آژمونی که به زمانبندی اون نرسید چه فایده ای داره !؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظر دوستان
      امروز دقیقا برنامه ازمون قلمچی و گزینه دو رو بررسی کردم
      همونطور که حدس میزدم بودجه بندیشون یجوریه که فعلا بدرد من نمیخوره
      دوست ندارم درسهارو ماست مالی کنم فقط به امید اینکه به برنامه ازمون برسم
      تا بهمن برنامه شخصی خودم رو ریختم و از اونجا به بعد ازمون میدم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      ممنون از نظر دوستان
      امروز دقیقا برنامه ازمون قلمچی و گزینه دو رو بررسی کردم
      همونطور که حدس میزدم بودجه بندیشون یجوریه که فعلا بدرد من نمیخوره
      دوست ندارم درسهارو ماست مالی کنم فقط به امید اینکه به برنامه ازمون برسم
      تا بهمن برنامه شخصی خودم رو ریختم و از اونجا به بعد ازمون میدم
      .​بهترین کار همینه چون اگه به بودجه بندی ازمونا نرسی ممکنه دل سرد شی وکلابذاری کنار

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب حرف این رتبه برترا گوش نده تنها فردی ک تواین سالها دیدم منطقی مصاحبه کرده امید محمدیه 300منطقه3 شده با 8ماه خوندن حرف قشنگی زد گفت اگر ازمون میرفتم قبلول نمیشدم شما وقتی هنو عرببی 10 11فول نیستی چرا بری عربی12ازمون بدی مگه میشه صبحانه نخورده ناهار نخورده یهو شام خورد هرچیزی زمانی داره....بری ازمون خراب میکنی میای ناامید میشی تمام رتبه کنکورت بالا 20هزاره
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه واسه عربی بلد نیستی ثلاثی مزید و مجرد چیه یا ریاضی هنوز اتحاد هارو بلد نیستی یا نمیدونی معادله درجه دو رو چجوری باید حل کرد و در کل دروس پایه رو بلد نیستی آزمون نرو
      البته قلمچی هم از پایه ترین مباحث شروع کرده حالا نمیدونم شما مشکلت چیه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ولي حتما تو خونه از خودت مباحث رو امتحان بگير
      مثلا اگه تابع رو خوندي ازمون قلمچي كه تابع رو امتحان گرفته رو از خودت ازمون بگير
      در ضمن برنامه گزينه دو خيلي سبكه كه! تو همه درسا به جز عربي لزومي نداره تو حتما دهم و يازدهم رو بلد باشي تا بفهمي دوازدهم چيه !

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم .

بالاخره بعد از کش و قوس های فراوون اواخر شهریور بود که تصمیم گرفتم نظام جدید بدم . الانم دارم میخونم و تا اینجا که از انتخابم راضی بودم . فقط یه مشکلی دارم که تصمیم گرفتم با شما مشورت کنم .

ببینید دوستان قاعدتا من الان هیچ پایه ای ندارم . مثلا تو دروس عمومی با عربی واقعا مشکل دارم و باید عربی رو از همون ب بسم الله بخونم و بیام بالا تا متوجه بشم چی به چیه .

تو دروس اختصاصی هم که اوضاع کلا خرابتر از عمومیه

بنظرتون بهتر نیست فعلا تا نیمسال دوم ( یعنی اواسط بهمن ) بدون ازمون جلو برم و از اونجا به بعد با ازمونها هماهنگ بشم ؟

هم برنامه قلمچی هم برنامه گزینه دو رو چک کردم مباحثشون یجوریه که مناسب من نیست . مثلا واسه عربی هم عربی دهم تو ازمونه هم دوازدهم . درصورتی که من اگر بخوام الان عربی 12 رو بخونم اصلا چیزی متوجه نمیشم . همین مشکل رو دقیقا با ریاضی و شیمی هم دارم .

تصمیم گرفتم بعضی از دروس مثلا ادبیات ، دینی ، زیست و تاحد زیادی فیزیک رو کاملا هماهنگ با برنامه ازمون ( گزینه دو ) بخونم اما بقیه دروس رو مرحله به مرحله با برنامه شخصی خودم بیام بالا . از بهمن به بعد هم ازمون ثبت نام کنم و همراه با ازمون برم جلو . نظر شما چیه ؟
      کار درستی میکنی به شرطی که بخونی.من برا دانش آموزام از آبان تا فروردین همچین برنامه ای ریختم که تموم کنن و بعد عید آزمون جامع بدن اما مشکل اکثرشون این بود که درجا میزدن و نمیخوندن.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ب حرف این رتبه برترا گوش نده تنها فردی ک تواین سالها دیدم منطقی مصاحبه کرده امید محمدیه 300منطقه3 شده با 8ماه خوندن حرف قشنگی زد گفت اگر ازمون میرفتم قبلول نمیشدم شما وقتی هنو عرببی 10 11فول نیستی چرا بری عربی12ازمون بدی مگه میشه صبحانه نخورده ناهار نخورده یهو شام خورد هرچیزی زمانی داره....بری ازمون خراب میکنی میای ناامید میشی تمام رتبه کنکورت بالا 20هزاره
      شما خودتون با این روش(عدم شرکت در آزمون) نتیجه گرفتید؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اکیدا بت توصیه میکنم اگه مشکل مالی نداری حتمن ازمون برو منم سالای قبل مث تو فک میکردم ولی بعد یکی دوماه دلسرد میشی یا خیلی کند میخونی و کیفیتت خیلی میاد پایین در 99 درصد موارد . حتی شده از خرجای اصافه ات بزن ولی ازمون برو. اگه قلم سنگینه گاجم همینطوره با گزینه دو پیش برو یا سنجش ترجیحا گزینه
      اگه واقعا هزینه ازمون نداری با برنامه همون گزینه پیش برو ولی جمعه بعد ازمون یا شنبه اش سوالارو پرینت شده از خودت بگیر( عربی هم فعلا فقط قسمت پایه شو بخون. بعد که ده و 11 تمام شد برو رو دوازده.)
      واس بقیه دروسیم که پایه شو نداری مباحثی که پیش نیاز میخوانو موقتن نخون.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      شما خودتون با این روش(عدم شرکت در آزمون) نتیجه گرفتید؟
      95 96 97 کنکور دادم دودرس سال سومم خیلی خوب زدم درس ادبیات زیست ک با تلاش پیشرفت خودم بوده یعنی کلاسی نرفتم ازمونی نرفتم...اخرین رتبه ام 4هزار بود ..من 98کنکور ندادم چون مریضی سخت داشتم و کلا محروم بودم..سال بعدم نظطام جدید میدم...این حرفیم ک ب شما زدم حرف خودم نیست ببین دوست گلم یکی سال قبل شده 3هزار یعنی پایه ش خوبه میره ازمون براش خوبه اما یکی ک عین تو صفره جچیو ازمون بده؟جنبه اینو داری بری همش صفر بزنی بیای ناامید نشی؟باشه برو..توصیه میکنم این مصاحبه رو بخونhttp://forum.konkur.in/thread54733.html
      ما دوباره سبز میشویم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن