خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

زیست نظام جدید برگای داروین رو ریزوند

سلام دوستان رتبه برتر سال بعد
      من با مشاورای مطرح جنگل گواتمالا حرف زدم به این نتیجه رسیدم که نظام جدید بدم خیلی مقاومت کردم که نظام قدیم بدم ولی داروین گفت سازش کن اگه سازش نکنی مانند یه خرس قهوه ای میمونی تو قطب شمال که به علت رنگ پوستش به خاک میره. حالا من دو سوال دارم
      ۱- زیست نظام جدید مثل نظام قدیم باید دونه به دونه کلمه های کتاب درسی رو حفظ بود چون من واقعا دهنم... شد تا نظام قدیم رو تموم کنم واقعا نیازه این کار تو نظام جدید انجام شه چون اونطور که رتبه برتر سایت گفته اگه امسال کسی متن رو حفظ بود ۸۰ میزد نظر شما چیه؟
      ۲- دی وی دی یوسفیان پور تو نطام جدید هم جواب میده؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون کارایی که یکی دوماه پیش بهت گفتم تو همون تاپیکی که زده بودی انجام بده لازم نیست دوباره بنویسم.
      در مورد زیست یکبار کل 3 کتابو بخون اینطور که بخشهایی که فکر میکنی تو نظام قدیم نبوده و اینجا کاملتر توضیح داده اول خط یه علامت بذار که بدونی جدید هست..
      دومین بار دقیقا میدونی چه چیزهایی جدید تر هستن و بیشتر اون قسمتها باید حفظ بشن.
      در مورد حفظ کردن، تو نظام جدید خبری از قید و ... نیست. به زور چند تا قید پیدا میکنی که باعث میشه متون راحت تر حفظ بشن. همینطور روونتر ترجمه شده و ابهامو برطرف کرده چون ترجمه منابعی جدیدتر هست پس راحت تر حفظ میشن و به خاطر میمونن.
      خلاصه کلام لذت بحش ترین درس نظام جدید همین زیستش هست.
      در مورد دینی آیه عربی کم شده و فارسی نوشته. روشها و شیوه برخورد همونه. میتونه مفید باشه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 03 مهر 1398 در ساعت 11:37

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      سلام دوستان رتبه برتر سال بعد
      من با مشاورای مطرح جنگل گواتمالا حرف زدم به این نتیجه رسیدم که نظام جدید بدم خیلی مقاومت کردم که نظام قدیم بدم ولی داروین گفت سازش کن اگه سازش نکنی مانند یه خرس قهوه ای میمونی تو قطب شمال که به علت رنگ پوستش به خاک میره. حالا من دو سوال دارم
      ۱- زیست نظام جدید مثل نظام قدیم باید دونه به دونه کلمه های کتاب درسی رو حفظ بود چون من واقعا دهنم... شد تا نظام قدیم رو تموم کنم واقعا نیازه این کار تو نظام جدید انجام شه چون اونطور که رتبه برتر سایت گفته اگه امسال کسی متن رو حفظ بود ۸۰ میزد نظر شما چیه؟
      ۲- دی وی دی یوسفیان پور تو نطام جدید هم جواب میده؟
      رفیق تو الان زیست نظام قدیم به یه سطح خوبی رسیدی .. کاش حرف مشاورا زیاد برات مهم نبود
      بگذریم
      آره باید کتاب ها رو اینقد بخونی که تقریبا مطالب حفظت بشن و بتونی ارتباط خوبی بین 3 کتاب برقرار کنی
      2-والا نمیدونم

« مصاحبه با رتبه 598 منطقه 3 کنکور تجربی 98 نظام قدیم - امیررضا گراوند »

در دوردستِ باغِ برهنه ، چکاوکی
      بر شاخه می‌سراید :
      این چند برگ پیر ،
      وقتی گسست از شاخ ،
      آن دم جوانه های جوان
      باز می شود
      بیداریِ بهار
      آغاز می شود ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عه داداش توام اومدی...کارخوبی کردی عقل میگه راه درست کم خطر ترو پیش بگیری...زیست زیسته چ فرقی داره همونجوری عین قدیم با دقت زیاد بخون اما اینجا دیگه قرار نیست الکی قید بفهمی تحلیل کنی فقط مفهوم مطلب مهمه هواست ب شکلا باشه ک ی سوالایی میدن ک نباید بدن
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A_Geravand نمایش پست ها
      رفیق تو الان زیست نظام قدیم به یه سطح خوبی رسیدی .. کاش حرف مشاورا زیاد برات مهم نبود
      بگذریم
      آره باید کتاب ها رو اینقد بخونی که تقریبا مطالب حفظت بشن و بتونی ارتباط خوبی بین 3 کتاب برقرار کنی
      2-والا نمیدونم
      مشکل اینجاس حتی نظام قدیم رو فول هم باشی ممکنه از کتابای نظام جدید برات سوال طرح کنن اینا رو که ادم میبینه دیگه دلسرد میشه از نظام قدیم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      مشکل اینجاس حتی نظام قدیم رو فول هم باشی ممکنه از کتابای نظام جدید برات سوال طرح کنن اینا رو که ادم میبینه دیگه دلسرد میشه از نظام قدیم
      نه دادا همچین کاری نمیشه
      امسال که نشد ! سال بعدم نمیشه

« مصاحبه با رتبه 598 منطقه 3 کنکور تجربی 98 نظام قدیم - امیررضا گراوند »

در دوردستِ باغِ برهنه ، چکاوکی
      بر شاخه می‌سراید :
      این چند برگ پیر ،
      وقتی گسست از شاخ ،
      آن دم جوانه های جوان
      باز می شود
      بیداریِ بهار
      آغاز می شود ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن