خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ایا رشته فوریت پزشکی تو دانشگاه تهران رشته بدیه???

سلام
      چند روزه هرکی میپرسه کجا و چی قبول شدی وقتی میگم دانشگاه تهران برق از کله شون میپره ولی وقتی میگم فوریت پزشکی با یه خنده ملیح میگن که رشته ضعیفیه
      چندروزه بشدت ناامیدم تا جایی که کم کم داره بدم میاد که بگم فوریت میخونم
      نظر شما در مورد این رشته چیه? خوب یا بد?

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش دیگه خودت هم میدونی کار این رشته توی بیمارستان ها برای آمبولانس ها و نیرو های امدادی ( مثلا موقع سیل و زلزله و این چیزاس ) ولی همین که مُهر دانشگاه تهران بخوره پشت هر رشته ای خودش خیلیه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من نمیدونم فوریت خوبه یا بد فقط اینو میدونم این ملت حتی اگه پزشکی تهران هم بخونی باز چهارتا حرف میزنن که ناامیدت کنن!کلا ما ایرانیا دوس داریم همو ناامید کنیم وگرنه شب خوابمون نمیبره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهشون اهمیت نده داداش
      ادامه بده موفق باش

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      سلام
      چند روزه هرکی میپرسه کجا و چی قبول شدی وقتی میگم دانشگاه تهران برق از کله شون میپره ولی وقتی میگم فوریت پزشکی با یه خنده ملیح میگن که رشته ضعیفیه
      ببین عزیزم اصلا اهمیت نداره که نظر من چیه مهم اینه که بعد از تحصیل بتونی شاغل بشی و زندگی خوت رو شروع کنی که از این نظر استخدامی هاش نسبتا خوبه رشتت. به هر حال باید بپذیری که ما در یک جامعه ی تحقیر شده ، بیمار و مشکل دار زندگی میکنیم که شان و جایگاه افراد رو به میزان پول و تحصیلات میبینن و مثلا لابد در ذهن خودشون پزشک رو بالاترین مرتبه عالم میدونن و تو رو با اون مقایسه میکنن. اصلا اهمیت نده و سعی کن از زندگیت لذت ببری که بسی کوتاهه.

اصلا این حرف که رشته ضعیفیه چه معنی داره؟! ضعیف ینی چی؟ فرضا اگر شما گیاه پزشکی میخوندی که باز هم در جایگاه خودش یک رشته تخصصی و حرفه ای هست ممکن بود بگی خب چون کاربردش در جامعه کم هست همچین حرفی میزنن اما رشته تو جزو پر کاربرد ترین رشته های مورد نیاز جامعه هست. علم رسیدگی به اورژانس های فوری پزشکی چیز کمیه؟ پدر بزرگ منو که سکته مغزی کرده بود پارسال یکی از همکاران شما نجات داد وگرنه الان دستش کاملا فلج بود
      ویرایش توسط idealist : 02 مهر 1398 در ساعت 00:42

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دقیقا مث من چون همه میدونن تجربی دادم تا میگم شهید بهشتی ام برق از سرشون میپره ولی وقتی میگم مدیریت بازرگانی همون لبخند ملیح شمارو میزنن
      نمیدونم چیه باید تحمل کنیم

ولی چیزی که میدونم اینه ما شغلمون آمادست فقط باید فارغ بشیم!
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما رشته خوبی میخونی ولی مردم اگاهیشون کمه ، فوریت هم علی رغم ارزش رشتش ، جزو رشته های کمتر شناخته شدست.
      از حالا هر کی از شما پرسید چی یا کجا میخونی ، همیشه اول اسم رشتتو بگو بعد اسم دانشگاهت ، برای این ملت عبارت ((دانشگاه تهران فوریت پزشکی)) ،، با عبارت (( فوریت پزشکی دانشگاه تهران)) فرق داره....همیشه اول اسم رشتتو بگو بعد دانشگاهتو.
      البته مردم حق دارن از بس همه جای این مملکت تبلیغ میشه شب و روز پزشکی دانشگاه تهران دندان تهران مرگ دانشگاه تهران کوفت دانشگاه تهران ، وقتی شما میگی من تهران میخونم فکر میکنن دیگه حتما باید رشتت پزشکی باشه. مثلا اگر بگی دانشگاه همدان فلان رشته درس میخونم ، هر رشته ای باشی اون لبخنده ملیحه رو نمیبینی ، ولی تو ذهنشون از دانشگاه تهران یه چیز دیگه ای ساختن فقط انتظار دارن همونو بشنون.
      پس جدی شما همیشه اول رشتتو بگو بعد اسم دانشگاهت. خیلی فرق میکنه.

قانون کلیش اینه اول اونی رو بگو که وزنش کمتر بعد اونی که وزنش بیشتره و تو چشم تره.
      مثلا کسی که پزشکی زابل میخونه ،،، بهتره بگه زابل پزشکی میخونم تا اینکه بگه پزشکی زابل میخونم.
      ویرایش توسط reza333 : 02 مهر 1398 در ساعت 02:10

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم رشته خوبیه و مهمتراز اون life saving عه.
      الکی نگم در حد 3 رشته اصلی نیست ولی تو لیسانسا خیلی خوبه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه اینکه خودشون دارن پزشکی دانشگاه هاروارد میخونن برا همین به تو اینطوری میگن
      اصلا بهشون نگاهم نکن هر کسی که تو و ارزش هاتو بیاره پایین ......
      از شما دیگه بعیده عزیز ماشالله من تاپیک شمارو دیدم که تو پنجاه روز همچین رشته ی خوبی و همچین دانشگاهی قبول شدی برای اطرافیانم شمارو مثال میزدم و تحسینت میکردم ...حیفه خودتو دست کم نگیر .....زندگی انقدر بهت فرصت نمیده که بخوای برای دیگران و حرفاشون زندگی کنی .....موفق باشی همیشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام دوست عزیز....ببینید اینو از خودت بپرس انظارات و اهداف و مهارت هات چین؟؟ایا با تحقیر و عقل دیگرا ایندتو رقم میزنی یا خودت؟؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همینو واسه منم میگن
      منم کامپیوتر رجایی قبول شدم
      میگن کدوم دانشگاه تهران قبول شدی
      وقتی میگم رجایی میخندن و میگن این دیگه کدوم دانشگاه مسخره ایه که حتی اسمشم شناخته شده نیست ولی تو تهرانه
      منم در جواب میگم شما خودتون کدوم دانشگاه تو تهران درس خوندین؟
      بزار هرچی میخان بگن این من و تو هستیم که زحمت کشیدم ولی اینا نمیفهمن
      بزار دو روز دیگه که حسرت جایی که بهش رسیدیم رو میخورن اونوقت ما بهشون میگیم الان کجا هستید
      LEFT
      4/19/2021

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوس نداری رشته ات رو
      انصراف بده
      و بازم بشین بخون

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خودم بعد از تحقیقات زیادی که کردم متوجه شم مطلقا رشته خوب و بدی نداریم ... اگه کسی تو رشته خودش تلاش کنه مطمئن باش موفق میشه ولی اگه دست دست کنه حتی اگه بهترین رشته ها هم باشه به نتیجه خاصی نمیرسه
      من خودم تلاش میکنم بهترین رشته خودم باشم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samin.key نمایش پست ها
      نه اینکه خودشون دارن پزشکی دانشگاه هاروارد میخونن برا همین به تو اینطوری میگن
      اصلا بهشون نگاهم نکن هر کسی که تو و ارزش هاتو بیاره پایین ......
      از شما دیگه بعیده عزیز ماشالله من تاپیک شمارو دیدم که تو پنجاه روز همچین رشته ی خوبی و همچین دانشگاهی قبول شدی برای اطرافیانم شمارو مثال میزدم و تحسینت میکردم ...حیفه خودتو دست کم نگیر .....زندگی انقدر بهت فرصت نمیده که بخوای برای دیگران و حرفاشون زندگی کنی .....موفق باشی همیشه
      هاروارد مگه پزشکی داره؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fisae نمایش پست ها
      هاروارد مگه پزشکی داره؟
      اره تو ایالت ماساچوست هست جز مدرسهای پزشکی برتر دنیاست
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن