خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دیگه نمیدونم باید برای زیست چیکار کنم که درصدم بره بالای 50! :/

من امسال میشه کنکور چهارمم
      کنکور اول که هیچی نخوندم اونو ولش
      کنکور دوم برا زیست نشر الگو خوندم ولی چون اخراش مرور نکردم تو کنکور 30 درصد زدم!
      کنکور سوم یعنی همین 98 آیکیو زدم با درسنامه های عمارلو.. ماه های اخرم فقط کتاب درسیو خوندم و در عین ناباوری تو کنکور 50 زدم!
      البته کل ژنتیک سوم و ژنتیک جمعیت رو نخوندم حذف کردم :/
      امسال نمیدونم چیکار کنم
      یه رتبه برتر بهم گفت تو که پارسال ایکیو زدی سال قبلش هم الگو زدی و کتابتو پر نکته کردی امسال فقط بشین کتاب درسیو با دقت بخون یه روز قبل ازمون هم یا سه سطحی بزن یا فار !

میخوام امسال هر جور شده زیستمو به بالا 70 برسونم
      با توجه به وضعیتم بگین بهترین کار چیه؟ بازم ایکیو رو بزنم لازمه؟
      یا تمرکزمو بذارم رو خود کتاب درسی با یه منبع تستی جمع و جور مثل سه سطحی یا عمارلو یا... ؟
      کلا بگین چیکار کنم
      ویرایش توسط Sadaf122 : 01 مهر 1398 در ساعت 21:58

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب دوست من نصف زیست کنکور رو حذف کردی انتظار داری 80 بزنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      خب دوست من نصف زیست کنکور رو حذف کردی انتظار داری 80 بزنی
      نه ولی دیگه انتظار 60-65 داشتم امسال

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaf122 نمایش پست ها
      نه ولی دیگه انتظار 60-65 داشتم امسال
      :/ 5 فصل اخر پیش که با کل دوم برابری میکنه از نظر اهمیت تست حذف کردی همینه خب
      ژنتیکم که 10 درصده کنکوره :/
      بنظرم خوب زدی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      :/ 5 فصل اخر پیش که با کل دوم برابری میکنه از نظر اهمیت تست حذف کردی همینه خب
      ژنتیکم که 10 درصده کنکوره :/
      بنظرم خوب زدی
      نه کل ژنتیک سوم و کل ژنتیک پیش(جمعیت) رو نخوندم
      فصلای اخر پیش رو خوندم :/

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaf122 نمایش پست ها
      نه کل ژنتیک سوم و کل ژنتیک پیش(جمعیت) رو نخوندم
      فصلای اخر پیش رو خوندم :/
      پس بد زدی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما تستارو تحیلی نکردی فقط زدی وگرنه دیگه زیست امسال باید 80میزدی و اینکه تسلط رو کتاب نداشتی و دراخر فک میکنی خوندی...
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بقیه دروس چند زدی؟

ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای ژنتیک اگه میخوای چیزی حذف کنی فقط مسائل رو حذف کن نه تعریفات و مفاهیم و حفظیات!
      پس اگه همه فصل هارو بخونی و مسائل ژنتیک نخونی اگه اینارو رعایت کنی شاید تا 70 برسی!
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب نمیخونی
      وگرنه درست بخونی و تست بزنی چرا باید کم بزنی یه جای کارت میلنگه ک باید خودت حل و کشفش کنی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      بقیه دروس چند زدی؟

شیمی 67
      فیزیک 30
      ریاضی 10!
      ویرایش توسط Sadaf122 : 02 مهر 1398 در ساعت 09:32

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم زیست یه بار دیگع شروع کن کتاب و نکاتتو درس حسابی بخون و شروع کن به تست با تحلیل کامل سوال...روش خوندن شیمی؟ از رو چی خوندین؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول ک درسته زیست مهمترین و تاثیرگذارترین درسه ولی بقیه درسا هم مهمه اونا رو هم فراموش نکن ‌ک درصدتو از سالهای قبل بالاتر بیاری توی همه ی درسا....
      اما زیست ..درسیه ک فقط باید روش وقت بذاری تا جواب بگیری روش خوندن من اینجوری بود ک اول یه بار سطحی کتابو میخوندم میرفت بعدش بار دوم کتاب رو دقیق تر میخوندم و اگ حس میکردم باز خوب یادش نگرفتم یبار دیگع میخوندمش کتابو و بعد مبرفتم سراغ مرحله بعد ینی ک بعد از اون به فاصله یکروز تست های اسون خط به خط خیلی سبز رو میزدم...بعد از حدود یکی دو هفته میرفتم تستا رو یه مرور میکردم و و تستای ببشتری میزدم و اینبار توی تستا هر قسمتی رو ک احساس میکردم فراموش کردم برمیگشتم کتابو نگاه میکردم فقط اون قسمتاییو ک یادم رفتن...
      بعد شروع میکردم تستای سخت و مفهومی و ترکیبی زدن و رفع اشکال....هر تستی ک میزدم پاسخنامه رو کامل میخوندم هرجا نکته ای باشه چیزی باشه ک بلد نبودم و کلا چیزای مهم تستا رو علامت میزدم و یا توی کتاب درسی مینوشتمشون واسه مرورای بعد
      اینجوری نتیجه میگیری مطمئنم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinaa897 نمایش پست ها
      بنظرم زیست یه بار دیگع شروع کن کتاب و نکاتتو درس حسابی بخون و شروع کن به تست با تحلیل کامل سوال...روش خوندن شیمی؟ از رو چی خوندین؟
      برا شیمی اقاجانی میدیدم بعد کتاب درسیو میخوندم
      اخرشم ایکیو میزدم با بررسی و تحلیل تستا
      ماه اخرم فقط خط ویژه خوندم
      ویرایش توسط Sadaf122 : 02 مهر 1398 در ساعت 09:35

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_ali.omp نمایش پست ها
      اول ک درسته زیست مهمترین و تاثیرگذارترین درسه ولی بقیه درسا هم مهمه اونا رو هم فراموش نکن ‌ک درصدتو از سالهای قبل بالاتر بیاری توی همه ی درسا....
      اما زیست ..درسیه ک فقط باید روش وقت بذاری تا جواب بگیری روش خوندن من اینجوری بود ک اول یه بار سطحی کتابو میخوندم میرفت بعدش بار دوم کتاب رو دقیق تر میخوندم و اگ حس میکردم باز خوب یادش نگرفتم یبار دیگع میخوندمش کتابو و بعد مبرفتم سراغ مرحله بعد ینی ک بعد از اون به فاصله یکروز تست های اسون خط به خط خیلی سبز رو میزدم...بعد از حدود یکی دو هفته میرفتم تستا رو یه مرور میکردم و و تستای ببشتری میزدم و اینبار توی تستا هر قسمتی رو ک احساس میکردم فراموش کردم برمیگشتم کتابو نگاه میکردم فقط اون قسمتاییو ک یادم رفتن...
      بعد شروع میکردم تستای سخت و مفهومی و ترکیبی زدن و رفع اشکال....هر تستی ک میزدم پاسخنامه رو کامل میخوندم هرجا نکته ای باشه چیزی باشه ک بلد نبودم و کلا چیزای مهم تستا رو علامت میزدم و یا توی کتاب درسی مینوشتمشون واسه مرورای بعد
      اینجوری نتیجه میگیری مطمئنم
      بله راستش من پارسال از بهمن شروع کردم خوندن
      پایه شیمی و زیستم تقریبا خوب بود یعنی از قبل یه چیزایی میدونستم ازشون ولی ریاضی و فیزیک صفر بودم نتونستم زیاد درصد این دو درسو بکشم بالا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن