خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      میخواستم ی مشورتی باهاتون کنم
      ی دوستی دارم که خیلی بچه ی درسخون و زرنگیه
      طبقه بالای خونشون خالیه و بهم گفته که کتابامو ببرم و بریم باهم اونجا درس بخونیم (دوتا اتاق هم داره) منم خیلی دوس دارم برم ولی ی مشکل غذا هست چون نمیشه که اونا همش غذا به منم بدن و ی رفتو امدی برای خانواده ایجاد میشه چون خونشون هم خیلی نزدیک نیست و اینکه میترسم پشیمون بشم بعد ی مدت
      ممنون میشم نظرتونو بگین تا تصمیم بهتری بگیرم
      به هیچ وجه توصیه نمی کنم، برید کتابخونه نهایتا بازده بیشتری داره.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      طبقه بالای خونشون خالیه و بهم گفته که کتابامو ببرم و بریم باهم اونجا درس بخونیم (دوتا اتاق هم داره) منم خیلی دوس دارم برم ولی ی مشکل غذا هست چون نمیشه که اونا همش غذا به منم بدن و ی رفتو امدی برای خانواده ایجاد میشه چون خونشون هم خیلی نزدیک نیست و اینکه میترسم پشیمون بشم بعد ی مدت
      به هیچ وجه توصیه نمی کنم، برید کتابخونه نهایتا بازده بیشتری داره.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا اینقدر فکر میکنید ساعت مطالعه تابع عوامل خارجیه؟
      زیاد درس خوندن یه تصمیم هست،کار سختی هم هست،فقط با اراده محض هم نمیشه و باید هوشمندانه عمل کرد.ولی فقط یه تصمیم هست.کتاب "کار عمیق" کال نیوپورت هم میتونه کمک کننده باشه.
      البته اگه بری میتونه باعث تنوع بشه برات(اگه پشت کنکوری هستی) ولی زیاد فکرتو درگیر اینجور چیزا نکن.
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه اتاق دارین خودتون خونه خودتون بمونین و نکته بعدی اینکه باید به سرو صدا عادت کنین چون روز کنکور چیزی قابل پیش بینی نیس و ممکنه یه صدای مزاحم بشه همون موقع . صدای کولر صدای کار کردن بقیه ملت یا حتی صدای دواطلبان مثل سرفه و.... پس بی صدا درس خوندن هم خیلی خوب نیس به نظر من . البته این نظر منه و ممکنه مسخره بیاد ولی به نظر من تلاش کنین تمرکز کنین و خونه درس بخونین . اگه مصمم هستیم که بازم برین پیش دوستتون و فقط مشکل غذا رو دارین خب باهاشون صحبت کنین و نوبتی کنین بگین یه روز با من یه روز با شما یا شما خودتون غذا همراهتون ببرین و فقط اونجا گرمش کنین . اما بازم به نظر من نرو .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منقلو آماده کنی، منم رسیدم : ))

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه فردی که میگی درس خون باشه روت اثر میزاره و درس خونت ممکنه کنه یا بلعکس(البته اگه تو درس خون نباشی) ولی تکی خوندن از تجربه من بهتر از اینه که با کس دیگه ای بخونی والله هروقت ما با رفقا قرار درس خوندن گذاشتیم ،بحثمون به چیزای چرت و پرت رسید.
      .

7. Top | #22
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ما سه تا بچه بودیمو یک اتاق خواب
      خونه حتی با سر و صدا از جاهای دیگه بهتره
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      ادم تو خونه ی خودش بمونه خیلی بهتره..
      حتی اگه صدتا مشکلم وجود داشته باشه.

شما کاملا خانواده دوستتون رو میشناسید؟
      طبق تجربه خودم میگم به منت گذاشتن های بعدش نمی ارزه .
      موفق باشید.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط A_Geravand نمایش پست ها
      قطعا خونه ی خودتون بهتره !
      کار یکی دو روز نیست .. شما 9 ماه قراره هر روز بری اونجا .. حالا برفرض غذا تامین باشه و راهم طی بشه .. بعد یه مدت خود به خود حس سربار بودن بهتون دست میده و اذیت میشین به نظرم
      کلا با درس خوندن گروهی هم موافق نیستم
      حالا این نظر شخصیه منه ..
      هر چی صلاح میدونین
      منم با این کامنت موافقم، جالبه که بدونی خودم تجربه ش رو داشتم! خونه ی غریبه هم نبود بلکه خونه ی خواهرم بود و اتفاقا خیلی خیلی هم با این خواهرم و شوهرش و پسرهاش راحتم و خیلی با همدیگه شوخی میکنیم و میخندیم، ولی خب وقتی خونه ی خودت نباشه بعد از یکی دو ماه احساس اضافی بودن و سربار بودن بهت دست میده و احساس پوچی میکنی! برا یکی دو ماه آخر شاید خوب باشه، ولی برا 9 ماه و 10 ماه تجربه م بهم میگه که کار خوبی نیست و بنظرم به احتمال 95% اگه بری وسطای کار پشیمون میشی ... اون 5% رو هم آوانس دادم وگرنه میخواستم بگم 100%
      بعد از یکی دو ماه انقدر دلت برا اعضای خانواده ت شلوغی ها و دعواهاشون تنگ میشه که وقت درس خوندن هم همش توی فکر اونهایی! همین احساس پوچی و تنهایی اصلا تمرکز و حواس برات نمیذاره

برا من که اینطوری بود و من تجربه م رو گفتم، دیگه شما خود دانی

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خونه خودتون.
      شما بعد یه مدت خودت میبینی این زمانی که برای رفت و امد صرف شده خودش کلی هستش.
      خیلی فاکتور هست که باید در نظر گرفته بشه ولی خونه خودتون خیلی بهتره به نظرم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خونه حتی با سر و صدا از جاهای دیگه بهتره rsz_download.jpg

در حال درس خوندن https://cibu.io/cdn/23.png Buy Telegram Members

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن