خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      MNs
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا یه لحظه بیاین داخل مهم (برای من)

سلام
      ۱) برای مرخصی گرفتن از پیام نور باید دلیل قانع کننده ای داشته باشی تا مرخصی بدن؟
      ۲) ترم اول رو مرخصی میدن؟
      ۳) دو ترم پشت سر هم مرخصی میدن؟
      ۴) برای مرخصی گرفتن باید اتنخاب واحد انجام بشه؟ مثلا ۱۲ واحد انتخاب و بعد مرخصی ثبت بشه یا بدون اینکه واحدی انتخاب کنم میتونم مرخصی رو ثبت کنم؟
      خیلی ممنون اگه کسی کمکم کنه.

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ۲ ترم پشت سر هم میدن بهت منظورم مرخصیه نیازی به انتخاب واحد و دلیل قانع کننده نیس

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهانه ای لازم نیست
      شما ثبت نام که کردی تو سامانه گلستان پیام نور میری تو حساب کاربری خودت که شماره دانشجوییت میشه نام کاربری شماره شناسنامه ت هم میشه رمز عبورت اول میری شهریه ثابت پرداخت میکنی که چیزی حدود 194000 هزار تومنه و بعد قسمت درخواست توی درخواست مرخصی برای یک ترم رو انتخاب میکنی البته برو کافی نت راحت تره کلاٌ 5 تومن هم ازت نمیگیرن اول برات شهریه میریزه بعد درخواست مرخصی میده بعد از درخواست مرخصی یه پرینت از اون صفحه میگیری میبری پیش امور دانشجویی دانشگاه میگی اشتغال به تحصیل میخوام برای تامین اجتماعی اونم یه برگه بهت میده خودش یه امضا میزنه رییس دانشگاه هم یه امضا میزنه تموم میشه اون برگه رو میدی پدرت ببره تامین اجتماعی چون اگه اینکارو نکنی دفترچه تامین اجتماعی ت اعتبار نداره
      در ضمن مرخصی پیام نور اجازه این و اون رو نمیخواد کلاٌ اینترنتی ه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن