خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 81
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان میکروطلایی خوبه یا میکرونقره ای؟اصلا اساسا فرقشون چیه؟ممنون میشم کسی جواب بده

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

شما اطلاع داری واسه درسنامه دهم و یازدهم چه کتابی خوبه ؟
      زیست پایه خیلی سبز ماز رو دارم اما درسنامه هاش لابلای تستاش هست و میشه گفت شکل درسنامه به خودش نداره بلکه نکته و تسته
      مطمعنی به درسنامه آنچنانی نیاز داری؟
      تنها کتابی که میشناسم همین میکرو و میکرو طلایی هست...کتابای سال به سال خیلی سبز هم میگن درسنامه خوبی داره ولی برای 99 دیگه چاپ نمیشن(ممکن بعضی کتاب فروشی ها هنوز منطبق با 99 رو داشته باشن)

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7474 نمایش پست ها
      دوستان میکروطلایی خوبه یا میکرونقره ای؟اصلا اساسا فرقشون چیه؟ممنون میشم کسی جواب بده
      میکرو نقره ای نویسندش آقای زارع(نویسنده کتاب معروف آیکیو زیست نظام قدیم)
      جلد درسنامه هردو تقریبا یکی هست ولی جلد بانک تست میکرو نقره ای بهتره.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      میکرو نقره ای نویسندش آقای زارع(نویسنده کتاب معروف آیکیو زیست نظام قدیم)
      جلد درسنامه هردو تقریبا یکی هست ولی جلد بانک تست میکرو نقره ای بهتره.
      میکرو رو دیدم درسنامه ناش فوق الغاده زیاد بود یازدهمشو دیدم.حجمش خیلی زیاده اگه بخای سال به سال میکرو رو بخونی واقعا وقت گیره
      وسه خیلی سبز هم سومشو دیدم درسنامه درستو حسابی نداشت پایش هم به همین ترتیب.
      الان موندم چی کنم
      هم درسنامه خوب هم تست!!!!!
      خارج از تاپیک:
      برای درس شیمی هم سوم خیلی سبز بازم به همین شکله کتاب تستش که تک جلدیه اصلا درسنامه درستو حسابی ندیدم توش نکته تست بود از نمونه ای که گذاشتن توی وبسایت
      ولی پایش خوب بود.
      مبتکران هم که سومش دو جلدش هنوز چاپ نشده.
      خیلی وقته از کنکور دورم راجع به منابع نظام جدید چیز زیادی نمیدونم
      راهنمایی کنی ممنون میشم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شما اطلاع داری واسه درسنامه دهم و یازدهم چه کتابی خوبه ؟
      زیست پایه خیلی سبز ماز رو دارم اما درسنامه هاش لابلای تستاش هست و میشه گفت شکل درسنامه به خودش نداره بلکه نکته و تسته
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

میکرو رو دیدم درسنامه ناش فوق الغاده زیاد بود یازدهمشو دیدم.حجمش خیلی زیاده اگه بخای سال به سال میکرو رو بخونی واقعا وقت گیره
      الان موندم چی کنم
      خارج از تاپیک:
      برای درس شیمی هم سوم خیلی سبز بازم به همین شکله کتاب تستش که تک جلدیه اصلا درسنامه درستو حسابی ندیدم توش نکته تست بود از نمونه ای که گذاشتن توی وبسایت
      ولی پایش خوب بود.
      راهنمایی کنی ممنون میشم
      مگه شما پزشکی نمیخونی
      میخوای دوباره کنکور بدی
      یادش بخیر امیر حسین اونموقع شما قبول شدین من رفتم خدمت و برگشتم امسال قبول شدم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا خودم بررسی نکردم ولی بچه ها میگن کتابی که قبلا چاپ شده بود منطبق با 98 بود،
      آقای زارع در کانالشون نوشتن که این نسخه جدید منطبق با کنکور 99 هست.
      الان برررسی کردم تعداد صفحات کتاب جدیدی که موجود شده 848 صفحه اس کتاب من 800صفحه. حالا چکار کنم؟ پس میگیرن؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      مگه شما پزشکی نمیخونی
      میخوای دوباره کنکور بدی
      یادش بخیر امیر حسین اونموقع شما قبول شدین من رفتم خدمت و برگشتم امسال قبول شدم
      چرا
      نه بابا برا خاهر کوچیکم میخام امسال دوازدهمه یه سالم جهشی خونده ولی هنوز شرو نکرده به خوندن
      منم دارم وسش دنبال منابع درستو حسابی میگردم که بگیرم براش یه برنامه هم بدم بش بخونه امسال بره راحت شه.
      تبریک میگم امیدوارم که موفق باشی
      اگه که راجع به منابع اطلاعی داشتی کمک کنی ممنون میشم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها

الان برررسی کردم تعداد صفحات کتاب جدیدی که موجود شده 848 صفحه اس کتاب من 800صفحه. حالا چکار کنم؟ پس میگیرن؟
      با گاج تماس بگیر بگو،احتمالا برات عوض کنن

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با گاج تماس بگیر بگو،احتمالا برات عوض کنن
      استفادش کردم. 10_15 صفحه تست زدم.
      اگه میخواستن ویرایش بزنن دوباره چرا نگفتن که از اول نخریم اخه؟ 😢

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

الان موندم چی کنم
      خارج از تاپیک:
      ولی پایش خوب بود.
      راهنمایی کنی ممنون میشم
      واقعیتش کتاب خوب و بی نقض برای زیست نظام جدید کلا وجود نداره یعنی کتابایی که من بررسی کردم هیچکدوم کامل نظرم رو جلب نکرد،با این حال اغلب رتبه های برتر(اونطوری که خودشون میگن)از کتاب خیلی سبز و گاج برای زیست استفاده کردن...
      در مورد درسنامه بله واقعا درسنامه کتاب میکرو حجیم هست اونم برای زیست نظام جدید که متن کتاب کاملا روان هست ونیاز به توضیح خاصی نداره،به نظر من برای زیست پایه نیاز به درسنامه خاصی نیست،اگر اصرار به استفاده از درس نامه دارن به این صورت باشه که اول متن کتاب رو دقیق بخونن بعد درسنامه رو سریع بخونن وزیر نکات خط بکشن اینطوری وقت زیادی گرفته نمیشه.
      در مورد درس شیمی،مبتکران دوازدهم جلد اول چاپ شده وجلد دومش(پیش 2 خودمون) احتمالا آبان یا آذر منتشر میشه.

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مطمعنی به درسنامه آنچنانی نیاز داری؟
      تنها کتابی که میشناسم همین میکرو و میکرو طلایی هست...کتابای سال به سال خیلی سبز هم میگن درسنامه خوبی داره ولی برای 99 دیگه چاپ نمیشن(ممکن بعضی کتاب فروشی ها هنوز منطبق با 99 رو داشته باشن)
      میکرو طلایی خوبیش اینه هر سه سال رو داخل یه جلد داره .
      اتفاقا حوصله خوندن درسنامه های طولانی رو ندارم
      جلد درسنامه میکرو طلایی ایا تو درسنامه خوب کار کرده ؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسنامه میکرو طلایی در واقع همون درسنامه های میکرو نقره ای پایه و دوازدهم هست که در یک جلد جمع کردن

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      درسنامه میکرو طلایی در واقع همون درسنامه های میکرو نقره ای پایه و دوازدهم هست که در یک جلد جمع کردن
      شانس من اونم تو سایت گاج مارکت ناموجوده !

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه پایه کتابی آسونتر از زیست پایه خیلی سبز(ماز) هست ؟

یا من خیلی پرتم یا واقعا تستاش سخته البته یه ایرادی هم که داره بیش از حد ترکیبی کار کردنشه . ینی واسه یکی مثل من که تازه اومده نظام جدید داره میخونه چیدمان تستاش واقعا آزاردهندست ولی برای کسی که روی هر سه سال مسلطه کتاب بسیار قدرتمندیه .
      من با زیست نظام قدیم هیچ مشکلی نداشتم . سال دومش رو اونقدر خونده بودم که هروقت از خودم ازمون میگرفتم زیر 80-85 نمیزدم ولی زیست نظام جدید داره بدقلقی میکنه

بنظرتون میکرو زارع از این سختتره یا اسونتر از اینه ؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه پایه کتابی آسونتر از زیست پایه خیلی سبز(ماز) هست ؟

یا من خیلی پرتم یا واقعا تستاش سخته البته یه ایرادی هم که داره بیش از حد ترکیبی کار کردنشه . ینی واسه یکی مثل من که تازه اومده نظام جدید داره میخونه چیدمان تستاش واقعا آزاردهندست ولی برای کسی که روی هر سه سال مسلطه کتاب بسیار قدرتمندیه .
      من با زیست نظام قدیم هیچ مشکلی نداشتم . سال دومش رو اونقدر خونده بودم که هروقت از خودم ازمون میگرفتم زیر 80-85 نمیزدم ولی زیست نظام جدید داره بدقلقی میکنه

بنظرتون میکرو زارع از این سختتره یا اسونتر از اینه ؟
      خب تست ترکیبیارو نزن فعلا مگه مجزاشون نکرده؟ مییکرو کرده ولی سوالای غیر ترکیبیش هم خیلی ریز بینانه است

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن