خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان من شهرستانم اینجا هرچقدر گشتم کتاب گیرم نیومد
      شما اگر تونستین زیست دهم و یازدهم رو گیر بیارین من تمام هزینه هاش رو متقبل میشم چون واقعا کتابای زیست رو لازم دارم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

داداش تصاویر کتاب زیست دهمی که برات فرستادن چطوره ؟ کاملا باکیفیته یا یه مقدار تار هست ؟
      کاملا باکیفیته زیاد وسواس به خرج ندین.
      یا به اندازه تلاشت آرزو کن
      یا به اندازه ی آرزوهات تلاش کن
      شکسپیر

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      دوستان من شهرستانم اینجا هرچقدر گشتم کتاب گیرم نیومد
      شما اگر تونستین زیست دهم و یازدهم رو گیر بیارین من تمام هزینه هاش رو متقبل میشم چون واقعا کتابای زیست رو لازم دارم
      شما یک سر به این تاپیک که لینکشو میزارم بزن ، امیدوارم کارت راه بیفته. بعدم خیلی وسواس نداشته باش. مثلا من الان زیست دهم ۹۶ و ندارم. ولی زیست دهم ۹۵ و راحت تهیه کردم . موقعی که مثلا میخام دو سه صفحه زیست دهم بخونم ، کتاب زیست ۹۵ باز میکنم ، فایل کتاب ۹۶ رو هم توی کامپیوتر یا موبایلم باز میکنم ، یه بار سریع با هم مطابقت میدم ، اگر چیزی اضافه یا کم شده باشه خودم با مداد تو کتابم اعمالش میکنم. من حدودا ۵ ۶ تا کتاب دارم که نتونستم چاپ منطبق کنکورشو گیر بیارم مجبور شدم چاپ سال قبل یا بعدشو بگیرم ، ولی به همین شکلی که بالا گفتم مشکلم و حل کردم.

اینم لینک
      http://forum.konkur.in/thread69872.html

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      امروز به هر سختی بود کتابای درسی رو گیر آوردم
      زیست دهم چاپ 97 رو خریدم ( تغییر خیلی خاصی نسبت به 96 نداره ) - شیمی دهم رو هم که خودم داشتم
      زیست و شیمی یازدهم چاپ 96 رو خریدم . زیست داخل متن یه مقدار تغییرات داشته و مجبورم خودم این تغییرات رو اعمال کنم - درمورد شیمی یازدهم چاپ 96 نسبت به 97 اطلاعی ندارم تغییراتش در چه حده . شماها نمیدونین ؟

درمورد دوازدهم هم از فروشنده سوال کردم گفت احتمالا تا دو هفته دیگه دوازدهم رو میاریم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن