خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 108
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      هر کی که باشه مهم نیست خارج از مدرک و سواد و شاگرد اولی و القاب دکتر مهندس و .... ما همه انسانیم.اتفاقا از قدیم گفتن شاخه هر چه پربار تر باشه افتاده تر میشه! حتما میتونید. شک نکنید اگه موضوع رو با حراست دانشگاه در میون بگذارید و مشخصاتش رو بهشون بدید.بدون اینکه از شما اسمی برده بشه همچین میشورنش که بعد که بیاد خوابگاه رخت و لباس هم اتاقیاشم میشوره! گنده تر از اینا رو ادم کردند.اینا هنوز اول راه زورگویی هستن!!
      ازین مدلاس ک با ترم های پایینتر بده با ترم بالایی ها در نقش خدمتکارشونه
      به من داد میزد به هم اتاقی دیگ ک ترم بالاتر بود میگف ببرم ظرفاتو بشورم؟!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونجوری باید کشیک بکشی تا صب که
      دو روز بامن باشه تو یه اتاق ازین اداها بخواد بده روز سوم خودش اتومات میره انصراف میده از تحصیل ولی واقعا منطقی ترین راهش اینه درگیررررر نشی کلا باهاش...همزیستیه مسالمت آمیز
      همیشه گوشه ی ذهنت باشه این آدم عادی نیست و از بده روزگار به پستت خورده ... هروقت حرف مفت زد عاروم بگو الان دقیقا دوووشواریت چیه ؟؟؟ با منطقه خودت حلش کن کل کل نکن که تهش اعصاب خوردیه خودته فقط. حرف زیادیم زد جدی و قاطع برخورد کن جلو اونم گریه مریه تعطیل! برو تو دسشویی گریه کن ولی جلو اون نه.
      ایشالا به راه رااااااست هدایت شه آآآآآآآآآآآمیییییییییین
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عععععععععع ایول خوشبحالت خونسردیتو حفظ میتونی کنی؟؟؟!!!!!! ینی اون داد میزنه سرت تو ساکت نگاش میکنی ؟؟ خداییش این نقطه قوتت محسوب میشه بشرطیکه در کماله همون خونسررردی جوابشو بدی یا متقاعدش کنی ببینننننن آبجی اینجووووووو باسسسسسسسسسسسسسسس هممممسسسسس ( واااای خدا ترکیدم از خندهههههههههههه خدایی تاپیکت جذاب شد )

نمیدونم دقیقا مشکله طرف چیه ولی هرچیه درمان نیاز داره -_-
      در من چه میگذرد؟؟؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      یعنی فقط تو خودمم و کم مونده گریه کنم
      تازه ترمک هست

یکیشون ترم پنجه خداییش کاری با من نداره
      یکیم نیومده اما میگن مهربونه رفتا شهرشون

این دختره تا منو گریه نندازه بیخیال نیس

میگ نماز میخونم خب نماز بزنه با کمرت داری دل منو میشکنی
      از اولش جلوش سفت در بیا بفهمه دنیا دست کیه :/

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من درمورد دخترا رو نمیدونم، ولی توی پسرا من خودم سعی میکنم درگیری فیزیکی ایجاد کنم تا طرف بدونه از خودش خر تر هم هست و آروم بگیره. معمولا حرف زدن با اینجور آدما جواب نمیده طبق تجربه ی من

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید من زیاد اطلاع ندارم.مازاد با دولتی هیچ‌فرقی نداره؟یعنی الان هم اتاقی های شما دانشجوهای دولتی سنندج هستن و فرقی با دانشجوی مازاد ندارن؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      من درمورد دخترا رو نمیدونم، ولی توی پسرا من خودم سعی میکنم درگیری فیزیکی ایجاد کنم تا طرف بدونه از خودش خر تر هم هست و آروم بگیره. معمولا حرف زدن با اینجور آدما جواب نمیده طبق تجربه ی من
      اینجوری که هر روز ادم با یکی دعوا میکنه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این روش یسری پیش نیازا داره مثلا هیکلت بخوره به این حرفا و بدونی چجوری کجا بزنی که خرج نتراشه برات زیاد مرد مومن عاخه اینم روشه؟ با پنبه باید سر برید
      در من چه میگذرد؟؟؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      ببخشید من زیاد اطلاع ندارم.مازاد با دولتی هیچ‌فرقی نداره؟یعنی الان هم اتاقی های شما دانشجوهای دولتی سنندج هستن و فرقی با دانشجوی مازاد ندارن؟
      کلا دانشجوهای مازاد با دولتی ها فرقی ندارن تو ی کلاس درس میخونن، خوابگاهشون هم میتونه مشترک باشه..
      ..khoda ro eshghe

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من امروز اومدم خوابگاه
      یکیشون هست فقط ازین میسوزم ک تازه ترمه دوعه
      یه آدم روانی هستا فقط داد میزنه سرم
      میخواست صندلی اینامم بیرون بندازه
      فقط میگ یا برو اتاق دیگ یا باید بحرف من باشی یا موقع امتحاناتت تلافی میکنم
      دختره ی عقده ای
      سلام
      اینکه اتاقت رو عوض کنی یا نه به خودت مربوطه..
      اما ی چی که کاملاً مشخصه اینه:
      خوابگاه ی جای عمومیه که افراد به اجبار تو ی اتاق کنارهم زندگی میکنن..
      اونجا شخصی نیس که طرف بگه اتاقتو عوض کن..
      درکل سعی کن تعامل داشته باشی فعلاً، بعداً اگه جور شد میتونی با دوستای خودت اتاق بگیری..
      درضمن نگران نباش، هیچ برگی بدون اذن خدا از درخت نمیوفته.. خودتو به اون بسپار
      ..khoda ro eshghe

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین کلاٌ به روش نخند همینجوری تو چشماش نگاه کن و گریه و اشک و اینا نریزی من خودم 13 سال مدرسه رو همینجوری یه ملتی ازم حساب میبردن کلاٌ نمیخندم و چپ چپ نگاه میکنم شخص رو ولی آدم شر و شوری نیستم
      یادمه پیش دانشگاهی بودم یه مدرسه دیگه یه کلاس تعطیل کرد یه مقدار هم از بزرگسال اومدن یعنی از سال قبل خودمون 5 6 نفر موندیم بقیه جدید با همین روش میز اول نشستم با همین روش یکی از دوستام که تازه پیش دانشگاهی همکلاس شدیم از همون جدیدا که اومده بود آخرای پیش دانشگاهی قسم میخورد میگفت روز میترسیدیم کنارت رد بشیم
      حالا از لحاظ هیکل نمیدونم اندازه تو و اون چقدره ولی اگه دیدی بیشتر از این شد زر زر کردناش چند بار اذیتش کن بعد قطعش کن بزار بفهمه با کی طرفه عموماٌ کسایی که کم میارن بیشتر اذیت میشن ولی اگه بفهمه کم آوردی مضحکه میشی از اینا تو هر اتاقی و هر دانشگاهی و هر خوابگاهی هست حالا شما میخوای یه 15 20 سالی درس بخونی از همین الان با چند تا سال بالایی بریز رو هم ولی باج و اینا نده که به قولی اونا هم به روت وادار بشن مثل رفیق شیش باهاشون بگرد اینم دیگه جرئت نمیکنه باهات بد رفتاری کنه
      ویرایش توسط Churchill : 31 شهریور 1398 در ساعت 17:41

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هههه باحال بود
      نه برادر من این حرفا چیه اینا رو ما دخترا جواب نمیده
      البته گیس و گیس کشی هم داریم ولی ب وقتش
      سلاح ما میمیک صورت و تن صدا و حرفاییه ک میزنیم
      ی وقتایی ی حرف صد برابر بیشتر از لحاظ فیزیکی داغونت میکنه طوریکه ارزو میکنی کاش کتک میخوردی ولی اون حرفو نمیشنیدی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من امروز اومدم خوابگاه
      یکیشون هست فقط ازین میسوزم ک تازه ترمه دوعه
      یه آدم روانی هستا فقط داد میزنه سرم
      میخواست صندلی اینامم بیرون بندازه
      فقط میگ یا برو اتاق دیگ یا باید بحرف من باشی یا موقع امتحاناتت تلافی میکنم
      دختره ی عقده ای

سلام
      تبریک بابت انتخابتون؛
      این مطالب فقط پیشنهاده، مثل سایر پیشنهادها، اگه دوست نداشتید، راحت از کنارش عبور کنید؛
      یک نکته رو به عنوان تجربه میگم و بعدش راه حلمو میگم:

کلا توی زندگی، اگه با کسی دوست صمیمی صمیمی بودید، باز هم تمام جیک و پوک زندگی و رازهاتون رو برای خودتون نگه دارید، چون شاید این دوستتون، روزی به دشمنتون تبدیل بشه؛
      همچنین اگه دشمنی داشتید، کاملا باهاش دشمنی نکنید(یعنی ته ته دشمنی و کارایی که میتونید بکنید رو انجام ندید) و یک راه برگشتی هم بگذارید، چون شاید این دشمنتون، روزی به یکی از دوستاتون تبدیل بشه و بتونید توی چشم همدیگه نگاه کنید؛

اما راه حل من اینه:
      واقعیت رو بخوای بدونید، "اکثر" بچه ها توی این سن و سالها، واقعا نهال وجودشون زلاله و هنوز وارد اون چه بعضی میشن، نشدن؛
      اگه هم بدی میکنن واقعا شاید از لحاظ مسیله ای جسمی یا روحی تحت فشارن، و متاسفانه اون رو دارن به شکلی نشون میدن،
      من موافق مظلوم واقع شدن و ظلم پذیری نیستم، ولی میگم توی مورد شما، هنوز وقت برای مقابله به مثل و طراحی مدل های برخورد و واکنش هست،
      بهترین راه اینه که مثلا امشب یا هر وقت صلاح میدونید، همه ی هم اتاقی ها(مخصوصا فرد مذکور هم حتما باشه) رو به یک بستنی یا شام دعوت کنید و به هر کدوم یک شاخه گل هدیه بدید،
      بعد از این جریان، منتظر باشید و به بنده خدا چند روزی مهلت بدید تا کمی با خودش کنار بیاد، بعدش به احتمال قوی، اثر برخوردتون رو خواهید دید. (در ضمن توی این مدت چند روز، با سایر هم اتاقی ها یا هم کلاسی های خودتون یا ایشون، اصلا هیچ حرفی پشت سر فرد مربوطه نزنید)
      (اگه یک درصد این روش جواب نداد، بعد میشه به ادامه ی کار بهتر فکر کرد؛
      راستی فکر نکنید این روش، ضعف و زبونی شما تلقی خواهد شد، بلکه عظمت روحی فرد رو میرسونه و ان شاالله نتیجه میده و همیشه مقابله به مثل یا به بیشتر از مثل، نشونه ی قدرت شما نیست)؛
      یادتون نره با زبون خوش، میشه افعی رو از لونه ش بیرون کشید.
      یک نکته ی مکمل هم دارم، که توی امتیاز میگم.

موفق باشید.
      ویرایش توسط jhasani : 31 شهریور 1398 در ساعت 18:19

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط god_of_war نمایش پست ها
      دخترا اخرای ماه تو دوران بی اعصابی ماهانه به سر میبرن از کامنتا هم معلومه از فردا اخلاقش بهتر میشه ولی این طرفی که باهاش سروکار داری معلومه از اون سینگلای بدبخت روزگاره
      wtf؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرجا اذیتت کرد کم نیار ولی اگر میبینی فقط غر میزنه یا حرف مفت میزنه هیچی نگو بعد یمدت خودش خفه میشه

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن