خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 108
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Y.3.R نمایش پست ها
      از پنجره بندازش بیرون.راستی آخرش کدوم دانشگاه رو انتخاب کردی؟
      مازاد سنندج میرم
      احتمالا بندازمش اما طبقه دومه فوقش دست و پاش میشکنه

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_heidari نمایش پست ها
      سلام
      بیخیال از الان نری زیر حرف زور
      برای ارامشت سعی کن اتاقتو عوض کنی نشد هم نشد ب درک
      باید باهاش بسازی جامعه پره از همچین آدمای عقده ای و عصبی ک راه نجات خودشونو پیاده کردن عقده هاشون رو بقیه میبینن....تو هم نشینی گریه کنی یا کوتاه بیای
      قشنگ محکم و با صلابت بگو نمیرم اونور یا صندلیمو بر نمیدارم هر کاری دوست داری بکن بگو اره زمان شما ترم اولیا بدبخت بودن الان نیستن یا مثلاً حداقل من نیستم مثل خودت .... محکم حرفتو بگو و بعدشم ولش کن بذار خانوم مریض هرچی دلش میخواد بگه تهش کوتاه میاد...نگران موقع امتحانتتم نباش هر کاری بکنه تو هم تلافیشو میکنی
      تو حتی اگه الانم مطیعش باشی اون کار خودشو می‌کنه ...
      ایشالا که همه چی خوب پیش میره
      موفقیتتم تبریک میگم
      سلام
      مرسی گلم
      والا من آروم و بی زبونم اما توسری خور نیستم
      این دختره ترم دو هست و ترم اول یکماه بشدت اذیت شده و الان حس میکنه باید همون عقده بازیا بکنه
      همین اتاق میبودم اما سعی میکنم کنار بیام اگ اون کنار بیاد
      همکلاسیاش ک دوستامن چون باهم قبول شدیم اما من نرفتم....اونا میگن همین دختره خیلیی شوخ طبع و مهربونه....اینم شده شانس من ک بداخلاقیش به منه

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام
      من امروز اومدم خوابگاه
      یکیشون هست فقط ازین میسوزم ک تازه ترمه دوعه
      یه آدم روانی هستا فقط داد میزنه سرم
      میخواست صندلی اینامم بیرون بندازه
      فقط میگ یا برو اتاق دیگ یا باید بحرف من باشی یا موقع امتحاناتت تلافی میکنم
      دختره ی عقده ای
      سلام.
      من حدود 7 سال تو خوابگاه بودم و با فرهنگ های مختلفی زندگی کردم و درکتون می کنم. اساسا تو خوابگاه از این دست اتفاقات فراوان میفته و این دست آدمها همه جا هستند. این اتفاق بیشتر در ترم های اول هست ولی بوده خانومه PhD فیزیوتراپی میخونده ولی همین رفتاری که شما گفتین رو داشته. این دست آدمها دوست دارن جایی که هستن حکومت کنند و چه کسی بهتر از اونی که تازه اومده خوابگاه. سعی کنید اوضاع رو با گفتمان و آرامش پیش ببرید ولی در عین حال محکم باشین. یجورایی میخواد گربه رو دم حجله بکشه تا بگه اینجا من رئیسم و شما میتونید با رفتار خودتون این ذهنیت رو بهش بدین اینجا همه دوستیم. اینی که میگین گفته یا برو اتاق دیگه نشون میده نمیخاد کسی وارد قلمرو خودش بشه و میخاد با این رفتار اتاقش یک نفر کمتر داشته باشه. یعنی تردیدی نیست بجز دوستای خودش هر کس دیگه ای بره تو اون اتاق همین رفتار رو خواهد داشت. یا وقتی میگین میخواد صندلی منو بندازه بیرون خب معلومه که همچین حقی نداره ولی شما خیلی دوستانه و منطقی متقاعدش کنید این صندلی بنا به این دلیل تو اتاق میمونه. اوایلش ممکنه سخت باشه ولی بعدا احتمال زیاد قبول می کنه. نگران امتحانات هم نباشید بالاخره اونم آدمه و تو این 4 ماه مونده تا امتحانات نرم میشه. ضمنا هر حال خودشم امتحان داره.
      خوابگاه دانشجویی هم یه مقیاس کوچیک از جامعه ما هست. متاسفانه
      جامعه از این دست آدمها پره. فردا که تشریف ببرین سرکار می بینید چقدر آدمها بی انصاف و بی وجدان شدن و می بینید چقد ماها آدمای خوبی نیستیم. چقدر آدم حسابی تو جامعه ما کمه. بخاطر این میگم اصلا جا نزنید.

در نهایت اگر دیدین اوضاع خیلی وخیمه و طرف مشکل روانی داره و دیگه واقعا هیچ راهی نداره و داره لطمه میزنه به تحصیلتون (ولی نه به این زودیا) می تونید یه مدت بعد یا بعد پایان نوبت اول درخواست تعویض اتاقتون رو بدین که البته گاها سخت عوض می کنند مگر اینکه جایگزین داشته باشین. موفق باشید
      ویرایش توسط Rubiker : 31 شهریور 1398 در ساعت 15:56

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احتمالا اون فقط منو لازم داره خوششششش اخلاقو خنده روعم ولی خدا نکنه کسی پاااااا رو دمم بذاره ینی خدااااا نکنههههههههه!!!!! جلو مردای گنددددده کم نمیارم چه برسه یه الف جوجه اونم چ...س ترم
      دختر عزیزم امروز اگر جلوی این ادم کم بیاری و از حقت بگذری فردای روزگار با تریلی 18000000000000چرخ از روت رد میشن میخای چه کنی
      موقع امتحانا تلافی میکنه؟؟؟؟ بگو به ..... (لا اله الا الله)بگو تو امتحان نداری دیگه نه؟؟؟ راه نداره بزنیش وگرنه همچین میزدی تا نفهمه از کجا خورده
      اصلللللللللللن ضعف نشووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووون نده....درگیر نشوووووووووووووو....گزارش بده به مسوولت اگرم اوکی نشد ببین تا کجا راه داره ادبش کنی هرجور صلاح دیدی ادبش کن کممممممم نیارررررررررررررررررررررر ررررررررررر

در نهایت به من ارجاع بده
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....
      ویرایش توسط AynazZ : 31 شهریور 1398 در ساعت 15:55

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این دوستمون خیلی خوب توضیح دادن راستم میگن...البته بماند که این ویژگیها و رفتارارو بیشتر درونه حیواناته وحشی و توی رازبقا دیدیم اما عین واقعیته یسری ادما آسیییییییییییییییییب دیدن و نتیجه اون آسیبا گریبان اطرافیانو میگیره.
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من امروز اومدم خوابگاه
      یکیشون هست فقط ازین میسوزم ک تازه ترمه دوعه
      یه آدم روانی هستا فقط داد میزنه سرم
      میخواست صندلی اینامم بیرون بندازه
      فقط میگ یا برو اتاق دیگ یا باید بحرف من باشی یا موقع امتحاناتت تلافی میکنم
      دختره ی عقده ای
      سلام
      والا نشنیدم و ندیدم تا حالا تو خوبگاه دانشجویی همچین چیزایی رخ بده. علی ای حال دوره خان و خان بازی دیگه گذشته. به هر حال خوابگاه یا دانشگاه حراستی بازرسی چیزی داره. اگه دیدین رفتارشون انسانی نشد خب از این راه اقدام کنید. خلاصه که مقابل ظلم و زور گویی بایستید و گر نه باختید تمام مدت خوابگاهتون رو! همین اول کار درستش کنید.اول با زبون نرم دوم مسئولین خوابگاه سوم هم نشد حراست دانشگاه. دوره زمونه الان دوره زورگویی نیست.

ویرایش توسط alk1370 : 27 اسفند 1398 در ساعت 11:26

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
      اول از این که باج نده

اگر اذیتت کرد
      به خودت روحیه بده و تو روش نگاه کن بگو با یه خنده
      هه پس تو را ترم اول خیلی اذیت کردن عقده ای شدی :/

یه پیشنهاد هم برات دارم اگر ازش میترسی واقعا و میبینی شرایط پیش نمیره اتاقت را عوض کن

برای روحیه هم بگو
      من از کنکور گذشتم :/
      این که انگشت کوچیکه اونم نی :/

شاگرد اول کلاسشونه
      امیدوارم از پسش بربیام ....

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دخترا اخرای ماه تو دوران بی اعصابی ماهانه به سر میبرن از کامنتا هم معلومه از فردا اخلاقش بهتر میشه ولی این طرفی که باهاش سروکار داری معلومه از اون سینگلای بدبخت روزگاره
      آخرای ماه چیه دیگ؟!
      اینی ک من دیدم اخلاقش بنده به خوشی اش...یذره جاش کم بشه روانی میشه

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      سلام.
      من حدود 7 سال تو خوابگاه بودم و با فرهنگ های مختلفی زندگی کردم و درکتون می کنم. اساسا تو خوابگاه از این دست اتفاقات فراوان میفته و این دست آدمها همه جا هستند. این اتفاق بیشتر در ترم های اول هست ولی بوده خانومه PhD فیزیوتراپی میخونده ولی همین رفتاری که شما گفتین رو داشته. این دست آدمها دوست دارن جایی که هستن حکومت کنند و چه کسی بهتر از اونی که تازه اومده خوابگاه. سعی کنید اوضاع رو با گفتمان و آرامش پیش ببرید ولی در عین حال محکم باشین. یجورایی میخواد گربه رو دم حجله بکشه تا بگه اینجا من رئیسم و شما میتونید با رفتار خودتون این ذهنیت رو بهش بدین اینجا همه دوستیم. اینی که میگین گفته یا برو اتاق دیگه نشون میده نمیخاد کسی وارد قلمرو خودش بشه و میخاد با این رفتار اتاقش یک نفر کمتر داشته باشه. یعنی تردیدی نیست بجز دوستای خودش هر کس دیگه ای بره تو اون اتاق همین رفتار رو خواهد داشت. یا وقتی میگین میخواد صندلی منو بندازه بیرون خب معلومه که همچین حقی نداره ولی شما خیلی دوستانه و منطقی متقاعدش کنید این صندلی بنا به این دلیل تو اتاق میمونه. اوایلش ممکنه سخت باشه ولی بعدا احتمال زیاد قبول می کنه. نگران امتحانات هم نباشید بالاخره اونم آدمه و تو این 4 ماه مونده تا امتحانات نرم میشه. ضمنا هر حال خودشم امتحان داره.
      خوابگاه دانشجویی هم یه مقیاس کوچیک از جامعه ما هست. متاسفانه
      جامعه از این دست آدمها پره. فردا که تشریف ببرین سرکار می بینید چقدر آدمها بی انصاف و بی وجدان شدن و می بینید چقد ماها آدمای خوبی نیستیم. چقدر آدم حسابی تو جامعه ما کمه. بخاطر این میگم اصلا جا نزنید.

در نهایت اگر دیدین اوضاع خیلی وخیمه و طرف مشکل روانی داره و دیگه واقعا هیچ راهی نداره و داره لطمه میزنه به تحصیلتون (ولی نه به این زودیا) می تونید یه مدت بعد یا بعد پایان نوبت اول درخواست تعویض اتاقتون رو بدین که البته گاها سخت عوض می کنند مگر اینکه جایگزین داشته باشین. موفق باشید
      خیلیی ممنون
      حرفاتون خیلییی دلگرمم کرد
      امیدوارم کنار بیایم .... فعلا کنار اومده البته چون چینش اتاق عوض شد و یجوری شد و طرفش اونجوری ک میخواست شد کنار اومده
      ببینیم بعدا چیمیشه

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AynazZ نمایش پست ها
      احتمالا اون فقط منو لازم داره خوششششش اخلاقو خنده روعم ولی خدا نکنه کسی پاااااا رو دمم بذاره ینی خدااااا نکنههههههههه!!!!! جلو مردای گنددددده کم نمیارم چه برسه یه الف جوجه اونم چ...س ترم
      دختر عزیزم امروز اگر جلوی این ادم کم بیاری و از حقت بگذری فردای روزگار با تریلی 18000000000000چرخ از روت رد میشن میخای چه کنی
      موقع امتحانا تلافی میکنه؟؟؟؟ بگو به ..... (لا اله الا الله)بگو تو امتحان نداری دیگه نه؟؟؟ راه نداره بزنیش وگرنه همچین میزدی تا نفهمه از کجا خورده
      اصلللللللللللن ضعف نشووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووون نده....درگیر نشوووووووووووووو....گزارش بده به مسوولت اگرم اوکی نشد ببین تا کجا راه داره ادبش کنی هرجور صلاح دیدی ادبش کن کممممممم نیارررررررررررررررررررررر ررررررررررر

در نهایت به من ارجاع بده
      تخت بالاشم میتونم شبا با سروصدای تخت اذیتش کنم چون اونم تخت پایینیه اما فعلا اگ راه اومد کاریش ندارم وگرنه انشاءالله از خجالتش درمیام
      اگرم نشد گلم تو یمدت بیا جای من

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.تبریک میگم بابت قبولیت
      من تجربه ی خوابگاه زندگی کردنو دارم بهت پیشنهاد میکنم اصلا کوتاه نیا.نمیگم کاراشو تلافی کن یا مثل خودش باهاش برخورد کنی بهش توجه نکن نادیده بگیرش انگار که اصلا وجود نداره
      همونقدر که اون حق استفاده از خوابگاه و اتاق رو داره تو هم داری. بعدش اگه اون با تو مشکل داره میتونه اتاقشو عوض کنه تو که مشکلی نداری تو چرا بری؟؟؟ جلوی اینجور آدما نباید از خودت ضعف نشون بدی وگرنه سوار گردنت میشن

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام این چیزایی که میگین تو پادگان ها اتفاق می افته تو خوابگاه پادگان اونم ادمای ضعیفی که خودشون زیر شکنجه مافوقشون هستن و فکر میکنند اینجوری عقده هاشون خالی میشه!من سربازی در ارتش با درجه افسری (حالا درسته که درجه مال ابگرمکن هست!!) خدمت کردم و خدا گواهه با اینکه شدیدترین ناحقی ها در حقم شد ولی یک بار نشد به کسی زور بگم. ولی خب بعضیا متاسفانه ....

والا نشنیدم و ندیدم تا حالا تو خوبگاه دانشجویی همچین چیزایی رخ بده. علی ای حال دوره خان و خان بازی دیگه گذشته. به هر حال خوابگاه یا دانشگاه حراستی بازرسی چیزی داره. اگه دیدین رفتارشون انسانی نشد خب از این راه اقدام کنید. خلاصه که مقابل ظلم و زور گویی بایستید و گر نه باختید تمام مدت خوابگاهتون رو! همین اول کار درستش کنید.اول با زبون نرم دوم مسئولین خوابگاه سوم هم نشد حراست دانشگاه. دوره زمونه الان دوره زورگویی نیست.
      آره اینم ترم اول یکماه هم اتاقی های قبلیش عذابش دادن خود مسئول میگف یکماه این دختر فقط گریه میکرد خود مسئولم اومد بهش گف به خودت بد دارن داری حالا سر این بنده خدا عوض درمیاری (خودش مسئولو صدا کرده بود ک چرا من رفتم اون اتاق)
      ببینیم چیمیشه ‌..... خدا بهم رحم کنه
      اون یکی هم اتاقی کلا سایلنت یعنی جلوش آدمم بکشی فک کنم عین خیالش نمیشه
      یکیشم نیومده اما میگن اون مهربونه

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      غلط كرده دختره پررو
      دفعه بعد صداش بالا رفت تو هم صداتو ببر بالا
      از درگيري فيزيكي هم ترسي نداشته باش

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاگرد اول کلاسشونه
      امیدوارم از پسش بربیام ....
      هر کی که باشه مهم نیست خارج از مدرک و سواد و شاگرد اولی و القاب دکتر مهندس و .... ما همه انسانیم.اتفاقا از قدیم گفتن شاخه هر چه پربار تر باشه افتاده تر میشه! حتما میتونید. شک نکنید اگه موضوع رو با حراست دانشگاه در میون بگذارید و مشخصاتش رو بهشون بدید.بدون اینکه از شما اسمی برده بشه همچین میشورنش که بعد که بیاد خوابگاه رخت و لباس هم اتاقیاشم میشوره! گنده تر از اینا رو ادم کردند.اینا هنوز اول راه زورگویی هستن!!

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      غلط كرده دختره پررو
      دفعه بعد صداش بالا رفت تو هم صداتو ببر بالا
      از درگيري فيزيكي هم ترسي نداشته باش

همچین نگا میکرد یعنی من فکر میکردم یذره هم چشاشو باز کنه کلا از کاسه چشمش میفته بیرون
      من اصولا بی زبونم مامانم میگ اون داد میزنه تو آروم و ساکتی بدتر اون دیوونه میشه
      اما ازین به بعد بروسلی مدل برخورد میکنم

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن