خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 80
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

این کارنامه من بعد ۶ سالِ بیاین بگین چیکار کنم با این زندگی

سلام بچه های عزیز..

من بارها از رتبه ام گفتم اینجا و کلی هم بابتش مسخره شدم توسط اعضای انجمن که اکثراً هم وضعیت مشابه من دارن.( )

به هر حال. من عکس کارنامه مو میذارم..از آخر اولم این سالها من خیلی عذاب کشیدم و کلی مطلب یادم رفته. تست زنی بلد نیستم و خیلی غلط دارم. شیمی

که فکر میکردم خیلی بلدم و کنکور ۵۰ به بالا میزدم سال‌های قبل، امسال شد صفر. من ۴ ساله هیچی نمیخونم. مطلقاً هیچی. اصلاً به خودم اعتماد ندارم.

الانم یه وضعیتی گیر کردم هر جا میرم میگن چی میخونی من الان میترسم برم دندون پزشکی دکتره بپرسه چی میخونی چون دو سال قبل پرسیده بود گفته بودم کنکوری ام.

با این وضعیت روحی نامیزان و خستگی روانی به نظرتون چیکار کنم؟

میخواستم روانشناسی بخونم که میگن همه شون بیکارن. تازه نمیخوام بدون کنکور برم دانشگاه و یک عمر برچسب تنبلی بخوره بهم..

چیکار کنم؟!113b471c-f229-4a81-8246-348abd7faa60.jpeg
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام....
      من دانش آموزی می شناسم که 98 سال اولش بود و همین رتبه شما رو آورده (تازه یه چندتایی بیشتر)
      مثل شما داشت چه کنم چه کنم میکرد ... بهش گفتم اگر بخوایی اینطوری بکنی تا چند سال دیگه هم به جایی نمیرسی ...دست بشین درست رو بخون و به بقیه هم کاری نداشته باش...روزهایی بود از بس مسخره اش میکردن زنگ میزد بهم و تا می تونست گریه میکرد ...برادرش هم دست از سرش بر نمی داشت...
      همین آدم الان به ساعت مطالعه 11 رسیده و فهمید که نظر هیچ کسی در زندگیش اثر نداره ...
      بدون رو دربایستی بگم ...بعد از کنکور 98 چندین تا تایپیک هست که میزنید تغریبا با همین موضوعات...
      اگر واقعا از وضعیتت ناراحتی همین الان دست به کار شو...

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برو دانشگاه
      هر رشته ای بری با تلاش توش میتونی پیشرفت کنی راه های دیگ ای هم هست 6 سال کم عمری نیس الان ارشد روانشناسی داشتی میخوندی اگه زودتر رفته بودی
      یکم واقع بین باش تا کجا میخوای همین راهو بگیری بری طبیعیه خسته باشی
      برو دانشگاه استراحت کن یک سال دوباره با نظام جدید همراه دانشگاهتت شروع کن شاید به رشتت علاقه مند شدی مقاله دادی تو رشتت تلاش کردی بیخیال کنکور شدی
      من نمیگم اگه بخونی هیچی قبول نمیشی
      ولی اگه نخونی این 6 سال میشه 7 سال که احتمال اینکه نخونی بیشتره
      برو به رشته بدون کنکور بخون مثل خیلیا پر قدرت دوباره بیا سمت کنکور
      کل زندگی فقط کنکور نیس خیلی چیزای دیگ هست که خیلیا نمیبینن
      ویرایش توسط _Nyusha_ : 31 شهریور 1398 در ساعت 11:53

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه های عزیز..

من بارها از رتبه ام گفتم اینجا و کلی هم بابتش مسخره شدم توسط اعضای انجمن که اکثراً هم وضعیت مشابه من دارن.( )

به هر حال. من عکس کارنامه مو میذارم..از آخر اولم این سالها من خیلی عذاب کشیدم و کلی مطلب یادم رفته. تست زنی بلد نیستم و خیلی غلط دارم. شیمی

که فکر میکردم خیلی بلدم و کنکور ۵۰ به بالا میزدم سال‌های قبل، امسال شد صفر. من ۴ ساله هیچی نمیخونم. مطلقاً هیچی. اصلاً به خودم اعتماد ندارم.

الانم یه وضعیتی گیر کردم هر جا میرم میگن چی میخونی من الان میترسم برم دندون پزشکی دکتره بپرسه چی میخونی چون دو سال قبل پرسیده بود گفته بودم کنکوری ام.

با این وضعیت روحی نامیزان و خستگی روانی به نظرتون چیکار کنم؟

میخواستم روانشناسی بخونم که میگن همه شون بیکارن. تازه نمیخوام بدون کنکور برم دانشگاه و یک عمر برچسب تنبلی بخوره بهم..

چیکار کنم؟!برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 113B471C-F229-4A81-8246-348ABD7FAA60.jpeg
مشاهده: 654
حجم: 450.3 کیلو بایت
      6 سال داشتید چیکار میکردید؟ همون کار رو حالا نکنید!

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Shouko_ نمایش پست ها
      سلام....
      من دانش آموزی می شناسم که 98 سال اولش بود و همین رتبه شما رو آورده (تازه یه چندتایی بیشتر)
      مثل شما داشت چه کنم چه کنم میکرد ... بهش گفتم اگر بخوایی اینطوری بکنی تا چند سال دیگه هم به جایی نمیرسی ...دست بشین درست رو بخون و به بقیه هم کاری نداشته باش...روزهایی بود از بس مسخره اش میکردن زنگ میزد بهم و تا می تونست گریه میکرد ...برادرش هم دست از سرش بر نمی داشت...
      همین آدم الان به ساعت مطالعه 11 رسیده و فهمید که نظر هیچ کسی در زندگیش اثر نداره ...
      بدون رو دربایستی بگم ...بعد از کنکور 98 چندین تا تایپیک هست که میزنید تغریبا با همین موضوعات...
      اگر واقعا از وضعیتت ناراحتی همین الان دست به کار شو...
      اینکه ۹۸ اولین کنکورت باشه با ۶ امین!

همه میدونن پشت کنکوره و بچه است هنوز.

من چپ میرم چی شد راست میرم چی شد

ملت زندگیشونو ول کردن منتظرم ببینن من چی قبول شدم.

از دکترم گرفته تا آرایشگر محلمون.

اصلاً یه فیلمیه زندگی من عجیب غریب.

نفهمیدم چی شد اینجوری شد اصلاً.
      To the hope of it all..

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      برو دانشگاه
      هر رشته ای بری با تلاش توش میتونی پیشرفت کنی راه های دیگ ای هم هست 6 سال کم عمری نیس الان ارشد روانشناسی داشتی میخوندی اگه زودتر رفته بودی
      یکم واقع بین باش تا کجا میخوای همین راهو بگیری بری طبیعیه خسته باشی
      برو دانشگاه استراحت کن یک سال دوباره با نظام جدید همراه دانشگاهتت شروع کن شاید به رشتت علاقه مند شدی مقاله دادی تو رشتت تلاش کردی بیخیال کنکور شدی
      من نمیگم اگه بخونی هیچی قبول نمیشی
      ولی اگه نخونی این 6 سال میشه 7 سال که احتمال اینکه نخونی بیشتره
      برو به رشته بدون کنکور بخون مثل خیلیا پر قدرت دوباره بیا سمت کنکور
      کل زندگی فقط کنکور نیس خیلی چیزای دیگ هست که خیلیا نمیبینن
      همون دیگه..به جای اتلاف عمرم تو روانشناسی تو یه دانشگاه ضعیف اونم بدون کنکور میگم حداقل بخونم شاید چیزی شد..
      To the hope of it all..

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

6 سال داشتید چیکار میکردید؟ همون کار رو حالا نکنید!
      من یه اخلاق بدی دارم، اصلاً دلم نمیخواد از خونه برم بیرون. نمیخوام با آدما ارتباط داشته باشم. میترسم ازشون واسه همین نه کلاس میرم(که خیلی لازم دارم)، نه آزمون آزمایشی. هیچی. فقط هر روز مشغول برنامه ریزی ام و هیچ وقت اجرا نمیکنم.
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات

همون دیگه..به جای اتلاف عمرم تو روانشناسی تو یه دانشگاه ضعیف اونم بدون کنکور میگم حداقل بخونم شاید چیزی شد..
      اره برو دانشگاه
      میدونم توان موندن نداری دیدم مثل تو که رفتن یه رشته پیام نور خوندن موفق هم شدن
      تو مثل یکی که سال دوم یا اولشه نیستی
      6 سال خیلی زیاده نمیخوام دلسردت کنم ولی یه برنامه جدی بریز برو دانشگاه
      تو میتونی روانشناسی موفق بشی یا حقوق یا رشته های مهندسی کامپیوتر
      عمرتو دیگ تلف نکن ولی باز بخاطر آرزوهات اگه یه رشته عالیه برگرد نظام جدید کنکور بده

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات

من یه اخلاق بدی دارم، اصلاً دلم نمیخواد از خونه برم بیرون. نمیخوام با آدما ارتباط داشته باشم. میترسم ازشون واسه همین نه کلاس میرم(که خیلی لازم دارم)، نه آزمون آزمایشی. هیچی. فقط هر روز مشغول برنامه ریزی ام و هیچ وقت اجرا نمیکنم.
      برو دانشگاه اجتماعی میشی همه چی بهتر میشه
      مطمئن باش زندگی قشنگ تر میشه فوقش یه سال اطرافیان بگن چیزی قبول نشدی که مطمئنن این 6 سال هم گفتن
      بازم خودت میدونی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خواهرم بِهترین گُزینه برا شُما "شوعَر" هستش
      شوعر کن برو پی کارت
      مَن رَهبَر اون حِزبی اَم کِه ناکام جَنگ جهانی بود . . .

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A0067 نمایش پست ها
      شوعر کن برو پی کارت
      چه گزینه ای

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مهم نیس مردم چی میگن حتی اگه دانشگاهم رفته بودی بازم مهم نیس چون بر فرض مثال امسالم قبول شی باز مردم میگن عجب اسکولیه بعد ۶ سال قبول شده تازه خوشحالی هم می کنه مردم همیشه حرف میزنن ولی یه فکری به حال گریز از اجتماع بودنت بکن بهترین مغز دنیا رو هم داشته باشی وقتی قدرت تکلم تو دانشگاه نداشته باشی ینی فرقی با جلبک نداری .

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

اینکه ۹۸ اولین کنکورت باشه با ۶ امین!

همه میدونن پشت کنکوره و بچه است هنوز.

من چپ میرم چی شد راست میرم چی شد

ملت زندگیشونو ول کردن منتظرم ببینن من چی قبول شدم.

از دکترم گرفته تا آرایشگر محلمون.

اصلاً یه فیلمیه زندگی من عجیب غریب.

نفهمیدم چی شد اینجوری شد اصلاً.
      اول این که مقصر خودتون هستید که الان اینجایید ...
      شاید اگر شما هم جای اون ها بودید منتظر بودید ببینم طرف چه کار کرده....
      این خانمی که میگم وضعیت خیلی بدی داشت...در تمام شبکه های اجتماعی فعالیت داشت ...جاهایی بود که من تازه اسمشون رو میشنیدم ....
      درطول یک هفته تمام اکانت هاشو دلیت زد ... اونجا متوجه شدم که واقعا می خواد درس بخونه.... سه تا دخترخاله هم داشت امسال قبول شدن و شده بود مضحکه فامیل... شما اگر کارت رو به خاطر حرف این و اون متوقف کردی که اشتباهه...اگر هدف داری نباید بترسی...رفتی دندون پزشکی گفت چه کار کردی؟ بگو خوب نشدم امال میمونم همین...هرچی هم گفت باد هوا به شرطی که هدفت رو مشخص کنی و بخونی...
      خلاصه حرف مردم هیچه و اگر بخونی و توجه نکنی هیچ اثری رویه زندگیت نداره

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A0067 نمایش پست ها
      شوعر کن برو پی کارت
      اول شیرینی عَیال گیری تو رو میخورم بعد.
      To the hope of it all..

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      مهم نیس مردم چی میگن حتی اگه دانشگاهم رفته بودی بازم مهم نیس چون بر فرض مثال امسالم قبول شی باز مردم میگن عجب اسکولیه بعد ۶ سال قبول شده تازه خوشحالی هم می کنه مردم همیشه حرف میزنن ولی یه فکری به حال گریز از اجتماع بودنت بکن بهترین مغز دنیا رو هم داشته باشی وقتی قدرت تکلم تو دانشگاه نداشته باشی ینی فرقی با جلبک نداری .
      همین اضطراب اجتماعیم منو صد هیچ عقب انداخته از بقیه. حتی کتابخونه نمیتونم برم. اطرافم دو تا غریبه باشه تپش قلب میگیرم عرق می‌کنم. هیچ مهمونی نمیرم و فقط دوست دارم گوشه خونه بشینم که عمرم بگذره و شاید یهو معجزه ای اتفاق افتاد برام.
      To the hope of it all..

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن