خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 80 از 80
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم این سدنروم رو دارم. شما علائم سندروم آسپرگر رو نشون میدید

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      الان ازدواج کردن خوشبختیه؟
      بقول آرین : عجبز!!!!
      اتفاقا یه جور بدبختیه داشتم مراحل زندگیو میگفتم دیگه، دانشگاه و کار و ازدواج سه تا مرحله زندگیه،اونی که ازدواج کرده چه خوب چه بد یه مرحله رو گذرونده و به نظر من از کسی که از صبح تا شب میشینه درو دیوار رو نگاه میکنه ،حداقل یه ذره آینده اش روشن تره
      استارتر ناراحت نشی ها بخدا منظورم از کسی که میشینه درو دیوار رو نگاه میکنه خودم بودم که ۳ سال از زندگیم اینحوری گذشت و مث چی پشیمونم

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اولا تبریک‌ میگم بهتون چون شما آدم خاصی هستید

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من اسمم امین هست یه پسری از استان فارس ، یکی از روستا های داغونش که سمت بوشهر هست ، پدرم پیر هست و بیماری قلبی و مشکلات نخاعی امونش رو بریده و دیگه مجالی بهش نمیده و مادرم هم با قالی بافی خرج خانواده رو‌میده هر چند که کم‌ مییاد چون خواهر کوچکتر از خودم که کلاس نهم هست باید بره به نزدیک‌ترین شهرستان برای مدرسه و کلی هزینه ی سرویس میشه ؛ شاید فکر کنی همه ی مشکل اینه اما نه ...
      من رشته ی تجربی هستم ، سال ۹۷ کنکور اولم بود با رتبه ای نزدیک ۳۰ هزار ...
      انتخاب رشته نکردم
      سال ۹۸ کنکور دادم این دفعه ۲۰ هزار
      دیگه باید برم سربازی
      چون پسرم و مجرم و محکوم به ۲ سال حبس
      اما من تسلیم نشدم و اول رفتم کارگری صبح تا شب تا تونستم پول دانشگاه پیام نور رو در بیارم و برم ثبت نام کنم و بمونم پشت
      از سال ۹۷ تا الان از تک تک دشمن هام بگیر تا تمام دوست هام و برادر های ناتنی ام همه و همه منو سرزنش میکردند
      با جمله هایی که مثل خار می‌ره تو چشم آدم ...
      اما من رفتم تا مشکل رو‌پیدا کنم و امسال نتیجه بگیرم
      خیلی اهل گشت و گذار تو سایت نیستم ولی یه روز همینجوری سر سری توی تاپیک ها نگاه میکردم که چشمم افتاد به یه مصاحبه ای
      مصاحبه با علیرضا آروین رتبه ۴ کنکور ۹۵
      رفتم و همه چیز رو خوندم و فهمیدم چرا با ساعت مطالعه ی بالا قبول نمی‌شدم
      منی که زیست رو کنکور ۹۸ بالای ۵۵ درصد جواب دادم و شیمی رو بالای ۴۰ اما ریاضی و فیزیک .......
      زیاد نمی خوام حرف بزنم
      فقط اینو بهت بگم که خواهر خوبم به جای گوش دادن به حرف بقیه کتاب هات رو جمع کن و مصاحبه با علیرضا آروین رو بخون و برنامتو طبق حرفاش بچین و شروع کن که کنکور ۹۹ همه چیز تموم بشه اونوقت بهت نمیگن دختر خنگی که پس از ۶ سال کنکور دادن قبول شد میگن دختری که مرد بود و ۷ سال واسه آینده ی خودش جنگید اونوقت باهات با احترام برخورد میکنند
      شاید اگه تو قبول نشی سرزنش بشی ولی اگه من قبول نشم خانوادم نابود میشه ...
      پس بیا یه بار به حرف بقیه گوش نکن و شروع کن به واسه خودت جنگیدن
      ببخشید اگه زیاد حرف زدم
      برادر کوچکت امین✋

5. Top | #80
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.A.RAHIMI نمایش پست ها
      سلام من اسمم امین هست یه پسری از استان فارس ، یکی از روستا های داغونش که سمت بوشهر هست ، پدرم پیر هست و بیماری قلبی و مشکلات نخاعی امونش رو بریده و دیگه مجالی بهش نمیده و مادرم هم با قالی بافی خرج خانواده رو‌میده هر چند که کم‌ مییاد چون خواهر کوچکتر از خودم که کلاس نهم هست باید بره به نزدیک‌ترین شهرستان برای مدرسه و کلی هزینه ی سرویس میشه ؛ شاید فکر کنی همه ی مشکل اینه اما نه ...
      من رشته ی تجربی هستم ، سال ۹۷ کنکور اولم بود با رتبه ای نزدیک ۳۰ هزار ...
      انتخاب رشته نکردم
      سال ۹۸ کنکور دادم این دفعه ۲۰ هزار
      دیگه باید برم سربازی
      چون پسرم و مجرم و محکوم به ۲ سال حبس
      اما من تسلیم نشدم و اول رفتم کارگری صبح تا شب تا تونستم پول دانشگاه پیام نور رو در بیارم و برم ثبت نام کنم و بمونم پشت
      از سال ۹۷ تا الان از تک تک دشمن هام بگیر تا تمام دوست هام و برادر های ناتنی ام همه و همه منو سرزنش میکردند
      با جمله هایی که مثل خار می‌ره تو چشم آدم ...
      اما من رفتم تا مشکل رو‌پیدا کنم و امسال نتیجه بگیرم
      خیلی اهل گشت و گذار تو سایت نیستم ولی یه روز همینجوری سر سری توی تاپیک ها نگاه میکردم که چشمم افتاد به یه مصاحبه ای
      مصاحبه با علیرضا آروین رتبه ۴ کنکور ۹۵
      رفتم و همه چیز رو خوندم و فهمیدم چرا با ساعت مطالعه ی بالا قبول نمی‌شدم
      منی که زیست رو کنکور ۹۸ بالای ۵۵ درصد جواب دادم و شیمی رو بالای ۴۰ اما ریاضی و فیزیک .......
      زیاد نمی خوام حرف بزنم
      فقط اینو بهت بگم که خواهر خوبم به جای گوش دادن به حرف بقیه کتاب هات رو جمع کن و مصاحبه با علیرضا آروین رو بخون و برنامتو طبق حرفاش بچین و شروع کن که کنکور ۹۹ همه چیز تموم بشه اونوقت بهت نمیگن دختر خنگی که پس از ۶ سال کنکور دادن قبول شد میگن دختری که مرد بود و ۷ سال واسه آینده ی خودش جنگید اونوقت باهات با احترام برخورد میکنند
      شاید اگه تو قبول نشی سرزنش بشی ولی اگه من قبول نشم خانوادم نابود میشه ...
      پس بیا یه بار به حرف بقیه گوش نکن و شروع کن به واسه خودت جنگیدن
      ببخشید اگه زیاد حرف زدم
      برادر کوچکت امین✋
      سلام، خیلی متأسف شدم با خوندن متنت امیدوارم همه چی بهتر بشه.

مصاحبه ها برام آموزنده نیستن و به نظرم نباید خونده بشن چون اهداف و استعدادها و توانایی های روحی یا شرایط همه یکسان نیست که بشه یه نسخه پیچید برای همه.
      To the hope of it all..

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن