خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 80
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      برو دانشگاه... محیطش عوضت میکنه
      قبلش به یه روانپزشک احتیاج دارم..و البته مشاور تحصیلی. ترم بهمن هم میتونم برم.
      To the hope of it all..

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

قبلش به یه روانپزشک احتیاج دارم..و البته مشاور تحصیلی. ترم بهمن هم میتونم برم.
      اره میتونی ولی یه مشاور تحصیلی میخواد که تو دوباره درس بخونی ازت پول بگیره اینو مطمئن باش
      ولی روانپزشک نرو قرص میده برو پیش یه روانشناس که با حرف زدن و راه حل دادن مشکلتو حل کنه

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      اره میتونی ولی یه مشاور تحصیلی میخواد که تو دوباره درس بخونی ازت پول بگیره اینو مطمئن باش
      ولی روانپزشک نرو قرص میده برو پیش یه روانشناس که با حرف زدن و راه حل دادن مشکلتو حل کنه
      رفتم ولی فقط گوش کرد..من گریه میکردم و اون بدون هیچ حسی خیلی جدی گفت ارجاع میدم به روانپزشک وضعت خیلی خرابه و دارو لازم داری و گفت برم روانپزشک که اتاق کناری بود..
      To the hope of it all..

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات

رفتم ولی فقط گوش کرد..من گریه میکردم و اون بدون هیچ حسی خیلی جدی گفت ارجاع میدم به روانپزشک وضعت خیلی خرابه و دارو لازم داری و گفت برم روانپزشک که اتاق کناری بود..
      برو روانپزشک ولی قرص خوردن چیزیو حل نمیکنه
      فقط یه آدم قرصی میشی بعد این همه سال
      برو دانشگاه دوستای جدید پیدا کن حالت خوب میشه

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام عزیز خب برو پیش یه روانشناس دیگه ..همشون که یکی نیستن. ترجیحا پیش روانپزشک نرو تو ب ی نفر نیاز داری قشنگ ب حرفات گوش کنه ریشه یابی کنه و حل کنه مامان خود من روانشناسه باید پیش کار بلدش بری تا همین مشکلات دوری از اجتماع و ناامیدی و ... رو قشنگ برات رفع کنن . دوست خودم با همین مشکلات تو رفت روانشناس الان حالش خیلی بهتره و کمبود هدف تو زندگیش داشت ولی بعدش واقعا مسیرشو پیدا کرد و راضی بود

الان یکی دو هفته واسه باز سازی خودت وقت بذاری بهتره تا وسط دی وبهمن ناامید بشی و از پا بیوفتی حداقلش میفهمی کی هستی و هدفت چیه؟ واقعا پزشکی میخوااای؟یا با زیست شناسی هم میتونی موفق شی؟ اصلا با روحیه ای ک داری میتونی روانشناس شی؟ اگه پشت بمونی توانایی ۱۰-۱۲ساعت مطالعه پیوسته تو چند ماه رو داری؟؟؟؟ توانایی شنیدن تحقیر ها رو چی؟ توانایی تحمل شکست تو آزمون؟؟
      از کنار این سوالا ساده نگذر. کافیه روحیه پیدا کنی و هدفت مشخص باشه اون موقع مامان و بابام حتی مخالف باشن نمیتونن جلوتو بگیرن و تا تهش میری و موفق میشی
      خودتو جدی بگیر و وقت بذار و با ترسات رو ب رو شو
      مطمعنم میتونی مثل خیلیاااااا ک قبل تو تونستن

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من حساب کردم ۲۲۴ درس عه مجموعاً. چجوری اینهمه درس جدید تو مغز پوسیده ی من جا بشه و تازه همزمان یاد بگیرم و درصد بالا هم بزنم. من کلاً شانس ندارم الانم جواب آزمایشم اومد مشکوک به ماکروآدنوم هیپوفیزم که تنها راه درمانش یه جراحی پرخطر عه که ممکنه بعدش فلج بشم یا بینایی مو از دست بدم. ممنونم زندگی. مرسی خدای مهربان.
      To the hope of it all..

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم خدا هم از دست بنده ای مثل من خسته شده
      To the hope of it all..

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من حساب کردم ۲۲۴ درس عه مجموعاً. چجوری اینهمه درس جدید تو مغز پوسیده ی من جا بشه و تازه همزمان یاد بگیرم و درصد بالا هم بزنم. من کلاً شانس ندارم الانم جواب آزمایشم اومد مشکوک به ماکروآدنوم هیپوفیزم که تنها راه درمانش یه جراحی پرخطر عه که ممکنه بعدش فلج بشم یا بینایی مو از دست بدم. ممنونم زندگی. مرسی خدای مهربان.

اینا چیه میگی؟

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.t34 نمایش پست ها

اینا چیه میگی؟
      گفتم زندگیم خیلی فیلمه. لامصب خودم موندم چجوری اینهمه بدبختی یهو ریخته سرم.
      To the hope of it all..

10. Top | #40

نمایش مشخصات
      خود بدبخت بینی و خود کم بینی بیماری شماست دوست عزیز
      و هیچ احد و ناسی جز خود شما نمیتونه درمانتون کنه
      دلبر که جان فرسود از او ...

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات

گفتم زندگیم خیلی فیلمه. لامصب خودم موندم چجوری اینهمه بدبختی یهو ریخته سرم.
      یکم امیدوار باش
      یکم بخودت روحیه بده
      هیچ کاری نشد نداره
      با هوش بودن مهم نیس مهم سخت کوش بودنه

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر میرسه شما از اون دسته افرادی هستین که خیلی دنباله حاشیه هستید
      بهتره ازحاشیه دوری کنید و با قدرت هدف و قله نهایی را بر خودتون مجسم کنید
      7 سال دیگه که دارای شماره نظام پزشکی شدی{انشا..} کسی نمیگه چند سال درس نخونده بودی یا فلان درس را چند زدی ...
      با قدرت پیش برید..

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیزم این کارنامه ینی هیچی بلد نیستی.یا اصلا لای ی کتابم باز نکردی.همینجوری رفتی سر کنکور اومدی بیرون.خوب باید شرو کنی.اگ میخوای تو کنکور موفق بشی نمیشه الکی بری سر جلسه ی سوالم بلد نباشی که

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه دنبال تغییر خودت و یه قدم رو به جلویی
      اول طرز فکرتو درست کن
      مغزت پر شده از چیزای منفی چقدر درس ...چقدر من بدبختم...وای من بیچاره عالمم خب ک چی؟ با این حرفا فکرا اوضاعت درست میشه؟؟
      تا وقتی طرز فکرت این جوری باشه نمیتونی هیچکاری کنی ...کاریم شروع کنی به ته نمیرسه
      بعدش به حرفای بقیه اهمیت نده ...
      با همین دوتا خیلی از مشکلاتت درست میشه
      *سرچ کن آلبوم بزرگ گوشش کن

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام بچه های عزیز..

من بارها از رتبه ام گفتم اینجا و کلی هم بابتش مسخره شدم توسط اعضای انجمن که اکثراً هم وضعیت مشابه من دارن.( )

به هر حال. من عکس کارنامه مو میذارم..از آخر اولم این سالها من خیلی عذاب کشیدم و کلی مطلب یادم رفته. تست زنی بلد نیستم و خیلی غلط دارم. شیمی

که فکر میکردم خیلی بلدم و کنکور ۵۰ به بالا میزدم سال‌های قبل، امسال شد صفر. من ۴ ساله هیچی نمیخونم. مطلقاً هیچی. اصلاً به خودم اعتماد ندارم.

الانم یه وضعیتی گیر کردم هر جا میرم میگن چی میخونی من الان میترسم برم دندون پزشکی دکتره بپرسه چی میخونی چون دو سال قبل پرسیده بود گفته بودم کنکوری ام.

با این وضعیت روحی نامیزان و خستگی روانی به نظرتون چیکار کنم؟

میخواستم روانشناسی بخونم که میگن همه شون بیکارن. تازه نمیخوام بدون کنکور برم دانشگاه و یک عمر برچسب تنبلی بخوره بهم..

چیکار کنم؟!فایل پیوست 89778
      برچسب تنبلی چیه باو
      حرف ملت رو ول کن
      دوس داری بدون کنکور برو ثبت نام کن
      موفقیت که فقط کنکور نیس

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن