خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

این نتیجه من شد...به نظر شما چه کنم؟

با سلام به دوستای گلم که وقت گذاشتین و دارین میخونین.
      من دهه 60ی هستم و لیسانس زیست دارم (94فارغ شدم)یکی دوباری برای ارشد شرکت کردم 96 ارشد قبول شدم و بعد اتفاقات ناخوشایند مجبورذ شدم انصرف بدم.کنکور مجدد شرکت کردم چون اصلا نمیتونستم شغلی با رشتم پیدا کنم. و نتیجش این شد.
      klbhuigbuio.png

نکات منفی:خوب نخوندم تنبلی کردم روی دروس عمومی و ریاضی و فیزیک وقت کمی گذاشتم همین زیستم نشد خوب و کامل بخونم .دینی 3 و عربی و کلا هیچی.ساعات مطلاعه ام پایین بود.متاسفانه پایه ضعیفی در محاسبات و ریاضی دارم.
      حالا نمیدونم کلا بیخیال کنکور بشم یا برم دنبال یه کار دیگه.
      هزینه مشاور هم ندارم که از 50 تا 300 هزار تومن ماهی باید بدم.کانون شرکت کردم پارسال که بهترین ترازم 5800 بود.
      یکم شمورت بدین بهم تا شاید بتونم یه تصمیم مناسب بگیرم.
      منابع هم گاج و خیلی سبز و همین چیزای رایج رو داشتم.
      دعا به جونتون سپاس!
      ویرایش توسط پتروس : 31 شهریور 1398 در ساعت 10:26

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش شما زیست خیلی خوبی داری
      اگه پول داری برو کلاس عربی و ریاضی و فیزیک بقیه رو هم خودت بخونی راحت می تونی سی درصد درصداتو بیاری بالاتر

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لیسانس زیست بودی بچسبی زیست رو می تونی بالا ۸۵ ۹۰ ام بزنی ریلضی وفیزیکتم برسون بالا پنجاه شیمی بالا بالا ۶۰ عمومی هاتم بالا ۷۰

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیستو که تقریبا تسلط دارید وبا مطالعه خوب میتونید به بالای 80 یا 90 هم بروسونید که تا اینجا شمارو خیلی نسبت به بقیه متمایز میکنه ( شما زیستو 90 بزنید مثل این میمونه که ریاضی فیزیکو با هم تقریبا 50 زدید ).

هدف اصلی رو بزارید برای 3 تا درس شیمی ریاضی و فیزیک که ریاضی و فیزیک هر چقدرم پایه ضعیف باشه اگه همت کنید و برای هر کدوم روزی 2 ساعت وقت مفید بزارید ( بیشترش تست بزنید ) خیلی بعیده که نتیجه نگیرید.

و اما عمومی ها که نسبت به دروس اختصاصی زودبازده تر هستن برای عمومیا هم اگر روزی 2 ساعت به طور پیوسته وقت بزارید نتیجه مطلوبی میگیرید.

نکته ی مهم اینه که پیوستگی درس خوندن تو این 9 ماه حفظ بشه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پتروس نمایش پست ها
      من 29 سالمه و لیسانس زیست دارم (94فارغ شدم)یکی دوباری برای ارشد شرکت کردم 96 ارشد قبول شدم و بعد اتفاقات ناخوشایند مجبورذ شدم انصرف بدم.کنکور مجدد شرکت کردم چون اصلا نمیتونستم شغلی با رشتم پیدا کنم. و نتیجش این شد.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: klbhuigbuio.PNG
مشاهده: 552
حجم: 44.0 کیلو بایت

نکات منفی:خوب نخوندم تنبلی کردم روی دروس عمومی و ریاضی و فیزیک وقت کمی گذاشتم همین زیستم نشد خوب و کامل بخونم .دینی 3 و عربی و کلا هیچی.ساعات مطلاعه ام پایین بود.متاسفانه پایه ضعیفی در محاسبات و ریاضی دارم.
      هزینه مشاور هم ندارم که از 50 تا 300 هزار تومن ماهی باید بدم.کانون شرکت کردم پارسال که بهترین ترازم 5800 بود.
      دعا به جونتون سپاس!
      سلام
      منم شرایط مشابه شما رو دارم با این تفاوت که زیست صفرم
      به نظرم امسال هم حتما شرکت کنید
      به خصوص که زیست رو میتونید به درصدای 80 90 هم برسونید خودتون رو

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من 29 سالمه و لیسانس زیست دارم (94فارغ شدم)یکی دوباری برای ارشد شرکت کردم 96 ارشد قبول شدم و بعد اتفاقات ناخوشایند مجبورذ شدم انصرف بدم.کنکور مجدد شرکت کردم چون اصلا نمیتونستم شغلی با رشتم پیدا کنم. و نتیجش این شد.

دعا به جونتون سپاس!

اگه ضعیفی خیلی برو فیلم ببین (سایت آلا رایگانه) اگه یکم بلدی تست بزن و تست بزن منابعم که ماشااله هزار تا تاپیک در موردش بحث شده
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​فقط کافی زیست بالا 90بزنی با درصدای خوب یعمومی ها ریاضی فیزیکم رو هم 70 80بزنی خوبه جوابه
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

دعا به جونتون سپاس!
      نه مشاور لازمه نه کلاس. اگه حوصله و وقت روزی 7-9 ساعت درس خوندن رو داری بشین برای کنکور. وگرنه وقت طلف نکن که با هزارتا کلاس و مشاور هم چیزی تغییر نمیکنه.
      اگه تصمیم گرفتی کنکور بدی برای ریاضی و فیزیک کلی فیلم اموزشی رایگان توی نت هست که میتونه کمکت کنه. خواستی بگو لینک بدم

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به دوست عزیزم به نظرم از گرداب کنکور بیا بیرون هرچند بیرون هم خبری نیست ولی دنیای خیلی بزرگتری است که میتونی خیلی کارها بکنی ..... کنکور مثل باتلاق میمونه امسال میشینی میخونی نتیجه نمیگیری بعدش میگی من که یکسال خوندم بذار یکبار دیگه شانسمو امتحان کنم و یهو به خودت میای میبینی 35 سالت شده و هیچ مهارتی بلد نیستی .... زیست کنکور هم با اون چیزی که شما خوندی تو دانشگاه فرق داره حتما خودت دیدی مثلا کتاب چیزهایی رو غیرعلمی توضیح داده، ابهام دار گفته، ناقص گفته در حالی که تو کنکور از همین مطالب میاره و خودتون شاهد بودین که سازمان سنجش حتی یک سوال رو هم حذف نکرد با اینکه حداقل 4 تا سوال زیست ابهام داشت .....

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      سلام به دوست عزیزم به نظرم از گرداب کنکور بیا بیرون هرچند بیرون هم خبری نیست ولی دنیای خیلی بزرگتری است که میتونی خیلی کارها بکنی ..... کنکور مثل باتلاق میمونه امسال میشینی میخونی نتیجه نمیگیری بعدش میگی من که یکسال خوندم بذار یکبار دیگه شانسمو امتحان کنم و یهو به خودت میای میبینی 35 سالت شده و هیچ مهارتی بلد نیستی .... زیست کنکور هم با اون چیزی که شما خوندی تو دانشگاه فرق داره حتما خودت دیدی مثلا کتاب چیزهایی رو غیرعلمی توضیح داده، ابهام دار گفته، ناقص گفته در حالی که تو کنکور از همین مطالب میاره و خودتون شاهد بودین که سازمان سنجش حتی یک سوال رو هم حذف نکرد با اینکه حداقل 4 تا سوال زیست ابهام داشت .....
      70زده بیاد بیرون؟
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      کنکور باتلاقه نیست ک گشادی با تلاقه
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طرف لیسانس زیست داشته میخواستی منفی بزنه من که رشتم ریاضی بود امسال زیستو 71 زدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      70زده بیاد بیرون؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور باتلاقه، اما گشادی دست و پا زدنه که باعث میشه بیشتر تو باتلاق فرو بری.... شماسن طرف رو هم نظر بگیر
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      کنکور باتلاقه نیست ک گشادی با تلاقه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جالبه اکثرا دارن میگن زیستو بالای 90 بزنی، عمومیاتم بالا بزنی ریاضی فیزیکتم 70 یا 80 بزنی میتونی !!!!!

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

دعا به جونتون سپاس!
      داداش شرایط من هم مثل خودته. حتی من یکی دو سالی ازت بزرگترم. البته وضع درسام بهتر از این کارنامه تو هست. پس فکر کنم حرف همدیگه رو بهتر میفهمیم.
      شما هم مثل من از درس فاصله داشتی و شرایطتت خیلی فرق داره با یه دانش آموز کنکوری اینو خودت بهتر از هر کس دیگه ای میدونی. من وضعیت تو رو در 2 مورد از دیدگاه خودم میگم.
      1. ببین داداشم بی تعارف باهم صحبت کنیم وضعیت درصدهای تو نشون میده راه طولانی در پیش داری. راهیه که غیر ممکن نیست ولی خیلی سخته. اینم قبول ندارم که بگی من نخوندم و اینجوری شده. این نوعی دلخوشی کاذب هست. خب اصل کار همین خوندنه دیگه که شما نخوندی. ساده بگم بهت ریاضی 0 درصد و فیزیک 2.3 درصد رو به 50 رسوندن انرژی خیلی زیادی می بره. یا شیمی 32 سال 98 رو بتونی به 70 برسونی کار ساده ای نیست. داداشم ببخشید منو این مدل راحت میحرفم باهات بعنوان برادر خودم که شرایطتتو با تمام وجود درک میکنم دارم میگم چون سن سالمون مثل هم هست، عزیز دل وضعیت درسات خوب نیست یا بذار دهه شصتی باهات صحبت کنم تعطیله درسات (بجز زیست) اینارو باید روشون تک به تک زحمت بکشی. انرژی زیاد روشون بذاری. بازم تاکید میکنم غیر ممکن نیست ولی سخته.
      2. دوست من اگه میخای بخاطر پول و در آمد بیای کنکور بدی از نظر شخص من راههای بهتری رو میتونی امتحان کنی که بحث در مورد این کارها رو میذاریم کنار. تو این سن و سال بیای سمت رشته های تجربی و بگی من مثلا تو سن n سالگی میخام به پول برسم از نظر من یکم جای فکر بیشتری داره. مگر اینکه به رشته های دیگه مثل فیزیو و بینایی فکر کنی. یه مسئله خیلی خیلی مهم دیگه ای هم که هست در آمد حین تحصیلته. خودت میدونی یا باید بنیه مالی ت قوی باشه و از یه جایی بهت پول برسه یا خانومت شاغل باشه و موقتا خرج زندگی رو ایشون بده که البته اینم بستگی به روحیات خودت داره که بتونی قبول کنی یا نه. بحث عزت نفس و اینا ...
      شاید بگی تو خودت چرا اومدی داری کنکور میدی؟ خب در جواب باید بگم من بخاطر پولش نیومدم. شما هم اگه علاقه داری باید بگم که خیلی خیلی خوش اومدی به این راه. ارزششو داره آدم بخاطر علاقش زحمت بکشه.
      مشاور و اینجور چیزا هم که به درد من نخورد. به سن و سالمون فکر نکنم بخوره. یعنی پشتیبان خودم از خودم چند سال کوچیکتر بود و اکثرا من اونو راهنمایی می کردم ولی در مورد نظام جدید و نظام قدیم و منبع و کلاس و دی وی دی من هیچ نظری به هیچ کس نمیدم. چون این چیزا شخصیه و بستگی به شرایط اون شخص داره. ولی اینو با توجه به تجربه خودم میگم با این وضعیت درسی در مورد رفتن به قلمچی تجدید نظر کن چون شرایط قلمچی برای بچه هایی خوبه که پایه خوبی دارن (این هم یه نظر شخصیه البته). من معمولا تا ازم سوال نکنن عادت ندارم به کسی تز بدم. ولی این چیزارو سبک سنگین کن دیگه. اگه مردشی بسم الله

اینم بگم امسال چند تا از بچه ها که تو شرایط ما بودند رتبه های خیلی خوبی آوردند و همشون پزشکی دندان آوردند. پس کار نشد نداره
      ویرایش توسط Rubiker : 31 شهریور 1398 در ساعت 00:14

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن