خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      جالبه اکثرا دارن میگن زیستو بالای 90 بزنی، عمومیاتم بالا بزنی ریاضی فیزیکتم 70 یا 80 بزنی میتونی !!!!!
      ​منظورشون این بود روهم 70 80بزنی...امسال با زیست 90ریاضی 16 فیزیک 42 یکی 1100منطقه دو شد یعنی معادل منطقه سه میشه 500 600...قرار نیست همه رو 80بزنی ک
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      capture.pngایشون از 200کا رسیدن به 1189 منطقه دو
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 171
حجم: 285.9 کیلو بایتایشون از 200کا رسیدن به 1189 منطقه دو
      سنجش بهش شك نكرده دوباره ازش كنكور بگيره؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پتروس نمایش پست ها
      با سلام به دوستای گلم که وقت گذاشتین و دارین میخونین.
      حالا نمیدونم کلا بیخیال کنکور بشم یا برم دنبال یه کار دیگه.
      اگه می خوای رشته های تاپ قبول بشی به نظرم برای کنکور 1400 و نظام جدید سرمایه گذاری کنی بهتره. چون از بین 8 تا درس، فقط زیستت یه کم خوبه و %66 هم واسه کنکور 98 یه درصد کاملا معمولیه. ولی روی 7 تا درس مشکل اساسی داری و یه کم بعیده بشه توی 9 ماه همشون رو با هم بالا آورد. البته تو این انجمن همه انیشتین هستن و الان میان میگن آره می تونی و خواستن توانستنه ولی خودشون الان پشت کنکور چهارمشون هستن.
      من پارسال بهمن از سطح صفر شروع کردم و 12 هزار آوردم ولی ساعت خوندنم بالا بود و دانش آموزش ضعیف و متوسطی هم نیستم.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز امسال کسانی بودن که با میانگین درصدای نزدیک به 70 حتی نتونستن پزشکی تعهدی بیارن، با این وضعیت رقابت و هجوم ملت به کنکور تجربی چه تضمینی است که سال آینده با میانگین 75 یا 80 پزشکی قبول شد؟!
      ​منظورشون این بود روهم 70 80بزنی...امسال با زیست 90ریاضی 16 فیزیک 42 یکی 1100منطقه دو شد یعنی معادل منطقه سه میشه 500 600...قرار نیست همه رو 80بزنی ک

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه رو روی هم 70 یا 80 زدن خیلی میتونه متفاوت باشه ببین مثلا شما تمامی اختصاصیا رو 70 میزنی میانگینت میشه 70 ولی یکوقت میای زیستو 90 میزنی ریاضی فیزیکو 50 و شیمی رو 70 میزنی اونوقت خیلی ترازت فرق میکنه ..... به قول مختار باید گفت: لطفا در کارهایی که به آن علم ندارید و در آن جاهل هستید وعده های صدمن یه غاز ندهید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام به دوست عزیزم به نظرم از گرداب کنکور بیا بیرون هرچند بیرون هم خبری نیست .....
      سلام دوست عزیز درست میگید خودمم موندم و دودل هستم بین امتحان دادن و رفتن پی زندگی.نظرتون قابل تامل بود

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      داداش شرایط من هم مثل خودته. حتی من یکی دو سالی ازت بزرگترم. البته وضع درسام بهتر از این کارنامه تو هست. پس فکر کنم حرف همدیگه رو بهتر میفهمیم.
      شما هم مثل من از درس فاصله داشتی و شرایطتت خیلی فرق داره با یه دانش آموز کنکوری اینو خودت بهتر از هر کس دیگه ای میدونی. من وضعیت تو رو در 2 مورد از دیدگاه خودم میگم.
      1. ببین داداشم بی تعارف باهم صحبت کنیم
      من نمیخوام کاری رو توجیه کنم.اما میبینم همون قد که خوندم نتیجه گرفتم.چه روزهایی بود که مطالعه نکردم خصوصا عمومی ها و ریاضی و فیزیک وقت گذاشتم و چند فصلشون رو خوندم اما برام نامفهوم بود نمیفهمیدم چین.از فیلم هم استفاده کردم.
      اره دارم مشورت و جمع بندی میکنم ببینم چه کاری درسته ایا میتونم و توانشو دارم چند ماه بشینم درس بخونم یا نه.
      بخاطر فقط پول که نه اما حس مفید بودن رو الان خیلی احساس نمیکنم.برای همین هدفم همینه .اره پزشکی و دندون که تو سن و سال من یخورده عجیبه بیشتر بنظرم همون فیزیو زودتر به نتیجه میرسم دیگه رویاییش دندون.
      دارم از نظر و تجربه دوستانی مثل شما استفاده میکنم که بتونم بهترین تصمیم را بگیرم.چون بیرون مشاور و مغلم و پشتیبان که نظرشون صددرصد دلسوزانه و واقعی نیست.خیلی خیلی مردد هستم اما خوب تا دو سه روز اینده تصمیم رو میگیرم
      رتبت چند شد؟
      میدونم راه خیلی سختیه .پیج دو سه نفر از کسایی که امسال قبول شدن رو داشتم تو سال به حد مرگ درس خوندن و کارشون به بیمارستان کشید تا تو این رقابت وحشتناک قبول شدن.میدونم باید زجر و زحمت بکشی اونم کسی مثل من با این پایه.
      امیدوارم به چیزی که میخوای برسی.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      اگه می خوای رشته های تاپ قبول بشی به نظرم برای کنکور 1400 و نظام جدید سرمایه گذاری کنی بهتره
      سلام اره زیستم فقط یکم خوبه.من ادعایی ندارم و نکردم .به هر حال ممنون.نه 1400 خیلی دیره یا امسال یا هیچ وقت چون هم سن هم حس هم چند تا دلیل ریز و درشت دیگه نمیتونم اینقد وقت و مهمتر پول بزارم برای منایع جدید.نمیدانم تصمیم درست و به نفعم چیه.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه رو روی هم 70 یا 80 زدن خیلی میتونه متفاوت باشه ببین مثلا شما تمامی اختصاصیا رو 70 میزنی میانگینت میشه 70 ولی یکوقت میای زیستو 90 میزنی ریاضی فیزیکو 50 و شیمی رو 70 میزنی اونوقت خیلی ترازت فرق میکنه ..... به قول مختار باید گفت: لطفا در کارهایی که به آن علم ندارید و در آن جاهل هستید وعده های صدمن یه غاز ندهید
      ​والا تاالان متوجه این شدم شما کلا دوسنداری ایشون نتیجه بگیره ب علم باشه ک خب شما ی چندسالی عقب تری گلم اون موقع ک مدرسه بودی 15سالت بود ما کنکور دادیم رفتیم دانشگاه بعدش الان باز برگشتیم..این حرفایی هم ک میزنی انقد شنیدم و خلافش دیدم .
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برادر عزیز بشین درستاو بخون به حرف هیچکس گوش نده لازم بود برو دانشگاه شهرتون ببین چ خبره یکی دونفر ببین حرف بزن...شما لازم نیست همه روز صد بزنی 90بزنی قبول شی میتونی رشد کنی...رو نقطه قوتت زیستت کار کن بیا بالا شیمی هم برسون 60 65 ...ازاد پردیس اینا هم دانشگاهن و شاسن بالایی داری...شما نباید بگی من فلان رتبه شدم باید بشینی ببینی با چ انرژی صرف وقتی رتبت چند شد ؟هرروز 10ساعت خوندی ؟هرهفته 1000 تا1500تست زدی؟واسه همون زیستت چند تا کتاب زدی؟اصلا 3هزار تا تست زدی؟اینارو بشین با خودت حل کن بعد نتیجه رو قیاس کن با شرایط سال 98...اینجا کسی تعادل نداره اغلب عقده ایی حسود هستن اصلا راهی جز خوندن نداری هیچ راهی...اشتباه نکن خامی نکن خیلیا مثل من بااین فکر ک باید 3سال 2سال بخونن هرسال گند زدن ...شاید ی سال 10ماه مرتب میخوندن الان رفته بودن...طرف میگه از بهمن 10 12ساعت خوندم شدم 12هزار خب این ادم خنگه دیگه باید بیخیال بشه یعنی اگر ی درسم خوب میزد زیر 10هزار بود سیاست داشته باش بخون..رو جاهایی تمرکز کن خیلی مهمن عین دروس زیست ادبیات عربی...درکل اینو بدون هیچکس دل سوز تو نیست..انیا با توجه ب شکست ها موفیت های خوشدون نظر میدن نه شرایط تو....یاعلی مدد
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چقد درصداتون خوب بود
      99 میترکونین اگه بخونین و تنبلی نکنین

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      چقد درصداتون خوب بود
      99 میترکونین اگه بخونین و تنبلی نکنین
      ​نیوشا خانوم متاسفانه خیلیا تو تایپیک این بنده خدارو ناامید کردن زیست زده هفتاد میکگن خیلی عقبی ..واقعا بعضیا خیلی مریضن
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​نیوشا خانوم متاسفانه خیلیا تو تایپیک این بنده خدارو ناامید کردن زیست زده هفتاد میکگن خیلی عقبی ..واقعا بعضیا خیلی مریضن
      یکم حسادته
      خیلی درصداش واس کسی که این همه سال دور بود عالیه
      من که مطمئنم 99 اگه بخونه عالی میشه کنکورش

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      یکم حسادته
      خیلی درصداش واس کسی که این همه سال دور بود عالیه
      من که مطمئنم 99 اگه بخونه عالی میشه کنکورش
      ​دقیقا عمومی ها ک کاری نداره زیست هم بلده شیمی فیزیک ریاضی بیاره بالا قبوله ...یاز نیست ریاضی فیزیک 7080بزنه ک...شیمی زیست خوب بزنه جبران میکنه...بنده خدارو ناامید میکنن اوف
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن