خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

با رتبه ۱۲۰ هزار کنکور نظام جدید به صلاحمه؟؟؟

من نظام قدیمم امسال اصلا درس نخوندم پارسالم خیلی کم خوندم
      الان میخام بخونم با یه مشاور صحبت کردم گفت با توجه به رتبه هات نظام جدید بخونی به صلاحته..
      نظر شما چیست
      واقعا وقت تنگه برام ممنون میشم کمکم کنید برای تصمیم گیری......
      پیشاپیش ممنون از نظردهی دوستان
      درضمن من کلاسم نمیتونم برم فقط کتاب و ازمون.
      ویرایش توسط یوتا : 30 شهریور 1398 در ساعت 09:07

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من شنیدم کسایی که از نظام قدیم چیزی یادشون نیست نظام جدیدو بدن. درصورتی که از نظر من تفاوت چندانی ندارن!!!!شما اینو بفهمی اونم میفهمی اینو بخونی انگار قدیمو خوندی باید ببینی با کدومش راحتتری کتاباش واست قابل درک تره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      من شنیدم کسایی که از نظام قدیم چیزی یادشون نیست نظام جدیدو بدن. درصورتی که از نظر من تفاوت چندانی ندارن!!!!شما اینو بفهمی اونم میفهمی اینو بخونی انگار قدیمو خوندی باید ببینی با کدومش راحتتری کتاباش واست قابل درک تره

اخه میگن جدید راحت تره
      و احتمال قبولی بیشتره

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چند هزار تا میخای پیشرفت کنی چی میخای قبول شی
      مشکل مالی نداری نظام جدید شرکت کن
      اونقدر ک میگن ساده نیستا
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برو نظام جدید
      لااقل اگه قبول نشدی 1400و داری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام جدید خیلی بهتره
      دسته بندی موضوعات خیلی بهتر شده تو زیست
      ۳ فصل سخت زیست ینی آغازیان قارچ ها و باکتری ها هم کلا حذف شده
      به نظر من زیستش بهتر شده
      شیمیشم بیشتر تعریفی شده
      بقیه درس هاهم یا مشابه قدیمه یا اسون تر از قدیم

بنظر من جدید شرکت کن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،
      نظام جدبد برات بهتره،هم حجم مطالب کمتر هست،هم این که کتاب ها جدید هستن و شوق بیشتری برای خوندنشون هست.اگرخدایی نکرده 99 قبول نشدی 1400 هم میتونی کنکور بدی.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،
      نظام جدبد برات بهتره،هم حجم مطالب کمتر هست،هم این که کتاب ها جدید هستن و شوق بیشتری برای خوندنشون هست.اگرخدایی نکرده 99 قبول نشدی 1400 هم میتونی کنکور بدی.

ممنون
      من هدفم رتبه زیر ۱۰۰۰
      و امسال اخرین سالیه ک میتونم کنکور بدم دیگه شرایط پشت کنکور موندنو ندارم
      بخاطر همین نمیتونم ریسک کنم بنظرتون جدید شرکت کنم حتما باید کلاس کنکوری شرکت کنم ؟؟؟ اخه شرایطشو ندارم....
      اگه امسال ۱۲۰هزار شدم بخاطر اینه ک نخوندم نه این بی هوش باشم هر درسی رو ک بخونم کامل متوجه میشم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اگه جای شما باشم سال آخرم رو با نظام جدید نمیبرم زیر ریسک. نظام جدید درسته حجم مطالب یه مقدار (نه انقدر که بقیه میگن!!!) کمتره، ولی خب ترتیب موضوعات و نحوه بیانشون و خیلی جاها حتی مفاهیم کاملا عوض شده.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      ممنون
      من هدفم رتبه زیر ۱۰۰۰
      بخاطر همین نمیتونم ریسک کنم بنظرتون جدید شرکت کنم حتما باید کلاس کنکوری شرکت کنم ؟؟؟ اخه شرایطشو ندارم....
      اگه امسال ۱۲۰هزار شدم بخاطر اینه ک نخوندم نه این بی هوش باشم هر درسی رو ک بخونم کامل متوجه میشم
      سلام
      اگر در هر صورتی امسال آخرین سالیه که میخوای کنکور بدی همون نظام قدیم شرکت کن
      اما اگر حس میکنی ممکنه از دانشگاه رفتن پشیمون بشی واسه 1400 بمونی نظام جدید شرکت کن
      اینم بگم کسب رتبه زیر 1000 کاملا بستگی به پشتکار خودت داره . فرقیم نمیکنه نظام جدید باشی یا قدیم مهم اینه که بخونی حالا تو هر نظامی هستی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کسی که 120هزار شده قطعا درس نخونده هیچوقت نتونستم اینو ب مشاورای احمق بفهمونم ...
      بله برو نظام جدید بخون برادر
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها

کسی که 120هزار شده قطعا درس نخونده هیچوقت نتونستم اینو ب مشاورای احمق بفهمونم ...
      بله برو نظام جدید بخون برادر

ممنون داداش
      من خواهرم نه برادر
      شما چی میخونید؟؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      من هدفم رتبه زیر ۱۰۰۰
      شما ک متوجه میشی یعنی اینکه ی چیزایی یادته میدونی چی ب چیه پرت نیستی اگ واس ۹۹ بخونی میتونی زیر هزار بیاری و امسالم سال اخر و میگی شرایط پشت کنمور بودنو ندارم پس همین قدیم بده چون اگ امسال جدید بدی ۱۰۰ درصد قبول نمیشی میشیا ولی رتبه ای ک بخوایو نمیاری چون تو امسال چشمت تازه داره ب کتابای جدید میخوره تازه امسال میخوای ببینی چی ب چیه میگن همون ولی طرز ساختار و تیپ بندیا تیترا عوض شده تا شما بخوای عادت کنی ب جدید کنکور ۹۹ شده و باید برای ۱۴۰۰ اماده بشی پس بنظرم همون قدیم بده مگ چ اشکالی داره شما همین امسالو بخونو بگو ۱۰۰ درصد میارم یکم خودتو باور داشته باش این حرف خودتو باور داشته باش واسه یک ماه مونده ب کنکور اره کلیشه ای جواب نمیده ولی واقعا از مهر تا تیر ماه خیلی زمان خوبیه برای پیشرفت کردن ولی دیگ هروز بخون دنبال حاشیه نباش ایشالا اسال قبولی ..... بازم نظر خودت ولی بنظرم قدیم بده

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون
      من هدفم رتبه زیر ۱۰۰۰
      درس های دبیرستان ساده تر از اونی هست که فهمشون نیاز به آیکیو بالا و...داشته باشه.بقول یکی هرکی تونسته دیپلم بگیره به اندازه کافی باهوش هست که کنکور قبول بشه.
      این که نیاز به کلاس هست یا نه،اگر با کتاب میتونی بخونی نه نیازی به کلاس نیست.
      واقعا اونقدر ها هم که میگن فرقی نداره،اگر از لحاظ مالی مشکلی برای تهیه کتاب نداری،نظام جدید احتمالا برات بهتر باشه.
      اگر نمیخوای برای منابع دوباره هزینه کنی،نظام قدیم کنکور بده.
      اگر مقایسه کلی بین نظام قدیم وجدید بکنیم،
      دروس عمومی گرچه حجم نظام جدید کمتر هست ولی تفاوت چندانی نمی کنه.
      در اختصاصی ها،ریاضی و فیزیک 27 تست مشترک بود پس نظام قدیم یا جدید خیلی اینجا معنی نداره.
      درس زیست،مباحث چالشی مثل ژنتیک کم رنگ تر شده ولی کلا بیان مطالب عوض شده و البته واژگان معادل هم هستن که اذیت میکنن.
      در شیمی،عمق کتابای نظام جدید کمتر هست ولی ترتیب بیان مطالب اصلا جالب نیست.
      این رو هم در نظر بگیر که برای نظام قدیمی درصدی هرچند کم به عنوان تراز مشترک اضافه میشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      شما ک متوجه میشی یعنی اینکه ی چیزایی یادته میدونی چی ب چیه پرت نیستی اگ واس ۹۹ بخونی میتونی زیر هزار بیاری و امسالم سال اخر و میگی شرایط پشت کنمور بودنو ندارم پس همین قدیم بده چون اگ امسال جدید بدی ۱۰۰ درصد قبول نمیشی میشیا ولی رتبه ای ک بخوایو نمیاری چون تو امسال چشمت تازه داره ب کتابای جدید میخوره تازه امسال میخوای ببینی چی ب چیه میگن همون ولی طرز ساختار و تیپ بندیا تیترا عوض شده تا شما بخوای عادت کنی ب جدید کنکور ۹۹ شده و باید برای ۱۴۰۰ اماده بشی پس بنظرم همون قدیم بده مگ چ اشکالی داره شما همین امسالو بخونو بگو ۱۰۰ درصد میارم یکم خودتو باور داشته باش این حرف خودتو باور داشته باش واسه یک ماه مونده ب کنکور اره کلیشه ای جواب نمیده ولی واقعا از مهر تا تیر ماه خیلی زمان خوبیه برای پیشرفت کردن ولی دیگ هروز بخون دنبال حاشیه نباش ایشالا اسال قبولی ..... بازم نظر خودت ولی بنظرم قدیم بده
      ​غیر از زیست و شیمی اونم نه خیلی زیاد بقیه درسا همون نظام قدیمه موندم چجوری اینو میگی ...ی فردی ک قبلا مهندسی مکانیک میخوند بعد تو 9 ماه 10ماه کنکور تجربی داد تو دبیرستام رشته ش ریاضی بود مثل امید محمدی تو این انجمن چجوری اومده قبول شده برای اون کنکور تجربی حکم کسیو داشته ک هیچی از زیست نمیدونه اما اونی ک نظام قدیمه ی پیشینه ایی داشته ...نزنید این حخرفو مثلا تو همین شیمی همش شده تعریفی یا مساعلشون ساده تر شده
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)