خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب درسی زیست نظام جدید

دوستان سلام.دو تا پرسش دارم ، مهمترینش این که کتاب درسی زیست مخصوص کنکور 99 میگن تغغیر کرده نسبت به کنکور 98 ، کسی اطلاع داره حجم این تغییر چقدره و کجاها تغییر کرده؟ جایی سراغ ندارین تفاوت ها رو گذاشته باشه؟
      و پرسش دوم اینکه کتاب درسی مخصوص 99 رو از کجا میشه تهیه کرد؟ اموزش پرورش که فقط به دانش اموزا میده کتاب فروشی ها هم میگن نداریم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من برا ۱۴۰۰ دارم تفاوتی زیادی هم با ۹۹ نداره

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دهم ۹۸ نسبت به ۹۹ زیاد تغییرات داشته
      یازدهم ۹۸ نسبت به ۹۹ فقط چندجا اصلاح شده و یکی دو بند اضافه شده
      دوازدهم ۹۸ نسبت به ۹۹ فقط اصلاحیه های دفتر تالیف روش اعمال شده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      دوستان سلام.دو تا پرسش دارم ، مهمترینش این که کتاب درسی زیست مخصوص کنکور 99 میگن تغغیر کرده نسبت به کنکور 98 ، کسی اطلاع داره حجم این تغییر چقدره و کجاها تغییر کرده؟ جایی سراغ ندارین تفاوت ها رو گذاشته باشه؟
      و پرسش دوم اینکه کتاب درسی مخصوص 99 رو از کجا میشه تهیه کرد؟ اموزش پرورش که فقط به دانش اموزا میده کتاب فروشی ها هم میگن نداریم
      سلام
      من خودم یه صبح تا عصر بصورت کامل زمان گذاشتم و کل شهرمون رو گشتم اما هیچ جا کتاب درسی گیرم نیومد . از هر مسئولی هم پرسیدم گفت امسال شرایط عوض شده مثل سالهای قبل نیست که یه سری کتاب چاپ قدیم دست ما باشه که بتونیم به شما بدیم .
      البته یه سری کتاب دسته دوم گیرم اومد ولی اونقدر کثیف بودن که کلا بیخیال شدم .

من که رفتم یه مرکز چاپ و تکثیر پیدا کردم با قیمت مناسب برام کتابای زیست و شیمی سال دهم تا دوازدهم رو بصورت کامل پرینت رنگی گرفت . به شما هم همین راه حلو پیشنهاد میدم .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

سلام
      من خودم یه صبح تا عصر بصورت کامل زمان گذاشتم و کل شهرمون رو گشتم اما هیچ جا کتاب درسی گیرم نیومد . از هر مسئولی هم پرسیدم گفت امسال شرایط عوض شده مثل سالهای قبل نیست که یه سری کتاب چاپ قدیم دست ما باشه که بتونیم به شما بدیم .

من که رفتم یه مرکز چاپ و تکثیر پیدا کردم با قیمت مناسب برام کتابای زیست و شیمی سال دهم تا دوازدهم رو بصورت کامل پرینت رنگی گرفت . به شما هم همین راه حلو پیشنهاد میدم .
      پرینت گرفتید هر کتاب چقد پاتون اب خورد؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      دهم ۹۸ نسبت به ۹۹ زیاد تغییرات داشته
      یازدهم ۹۸ نسبت به ۹۹ فقط چندجا اصلاح شده و یکی دو بند اضافه شده
      دوازدهم ۹۸ نسبت به ۹۹ فقط اصلاحیه های دفتر تالیف روش اعمال شده
      اصلاحیه هارو از کجا گیر بیاریم؟ و اینک ینی فقط زیست 12 رو میشه از چاپ پارسال استفاده کرد؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان کتاب های زیست ۹۸ رو داری؟
      از سایت دفتر تالیف زیست
      یازدهم و دوازدهم قابل استفادن
      یکی هست تو تل که تغییرات کتاب هارو آماده کرده ، اسمشون آقا محمدی هست کانالشو پیدا کن و تغییراتو دان کن هم دهم رو داره هم یازده دهم که هیچی ولی یازده رو اعمال کن

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام

هزینش چقدره؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      تغییرات کتاب درسی زیست (نظام جدید) داخل سایت انتشارات مهروماه هست.
      سلام ....

میشه لینک بدی ... ؟

ممنون

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها

پرینت گرفتید هر کتاب چقد پاتون اب خورد؟
      بستگی داره به اون جایی که براتون پرینت میگیره
      من یه آشنا پیدا کردم با کلی تخفیف و چک و چونه ۶ تا کتاب زیست و شیمی دهم تا دوازدهم برام ۲۲۰ آب خورد
      برگه a4 پشت و رو زد برام
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      هزینش چقدره؟
      جواب دادم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      تغییرات کتاب درسی زیست (نظام جدید) داخل سایت انتشارات مهروماه هست.
      سلام اول اینکه زیست دهم بنظرم تغییراتش زیاده و باید حتما یا کتاب درسی دهم ۹۶ رو بگیری یا از زیر ذربین استفاده کنی

اینم بگم که اصلاحیه زیست دهم مهر و ماه خیلی ناقصه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fcbvb نمایش پست ها
      سلام اول اینکه زیست دهم بنظرم تغییراتش زیاده و باید حتما یا کتاب درسی دهم ۹۶ رو بگیری یا از زیر ذربین استفاده کنی

اینم بگم که اصلاحیه زیست دهم مهر و ماه خیلی ناقصه
      آقای محمدی تو تل یه کانال دارن که خط به خط کتابو بررسی کردن و تغییرات رو گذاشتن...واسه زیست دهم چاپ ۹۶ نسبت به ۹۵ خیلی تغییر کرده و باید حتما کتاب جدید بگیرین اما اگه زیست دهم چاپ۹۷ دارین خیلی راحت دوتا خطشو اصلاح کنین تمومه..تغییرات یازدهمم گذاشته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      آقای محمدی تو تل یه کانال دارن که خط به خط کتابو بررسی کردن و تغییرات رو گذاشتن...واسه زیست دهم چاپ ۹۶ نسبت به ۹۵ خیلی تغییر کرده و باید حتما کتاب جدید بگیرین اما اگه زیست دهم چاپ۹۷ دارین خیلی راحت دوتا خطشو اصلاح کنین تمومه..تغییرات یازدهمم گذاشته
      اسم کانالشون چیه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بستگی داره به اون جایی که براتون پرینت میگیره
      من یه آشنا پیدا کردم با کلی تخفیف و چک و چونه ۶ تا کتاب زیست و شیمی دهم تا دوازدهم برام ۲۲۰ آب خورد
      برگه a4 پشت و رو زد برام

جواب دادم
      اها. خب از سایت کتاب پایتخت میخواسی بخری میشد 195 تومن!

مرسی که ج دادی. موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها

اها. خب از سایت کتاب پایتخت میخواسی بخری میشد 195 تومن!

مرسی که ج دادی. موفق باشی
      اتفاقا زنگ زدم
      ولی گفت بعضی کتابها چاپشون سیاه و سفیده . درواقع گفت بصورت پک میفروشیم که تو هر پک یه سری کتابها سیاه و سفیدن .

خواهش میکنم. همچنین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن