خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A_Geravand نمایش پست ها
      فک کنم مکاتبه ای آنلاینه ها ! حواستون باشه
      نه من خودم پارسال دادم
      حضوری بود !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      نه من خودم پارسال دادم
      حضوری بود !
      اها
      ب قول مهران مدیری خداورشکر

« مصاحبه با رتبه 598 منطقه 3 کنکور تجربی 98 نظام قدیم - امیررضا گراوند »

در دوردستِ باغِ برهنه ، چکاوکی
      بر شاخه می‌سراید :
      این چند برگ پیر ،
      وقتی گسست از شاخ ،
      آن دم جوانه های جوان
      باز می شود
      بیداریِ بهار
      آغاز می شود ...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      kan.jpg

شهریه برای یک آزمون حضوری
      یک آزمون غیرحضوری + مجله ی آموزشی + خدمات پشتیبان برای یک آزمون

خود سایت اینارو زدن که شامل پشتیبانم هست بعد میگن این هزینه توی سایت بدون پشتیبان هست؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هزينه اش خيلى زياده براى همين هيچ وقت رغبت نكردم ازمون شركت كنم.
      امسال ميخواستم برم زنگ زدم هزينه اش رو كه گفت واقعا همين طورى موندم بعد زنگ زدم دفتر مركزى صحبت كردم خيلى راحت بعد از گفتن یک جمله ام گوشی رو روم قطع کردن!

5. Top | #35
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      اره دقیقا سالی نیس شهری قلم چی پزشکی نده
      خب حتما بهتره
      کلا گزینه 2 سوالاتش ابکیه
      70 درصدش راحته
      فقط اینو بگم که دلیل قبولی های قلمچی بیشتر به خاطر بورسیه ی دانش اموزان معدل بالاست...! شاید شما متوجه نشید چه دلیلی داره دانش اموزان با معدل خوب بتونن بورسیه بشن ولی اونا میدونن!

در مورد راحتی هم... کنکور امسالم خیلی راحت بود ولی دلیل بر قبولی کسی نبود کسی که مطالب بیشتری رو خونده بود و کمتر حذفیات داشت اون برنده شد نه کسی که قلمچی و فلان رفته بود!!

ادم باید خیلی سطحی نگر باشه که فکر کنه یه ازمون باعث میشه رتبش بهتر بشه!!
      ویرایش توسط Rafolin403 : 30 شهریور 1398 در ساعت 12:58

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این مکاتبه ای انلاین چی هست؟

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      فقط اینو بگم که دلیل قبولی های قلمچی بیشتر به خاطر بورسیه ی دانش اموزان معدل بالاست...! شاید شما متوجه نشید چه دلیلی داره دانش اموزان با معدل خوب بتونن بورسیه بشن ولی اونا میدونن!

در مورد راحتی هم... کنکور امسالم خیلی راحت بود ولی دلیل بر قبولی کسی نبود کسی که مطالب بیشتری رو خونده بود و کمتر حذفیات داشت اون برنده شد نه کسی که قلمچی و فلان رفته بود!!

ادم باید خیلی سطحی نگر باشه که فکر کنه یه ازمون باعث میشه رتبش بهتر بشه!!
      من نگفتم یه آزمون باعث میشه
      گفتم سطح سوالا بالاتره و بهتره
      همه بر میگرده به تلاش فرد

8. Top | #38
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      من نگفتم یه آزمون باعث میشهگفتم سطح سوالا بالاتره و بهتره همه بر میگرده به تلاش فرد
      دقیقا!وقتی به بقیه کور کورانه میگیم همه اونایی که قبول شدن قلمچی بودن یجورایی داریم حتی اونایی که پولشو ندارن رو هم وادار میکنیم که بیان قلمچی ثبت نام کنن!اتفاقا اگه دقت کنی از بین قبولی های قلمچی، مردودی های قلمچی هم از بقیه ی ازمونا بیشترن!

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من کاری ندارم قلم چی خوبه یا بد، اما اصلا درگیر اینم نبودم که چقدر قبولی داشته تو کنکور یا چقدر مردودی، اینا همش به آدم بستگی داره، ولی قلمچی پول دروغ میگیره، بازهم میگم با کیفیت آزمون کاری ندارم، اما هزینه تمام شده برای آزمون کاملا کلاهبرداریه، من رفته بودم برا ثبت نام، گفتم خب قسط بندی کنید و اینا، گفتش باشه ولی سعی کن همین ماه ثبت نام کنی چون ممکنه ماه بعد هزینه‌ش بشه ۲ میلیون تومن، (اونموقع ۱.۵ بود) گفتم چرا خب اینطور باید بشه؟ مگه شما مصوبه سالیانه ندارید؟ به اینکار میگن پولشویی، طرف برگشت بهم گفت، من کاره ای نیستم خود سازمان قیمتارو مشخص میکنه... این سازمان که اصطلاحا وقف عام هستش چطوری در عرض ۱ ماه ۵۰۰ هزار رو قیمت آزموناش میزاره؟ اینجاس که بحث پولشویی میاد وسط... گیر دادن به فیش حقوقی این مسئول اون مسئول، چرا کسی به این سازمانا گیر نمیده؟ چرا حتی یک بار هم تو شبکه های خبری و غیر خبری نگفتن هزینه های اینا چرا اینقدر غیر منطقیه؟ اما تا بخواین گیر دادن به حجاب و این مسائل، مشکل ایران با هیچ چی درست نمیشه، مافیا همیشه هست، حرف همیشه حرف قدرته، میتونن یهو یه سوم بزارن رو هزینه بدون هیچ منطقی! نمیدونم چی بگم واقعا!

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      سلام امروز رفتم قلمچی شهرمون گفت آزمون یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومنه
      واقعا چرا اینقدر زیاد ؟؟؟؟؟
      شهر شما چقدره ؟؟؟
      من صحبت کردم اول گفتن قیمت 1و680 تومون که حرف زدم گفتم کتاب نمی خوام و توی سایت قلم چی زدن 960 تومون خلاصه با ازمون اینترنتی و حضوری و غیر حضوری دفتر برنامه ریزی در اومد1و100 حتما حتما صحبت کن با ارامش بگو تو سایت قیمت خیلی کمتری زدن تجربی نظام قدیم هستم در ضمن با نظام جدید دوازدهم شهریش یکیه

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      دقیقا!وقتی به بقیه کور کورانه میگیم همه اونایی که قبول شدن قلمچی بودن یجورایی داریم حتی اونایی که پولشو ندارن رو هم وادار میکنیم که بیان قلمچی ثبت نام کنن!اتفاقا اگه دقت کنی از بین قبولی های قلمچی، مردودی های قلمچی هم از بقیه ی ازمونا بیشترن!
      خب اره
      اول آدم باید خودشو بشناسه
      بعد تصمیم بگیره پولو خرج کنه یا نه
      باید پول خرج چیزی که ارزش داره بشه
      حتی آدم تو آزمون هم شرکت نکنه تو خونه با سوالاتش میتونه آزمون بگیره از خودش

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مجبور نیستید قلمچی ثبت نام کنید. وقتی گاج و گزینه 2 با 700_800 تومن ازمون میگیرن اونم با کیفیت بهتر.مجبور نیستیم بریم قلمچی که چند تا دانشجو سوالاتش رو طرح میکنن. بخاطر تقلب تراز و رتبه دروغ میده.
      هزینه قلمچی کمتر از یک میلیون و صده توی سایت. بهیچ وجه بیشتر پول ندید. اونا باید التماس دانش اموز رو بکنن

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوالات قلم چی هر سال افتضاح و افتضاح تر میشه
      برنامه شم هر سال داره سریع و سریع تر میشه

گزینه دو یا گاج خیلی آزمون های استانداردی هستند و نه تنها باعث پیشرفتتون میشن مثل قلم چی نا اُمیدتون نمیکنن
      خداوند آن خویش خویش است

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمی‌فهمم وقتی آزمون خوبی مثل گاج هست چرا پولتونو حروم میکنید؟نود درصد کتابهای تست همه شما انتشارات گاجه اونوقت آزمونشو قبول ندارید؟
      به جرات میگم با کیفیت ترین سوالارو داره
      آزمون قلمچی یه مشت جوجه دانشجو به عنوان طراح که اصلاً صلاحیت علمی ندارند سر رقابت اینکه سوال کدوم سختتره تا چاپ بشه رسماً گند زدن به کیفیت سوالا
      من خودم تو آزمونهای گاج همیشه زیست ۵۰ یا ۶۰ میزدم چون سوالای شمارشی خوب و مفهومی داشت و سرجلسه کنکور ۸۸ زدم یکبار از دوستم سوالای قلمچی گرفتم واقعا سردرد شدم از خواندنش
      یعنی چنان به حاشیه و نکات مسخره گیر داده که بیشتر باعث گمراهی میشه تا آموزش
      اتفاقاً برنامه گاج برای نظام قدیم پارسال خیلیییی بهتر از قلمچی بود که طی سال هم دوبار عوض کردن

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم.ینی بریم گاج؟منم یبار ریاضیشو دیدم خیلی سخت بود برام.ریاضی گاجو میگم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن