خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میشه انتقالی بگیرم؟

سلام.من به خاطر اشتباه تو انتخاب رشتم پرستاری زنجان واحد ابهر قبول شدم که تو دفترچه سنجش زده عدم انتقال به دانشگاه زنجان.خانوادم نگران رفت و آمدم هستن دوستم زنجان قبول شده میگن کاش میشد انتقالی بگیری با هم باشین.یعنی هیچ راهی نداره انتقالی بگیرم زنجان؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      محض رضای خدا یکی کمکم کنه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها من تو انتخاب رشته مامایی جندي شاپور قبول شدم ولی تو کارنامه سبز 50 رشته دیگه رو آوردم از بین اونا توی خود خوزستان میگم چون خارج از استان نمیشم اتاق عمل و هوشبری خود جندی علوم آز هوشبری و مامایی و اتاق عمل دزفول و آبادان تغذیه و پرستاری شوشتر چکار کنم؟ من رشته های دیگه رو نزدم همینا رو توی شمال و شرق و غرب هم آوردم خودتون بودید چ می‌کردید؟ آزاد پرستاری اهواز هم قبول شدم

5. Top | #5
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toska19 نمایش پست ها
      بچه ها من تو انتخاب رشته مامایی جندي شاپور قبول شدم ولی تو کارنامه سبز 50 رشته دیگه رو آوردم از بین اونا توی خود خوزستان میگم چون خارج از استان نمیشم اتاق عمل و هوشبری خود جندی علوم آز هوشبری و مامایی و اتاق عمل دزفول و آبادان تغذیه و پرستاری شوشتر چکار کنم؟ من رشته های دیگه رو نزدم همینا رو توی شمال و شرق و غرب هم آوردم خودتون بودید چ می‌کردید؟ آزاد پرستاری اهواز هم قبول شدم
      من بین مامایی و پرستاری ، پرستاری رو انتخاب میکنم
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن