خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ENZO77 نمایش پست ها
      اتفاقا کار خوبیه.ببین شما اگه علاقه داشته باشی و اهل مطالعه باشی،با شرکت تو این آزمون چیزیو از دست نمیدی و حداقل اینکه آدم با سوادی میشی
      منتهی اراده قوی میخواد و البته علاقه.چون قراره درساییو بخونی که تو چارت رشته خودت نیست.از طرفی باید یه انگیزه خودتو واسه ۴ سال آینده حفظ کنی.
      اگه میخوای از الآن شروع کنی،میتونی این کارو بکنی.لیست دروس این امتحانو استخراج کن.چارت درسی خودت رو هم ببین
      تعداد کمی از درسا مشترکه.اونا هیچی
      یه سری درسارو باید خودت بخونی.اینارو به دودسته ماژور و مینور تقسیم کن(بر اساس تعداد سوالای هردرس.مثلا اگه فلان درس ۲۰ تا سوال داره پس ماژوره اما یکی دیگه ۸ تا پس مینوره)
      هر ترم در کنار درسای خودت،یه درس ماژور و یه درس مینور رو مطالعه کن.
      تا اینجا که خودت هم بلد بودی
      اما کار اصلی شما نحوه مطالعه دروسه
      قطعا خودت میدونی که رفرنس هایی که معرفی میشن،مث کتاب درسی نیستن که بشینی از خط اول تا آخرشو بخونی و حفظ کنی
      مثلا فیزیولوژی گایتون دو جلده و هر کدومش اندازه یکی از فرهنگ های معینه
      اسم این کتابا رفرنسه.یعنی مرجع.شما باید یه درسنامه شامل مباحث سوال خیز و مهم بخونی.میفهمی که چه جاهایی مهمه.حالا همین قسمتای مهمو میری از روی رفرنس هم میخونی.این یعنی رجوع به رفرنس
      واسه این درسنامه میتونی از دوستات که پزشکی و دارو و دندون میخونن استفاده کنی.جزوه های دانشگاهشون معمولا خوبه.یا اینکه ازشون راجع به کتاب های درسنامه ای که خودشون واسه علوم پایه میخونن کمک بگیری.اینجوری میتونی راحت تر بخونی

یک سری از درسای این امتحان لیسانس به پزشکی رو پزشکیا تو علوم پایه هم نمیخونن.یه سری درسای جامعه شناسی و اینا
      اینارو هم قطعا میشه درسنامه پیدا کرد براشون.ولی خوب اطلاعی ندارم ازشون.شاید مجبور بشی رفرنسشونو بخونی
      مرسی از توضیح کاملتون
      مرسی که نگفتین مثل همه نمیشه
      اره منابعشو میخرم شروع میکنم
      سعی میکنم طرز درست مطالعشم اول متوجه بشم
      بازم مرسی از توضیح کاملتون

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      مرسی از توضیح کاملتون
      مرسی که نگفتین مثل همه نمیشه
      اره منابعشو میخرم شروع میکنم
      سعی میکنم طرز درست مطالعشم اول متوجه بشم
      بازم مرسی از توضیح کاملتون
      خواهش میکنم
      موفق باشی

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah71 نمایش پست ها
      چرا انقد بنده خدا رو میترسونید.
      والا من لیسانسم سلولی مولکولی بود هیچی هم آناتومی نخونده بودم حتی نمیدونستم مقطع ساژیتال یعنی چی!۸ ماه خوندم تازه کنارش باید بافت و جنین هم میخوندم که ارشد آناتومی تهران قبول شدم!لیسانس ب پزشکی هم نتونستم آزمون بدم چون معدل دیپلمم زیر ۱۸ بود.
      بیا خصوصی تا راهنماییت کنم
      جواب پ خ منو بده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن