خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

سوال از بچه های نظام جدید درمورد کتابهای درسی دهم و یازدهم

سلام دوستان خوبم .
      من نظام قدیمی هستم که میخوام کنکور جدید بدم . متاسفانه هرجای شهر رو گشتم اصلا کتابهای درسی دهم چاپ 96 و یازدهم چاپ 97 گیرم نیومد .
      دو راه برام باقی میمونه :
      1- کتب درسی رو پرینت سیاه و سفید بگیرم ( که بالطبع واسه زیست شکلهای کتاب خیلی مهمه و شاید بهتر باشه کتاب رنگی داشته باشم )
      2- کتابهای زیر ذره بین رو بخرم که درواقع همون کتب درسی هستن + یه سری نکات اضافه تر.

خب حالا اگر بخوام راه دوم رو انجام بدم چندتا سوال از شما دوستان داشتم
      1- میتونم از شیمی دهم زیر ذره بین چاپ 97 استفاده کنم ؟ ( منبع کنکور 99 شیمی دهم چاپ 96 هست ولی من فقط 97 رو پیدا کردم ) ایا 97 نسبت به 96 تغییرات نداشته ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زنگ بزن بانک کتاب پایتخت بگو واست پرینت رنگی کتابا رو بفرستن . از کیفیتشون اطلاعی ندارم
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      زنگ بزن بانک کتاب پایتخت بگو واست پرینت رنگی کتابا رو بفرستن . از کیفیتشون اطلاعی ندارم
      اتفاقا زنگ زدم
      یه خانومه جواب داد که من اصلا منظورش رو نفهمیدم یبار میفگت کتابا سیاه و سفیدن . یبار میگفت بصورت پک هستن که تو اون پک مشخص نیست چه کتابایی رنگین
      خلاصه من اصلا نفهمیدم چی گفت
      وسط صحبتمونم تلفن قطع شد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،از بانک کتاب میتونی تهیه کنی
      بعضی کتابا سیاه و سفید هستن بعضی کتابا رنگی...احتمالا کتابای زیست رنگی باشه.
      البته این نوع کتاب های درسی رو که چاپ خود آموزش پرورش نیست اغلب کتاب فروشی هایی که کتاب کنکور میفروشن هم دارن،میتونی بری خودت ببینی که کدوما رنگی هستن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن