خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد برنامه ی هفتگی؟

رأی دهندگان
    28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خوبه...ادامه داشته باشه

19 67.86%
    • قابل قبوله

5 17.86%
    • بدک نیس :/

4 14.29%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Lightbulb برنامه هفتگی متناسب با آزمون ۱۹ مهر...رایگان

سلام خدمت دوستان گل انجمنی و مهمانان عزیز
      خوبین؟ انشاءالله ک آماده ی ترکوندن درسا باشین
      من قبلا نظرسنجی گذاشتم و طبق نظر اکثریت قراره برای دوستان تجربی نظام قدیم بر اساس آزمون قلم چی برنامه ی هفتگی بذارم
      امیدوارم ک براتون مفید باشه
      برنامه هرروز ساعت 10 تموم میشه
      بعد از اتمام برنامه روزی 15 دقیقه لغت زبان بخونید
      اگه آرایه رو از قبل نخوندید هرروز ک تونستید برنامه رو زودتر تموم کنید یا در بازه ی بعد از ساعت 10 تا خواب به مدت 15 دقیقه (هربار یک آرایه) بخونیدش
      برنامه برای 10-11 ساعت تنظیم شده اما زمان مطالعه درسا زیادتر از حد نیازه در نتیجه اگر ساعت مطالعه تون کمتره نگران نباشید چون میرسید تمومش کنید
      در ضمن هرچند هرکس خودش بهتر میتونه زمان مطالعه ی درس هارو بر اساس حوصله اش تعیین کنه اما زمان های پیشنهادی بصورتی هستن ک بشه با کمترین خستگی ممکن بیشترین مطالعه ی مفیدو داشت
      تنوع درسام در حدیه ک هم زده نشید از مطالعه ی مداوم یه درس و هم تایم معقولی برای مطالعه ی هر درس باشه
      برنامه برای سطح فرضی در نظر گرفته شده ک یکم پایینتر از سطح متوسطه+به زیست و شیمی توجه بیشتری شده چون فعلا اوایل برنامه حجم ریاضی و فیزیک زیاد نیست

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B9_%DB%B1%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B5%DB%B5.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B9_%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B7.png

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B9_%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B6.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B9_%DB%B0%DB%B4%DB%B5%DB%B9%DB%B5%DB%B2.jpg

پ.ن: راستی من چون زودتر قرار بدم برنامه رو دیگ ندادم دوستم بررسی کنه ک اشتباه تایپی و لپی نباشه...اگ موردی بود به بزرگی خودتون ببخشید

هر سوالی داشتین من در خدمتم....فقط خواهشا اسپم ندین ک اگ دوستان خواستن نظراتو بخونن وقتشون تلف نشه
      ویرایش توسط Neo.Healer : 28 شهریور 1398 در ساعت 12:44

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      من قبلا نظرسنجی گذاشتم و طبق نظر اکثریت قراره برای دوستان تجربی نظام قدیم بر اساس آزمون قلم چی برنامه ی هفتگی بذارم
      اگه آرایه رو از قبل نخوندید هرروز ک تونستید برنامه رو زودتر تموم کنید یا در بازه ی بعد از ساعت 10 تا خواب به مدت 15 دقیقه (هربار یک آرایه) بخونیدش
      برنامه برای 10-11 ساعت تنظیم شده اما زمان مطالعه درسا زیادتر از حد نیازه در نتیجه اگر ساعت مطالعه تون کمتره نگران نباشید چون میرسید تمومش کنید
      در ضمن هرچند هرکس خودش بهتر میتونه زمان مطالعه ی درس هارو بر اساس حوصله اش تعیین کنه اما زمان های پیشنهادی بصورتی هستن ک بشه با کمترین خستگی ممکن بیشترین مطالعه ی مفیدو داشت
      تنوع درسام در حدیه ک هم زده نشید از مطالعه ی مداوم یه درس و هم تایم معقولی برای مطالعه ی هر درس باشه
      برنامه برای سطح فرضی در نظر گرفته شده ک یکم پایینتر از سطح متوسطه+به زیست و شیمی توجه بیشتری شده چون فعلا اوایل برنامه حجم ریاضی و فیزیک زیاد نیست

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ۲۰۱۹۰۹۱۹_۱۱۳۰۵۵.jpg
مشاهده: 700
حجم: 141.9 کیلو بایت

نام: ۲۰۱۹۰۹۱۹_۰۵۰۱۰۷.png
مشاهده: 696
حجم: 1.06 مگابایت

نام: ۲۰۱۹۰۹۱۹_۰۵۰۰۳۶.jpg
مشاهده: 644
حجم: 101.0 کیلو بایت

نام: ۲۰۱۹۰۹۱۹_۰۴۵۹۵۲.jpg
مشاهده: 613
حجم: 95.4 کیلو بایت

پ.ن: راستی من چون زودتر قرار بدم برنامه رو دیگ ندادم دوستم بررسی کنه ک اشتباه تایپی و لپی نباشه...اگ موردی بود به بزرگی خودتون ببخشید

هر سوالی داشتین من در خدمتم....فقط خواهشا اسپم ندین ک اگ دوستان خواستن نظراتو بخونن وقتشون تلف نشه
      هم آپ هم سلام

ی پست میزارم هم بیاد بالا بقیه دوستانم ببینن و هم یه چیزی رو بگم نظر سنجی رو هم جواب بدید فقط من تا حالا رای دادم

یزنامه رو کامل کنین واس بقیه شم بزارید

من این سوالو از علی ویکی کردم از شماهم میپرسم:

توی روش مطالعه رتبه برترا نوشتن مثلا برای شیمی : اول کتابو میخوندم بعد به صورت مفهومی از روی درسنامه کتاب کمک اموزشی میخوندم و بعد تست زیاد میزدم و در اخر نکات جدیدرو توی کتابم مینوشتم و در اخر یه مرور سریع میکردم اینجوری کتابمم واسه دوران جمع بندی اماده میشد و از کمک درسی بی نیاز میشدم

حالا واس من یه سوالی پیش اومده این کارارو اونا چطوری توی 1 ساعت 2 ساعت مطالعه شیمی شون انجام میدادن
      من هرکاری کردم فقط تونستم برسم به خوندن درسنامه کمک اموزشیش

اگه قرار باشه اینجوری پیش بره خب قطعا تا اخر سالم تموم نمیشه

چطوری این مسیر رو میشه طی کرد واسه همه دروس

راستی شیمی 3 رو ننوشتید برنامه کم داره یه چیزایی
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      جسارته البته ولی میشه لطفا کارنامه کنکورتونو ببینیم ما ؟
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      هم آپ هم سلام

ی پست میزارم هم بیاد بالا بقیه دوستانم ببینن و هم یه چیزی رو بگم نظر سنجی رو هم جواب بدید فقط من تا حالا رای دادم

یزنامه رو کامل کنین واس بقیه شم بزارید

من این سوالو از علی ویکی کردم از شماهم میپرسم:

توی روش مطالعه رتبه برترا نوشتن مثلا برای شیمی : اول کتابو میخوندم بعد به صورت مفهومی از روی درسنامه کتاب کمک اموزشی میخوندم و بعد تست زیاد میزدم و در اخر نکات جدیدرو توی کتابم مینوشتم و در اخر یه مرور سریع میکردم اینجوری کتابمم واسه دوران جمع بندی اماده میشد و از کمک درسی بی نیاز میشدم

حالا واس من یه سوالی پیش اومده این کارارو اونا چطوری توی 1 ساعت 2 ساعت مطالعه شیمی شون انجام میدادن
      من هرکاری کردم فقط تونستم برسم به خوندن درسنامه کمک اموزشیش

اگه قرار باشه اینجوری پیش بره خب قطعا تا اخر سالم تموم نمیشه

چطوری این مسیر رو میشه طی کرد واسه همه دروس

راستی شیمی 3 رو ننوشتید برنامه کم داره یه چیزایی
      سلام
      ممنون
      اگ منظورت از بقیه نظام جدیده...راستش میترسم در ادامه وقت نکنم ادامه اش بدم و بدقول شم و یه عده ک برای برنامه ریزی کلیشون استفاده میکنن ضرر کنن

در مورد شیمی سوم و فیزیک سوم قلم چی زوج کتابه منم بجاش دوم هارو نوشتم چون طبق سیاست قلم چی اکثرا دوم هارو برمیدارن
      اگ قراره سوم بخونی دقیقا همین وقتو میخوان و بجای دوم کافیه سوم بخونی
      البته پینهاد من اینک بین شیمی و فیزیک یکی رو دوم بخونی یکی رو سوم تا حجم مطالعه توی نیمسال اول و دوم معقول و متناسب بشه

در مورد سوالت
      برای شیمی اولش کتابم نخوندی نخوندی البته وقت زیادیم نمیگیره برای یکبار خوندن
      درسنامه بخون همون تستشو بزن اگ وقت نشد یک در میان بزن نگران مونده ها هم نباش توی بازه های مرور و جبرانی جمعش میکنی
      بعد هم وقتی میخونی واقعا بخون نه الکی
      روزی ۲ساعت میشه هفته ای ۱۴ساعت و واقعا برای یه فصل زیادم هست ک کم نیس
      در نهایت توی کتابکارت نکاتو هایلایت کن اما یسری نکات هست ک خیلییی هم کمن (نکه هرجی دستت اومد و بنظرت مالب بود!) وارد کتابدرسی کن .... پیشنهاد من اینک اولین بار وارد نکن چون همه ی نکات جدیدن بنظرت همه مهمن نگه دار بازه های مرور نکات مهمو گلچین کن
      رتبه برترا هم ساعت مطالعشون زیاده هم این کارو نه توی دو هفته ک توی بازه های مرور قلم چی هم انجام میدن

موقع خوندن با چشمات بخون...مداد نگیر زیر خط ها و لبخوانی نکن توی ذهنتم نخون فقط چشم ها حرکت کنن...اینجوری سرعتت حداقل ۲_۳برابر میشا با کیفیت بیشتر...فقط یکی دو روز طول میکشه عادت کنی بهش

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      جسارته البته ولی میشه لطفا کارنامه کنکورتونو ببینیم ما ؟
      خواهش میکنم کارنامه کنکور من کلا سایت پرهچون بارها سرش متهم شدم
      سال ۹۷:
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B9_%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B2.jpg
      منطقه دو
      ک فک کنم دیگ همه اینو دیدن چون هزاربار خواستن بذارمش

سال ۹۸
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B1%DB%B9_%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B0%DB%B0%DB%B8.jpg
      متاسفانه من مسافرتم برای خرید و کارنامه کامل رو توی گوشیم ندارم ۹۸ رو اینم قبلا موقع اعلام رتبه ها کذاشته بودم سایت ک دارمش
      شماره داوطلبی هم حفظ نیستم (اصولا هیچکس حفظ نیس) ک از سایت سنجش بردارم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم کارنامه کنکور من کلا سایت پرهچون بارها سرش متهم شدم
      سال ۹۷:

نام: ۲۰۱۹۰۹۱۹_۱۳۰۰۳۲.jpg
مشاهده: 553
حجم: 112.0 کیلو بایت
      منطقه دو
      ک فک کنم دیگ همه اینو دیدن چون هزاربار خواستن بذارمش

سال ۹۸

نام: ۲۰۱۹۰۹۱۹_۱۳۰۰۰۸.jpg
مشاهده: 513
حجم: 85.2 کیلو بایت
      متاسفانه من مسافرتم برای خرید و کارنامه کامل رو توی گوشیم ندارم ۹۸ رو اینم قبلا موقع اعلام رتبه ها کذاشته بودم سایت ک دارمش
      شماره داوطلبی هم حفظ نیستم (اصولا هیچکس حفظ نیس) ک از سایت سنجش بردارم
      میشه بپرسم امسال رتبت چند بود؟ تقریبی هم بگی اشکال نداره
      و اینکه روش خوندن و منابع زیستتو لطف میکنی بگی؟ مچکرم

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

دممممممممت گرم خیلی لازم بود
      اصلا برنامه ریزی اصولی بلد نیستیم
      مرررررررررررسی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaf122 نمایش پست ها
      میشه بپرسم امسال رتبت چند بود؟ تقریبی هم بگی اشکال نداره
      و اینکه روش خوندن و منابع زیستتو لطف میکنی بگی؟ مچکرم
      ۱۸۷۸ اگ اشتباه نکرده باشم زیر گروه ۱ ...... منطقه ۲۰۳۵ اینا
      در مورد زیست اگ فقط منابع امسالو بگم میشه: خط ویژه آیکیو زیر ذره بین
      اما اینم بگم من قبلا توی سال های دبیرستان درسنامه های خیلی سبزم خوندم و تست آبی قلم چی هم زدم در نتیجه پیشرفتم پله به پله بود و وقتی از منابع بالا استفاده کردم سطحم متوسط به بالا بود
      برای روش خوندن انشاءالله تاپیک میزنم اما در مورد زیست:
      اول خوندن کتابدرسی بطوری ک خود فصلو بفهمی نه ترکیب هاشو نه نکات خیلی ریزو
      بعد اگ سطحت متوسط و به پایینه درسنامه خیلی سبز حتما بخون
      بعد تست ترجیحا آبی قلم چی چون آیکیو اگ سطحت خوب نباشه باعث میشه از زیست زده بشی+واقعا لازم نیس حتما آیکیو رو کامل کار کنی
      بعدش دوباره خوندن کتابدرسی و اینبار دقت خیلی بیشتررررر
      بعد تست سطح بالا
      توی دی و عید و خرداد هم خط ویژه بصورت ترکیبیه خوندن درصد بالارو تضمبن میکنه
      من واس زیست متاسفانه مرور خوبی نداشتم چنتا سوالو از دست دادم وگرنه ازین بهتر میشد نتیجه ام هم زیست هم شیمی
      ویرایش توسط Neo.Healer : 28 شهریور 1398 در ساعت 15:28

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      دممممممممت گرم خیلی لازم بود
      اصلا برنامه ریزی اصولی بلد نیستیم
      مرررررررررررسی
      خواهش میکنم
      چون برای نظام جدید برنامه نذاشتم احتمالا تاپیکی در مورد برنامه ریزی بزنم چون تاپیکای موجود صرفا یه مدل تکراری میگن ک شاید برای بعضیا اون مدل کارآمد نباشه فقط وقت زیادی میگیره برای همین شاید یمدت طول بکشه یا ویس باشه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ممکنه این برنامه های مطابق با آزمون رو تا آخرین آزمون قرار بدید؟
      نکنه وسط راه ولمون کنی؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      ممکنه این برنامه های مطابق با آزمون رو تا آخرین آزمون قرار بدید؟
      نکنه وسط راه ولمون کنی؟
      انشاءالله قصدم اینک تا آخرین آزمون قلم چی برنامه بذارم اگ عمری باشه

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربیت چرا اومد پایین؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انشاءالله قصدم اینک تا آخرین آزمون قلم چی برنامه بذارم اگ عمری باشه
      کلاس رفته بودی برا درسات یا فیلم آموزشی دیدی؟ اگه اره اسماشونو بگو ممنون

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      عربیت چرا اومد پایین؟
      من عربی و ادبیاتم عالیه یعنی پایه قوی دارم علت پایین اومدنش شب کنکورم و مسائلش بود
      ساعتم یادم رفت
      شب ۱۲:۳۰ تازه خواستم بخوابم و ۱ تلفن زنگید و ترسیدم کسی فوت کرده باشه بد خواب شدم
      بخاطر عصبی شدن سر شرایط معده درد گرفتم
      مراقبا فقط حرف زدن
      و...
      اینجوری بگم ک کنکور دادن من امسال اصلا یچیز عجیبی بود همینک سالم رسیدم خوبه شکرخدا کردم
      بخاطر مشکلات یه هفته،کنکورم از چیزی ک فکر میکردم افتضاحتر شد
      سر عربی و ادبیات فقط فحش خودم و بقیه میدادم حتی روی سوالا نمیتونستم بخونم و بفهمم بعد بخودم اومدم اما دیر بود زمان رفت و نه به عربی و ادبیات رسیدم نه برای زبان وقتی موند

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.Ali.F نمایش پست ها
      کلاس رفته بودی برا درسات یا فیلم آموزشی دیدی؟ اگه اره اسماشونو بگو ممنون
      برای عربی فیلم های ناصح زاده رو از سایت آلا دیدم بنظرم عالیه
      فقط همین بقیه خودم خوندم...البته دبیرای مدرسمم خوب بودن اما من بیشتر کتابکار استفاده کردم و کلی کتابکار خریدم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن