خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد برنامه ی هفتگی؟

رأی دهندگان
    28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خوبه...ادامه داشته باشه

19 67.86%
    • قابل قبوله

5 17.86%
    • بدک نیس :/

4 14.29%
    صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 49 از 49
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      ی سوال؟؟؟؟؟طرف میگ من دوتا منبع خوندم برای زیست سه تا منبع خوندم خب اینو چطوری خونده الان برنامه قلم چی یا گزینه دو جوریه ک تا ۲۶ اردیبهشت تموم میکنه خب ما تا اونموقع میشه ی منبع زد، بعدم میگن تا ی منبع تموم نشده سراغ منبع دیگ نرید در صورتی این اتفاق میوفته ک شما تا دی کل درسارو ببندید و تستاشو از ی منبع بزنی از بهمن باز بخونی با ی منبع دیگ ولی خب قلم چی یا گزینه دو تا ۲۶ اردیبهشت طولش میده ؟؟؟ میشه اینو توضیح بدی ممنون
      اکثر رتبه برتر ها منابع پایه از سال سوم یا تابستون شروع میکنن و معمولا به این صورت هست که با ساعت مطالعه بالا شما تا بهمن ماه حداقل منبع اول خودت اگر واقعا وقت بذاری تموم میکنی و تست های مارکدار کار میکنی حالا فرصت پیدا میکنی برای منابع بعدی یا حتی بعضی هاکه پایه قوی خیلی خوبی دارن تراز خوب دارن تا پایان اسفند ماه معمولا تمام درس تموم میکنن و وارد فاز سوم جمع بندی عید به روش هرمی یا زیگوراتی میشن و اواسط اردیبهشت ماه وارد فاز جمع بندی جامع با کنکور های سال های گذشته تا یک هفته به کنکور میشن اگر بخوایم فرایند مدیریت کنکور اینجور افراد بررسی کنیم در چهار مرحله از تابستون هست به جز اینکه چقدر در پایه دوم و سوم یا همون دهم و یازدهم کار کردن و چه منابع تک درسی اون موقع کار کردن
      فاز اول معمولا تابستون هست جمع کردن پایه و حداکثر جمع کردن نیم سال اول پیش یا دوازدهم همراه پایه
      فاز دوم که تا دی ماه هست جمع کردن یکی از دو پایه همراه با نیم سال اول سال پیش/ دوازده که اگر فاز سوم برای کسانی که تراز بالای ۷۰۰۰ دارن و خوب کار کردن طبق برنامه قلم چی تا ۱۶ اسفند شما همه دروس کار کردید به جز فصل های آخر نیم سال دومت که معمولا بچه های قوی گفتم با تراز بالا تو فرصت ۱۶ اسفند تا خود عید کنار جمع کردن فضل های آخر اتمام تمام دروس و بعد هم روزانه با تنوع درسی بالا ۶ الی ۸ تا درس در روز و ساعت مطالعه ۱۳ ساعت معمولا شروع به جمع بندی به روش هرمی روزانه از هر درس یک فضل به نیست ۳۰ روز و بعد هم روزانه تک کتاب و در انتها به مدت ۱۰ روز تک درس کار میکنن میتونید روش هرمی یا زیگوراتی جمع بندی تو اینترنت ببینید که البته بازم
      شما هم این روش پیش بگیرید موقع مصاحبه از منابع تک درست از دوم و سوم تابستون و نیم سال اول و دوم و همچنین منابع دوران جمع بندی عید و و سوالات کنکور چند سال اخیر در خرداد ماه صحبت میکنی ولی یه واقعیت وجود داره منبع آموزش یکی هست فقط منبع مختلف زمانی استفاده میکنن که تسلط به منبع قبلی از جهت تست رسیدن و به دنبال تست های متنوع تر میگردن

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaf122 نمایش پست ها
      من دو سه روزه دارم مطابق این برنامه درس میخونم (زودتر از 1 مهر شروع کردم که روزای اخر بیشتر مرور کنم)
      باید بگم واقعا خوبه و قابل اجراست
      تقریبا همه مباحث یه روزو تونستم تا اخر همون روز برسونم
      فقط با ساعتاش یه کم مشکل داشتم که خودم شخصی سازیش کردم ولی تقسیم بندی مباحث عالیه
      فقط کاش ادامه داشته باشه.. تا اخرین ازمون هم نشد چند تا ازمون اول رو بازم لطف کنین بذارین کسایی که مثل من مشکل دارن تو برنامه ریزی کم کم دستشون بیاد
      خیلی ممنون
      سلام
      خداروشکر .... فقط یکی دو نفرم این برنامه براشون مفید باشه واس من کافیه و باعث خوشحالی
      بعله این برنامه کلیه و هم ساعات و هم یکم کلا درسا باید شخصی سازی بشه تا بشه بهترین استفاده رو ازش کرد
      انشاءالله این طرح ادامه داره تا پایان سال+در مورد برنامه ریزی و انواع روش هاش هم بعدا تامیک مجزا میزنم

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up
      برای جا مانده ها

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن