خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد برنامه ی هفتگی؟

رأی دهندگان
    28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خوبه...ادامه داشته باشه

19 67.86%
    • قابل قبوله

5 17.86%
    • بدک نیس :/

4 14.29%
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان گل انجمنی و مهمانان عزیز
      خوبین؟ انشاءالله ک آماده ی ترکوندن درسا باشین
      من قبلا نظرسنجی گذاشتم و طبق نظر اکثریت قراره برای دوستان تجربی نظام قدیم بر اساس آزمون قلم چی برنامه ی هفتگی بذارم
      امیدوارم ک براتون مفید باشه
      برنامه هرروز ساعت 10 تموم میشه
      بعد از اتمام برنامه روزی 15 دقیقه لغت زبان بخونید
      اگه آرایه رو از قبل نخوندید هرروز ک تونستید برنامه رو زودتر تموم کنید یا در بازه ی بعد از ساعت 10 تا خواب به مدت 15 دقیقه (هربار یک آرایه) بخونیدش
      برنامه برای 10-11 ساعت تنظیم شده اما زمان مطالعه درسا زیادتر از حد نیازه در نتیجه اگر ساعت مطالعه تون کمتره نگران نباشید چون میرسید تمومش کنید
      در ضمن هرچند هرکس خودش بهتر میتونه زمان مطالعه ی درس هارو بر اساس حوصله اش تعیین کنه اما زمان های پیشنهادی بصورتی هستن ک بشه با کمترین خستگی ممکن بیشترین مطالعه ی مفیدو داشت
      تنوع درسام در حدیه ک هم زده نشید از مطالعه ی مداوم یه درس و هم تایم معقولی برای مطالعه ی هر درس باشه
      برنامه برای سطح فرضی در نظر گرفته شده ک یکم پایینتر از سطح متوسطه+به زیست و شیمی توجه بیشتری شده چون فعلا اوایل برنامه حجم ریاضی و فیزیک زیاد نیست

فایل پیوست 89730

فایل پیوست 89733

فایل پیوست 89732

فایل پیوست 89731

پ.ن: راستی من چون زودتر قرار بدم برنامه رو دیگ ندادم دوستم بررسی کنه ک اشتباه تایپی و لپی نباشه...اگ موردی بود به بزرگی خودتون ببخشید

هر سوالی داشتین من در خدمتم....فقط خواهشا اسپم ندین ک اگ دوستان خواستن نظراتو بخونن وقتشون تلف نشه
      سلام داداج
      اولا دمت گرم که زحمت میکشیو بدون هیچ چشم داشتی برنامه میزاری [-و در ضمن مشابه همین برنامه-حتی طرح ضعیف ترش- با قیمت فلان تومن توسط گروه های اموزشی مختلف فروش میره] و این کارتو قابل تقدیره و امیدوارم به بهترین چیزها تو زندگیت برسی...
      اما داداش عزیزم به نظرت اینوع برنامه که پایه هفته اول خونده بشه و پیش هفته دوم مناسب کنکور الان برا نظام قدیم ها هست?
      راستش به نظرم این برنامه ببشتر برای نظام جدیدا خوبه چون حجم درسشون خیلی کمتره- اما برای نظام قدیما [البته به نظر من] یه مقدار پایه فراموش میشه تا هفته دوم- به نظرم شما که زحمت میکشید بتونید ادغام کنید برنامه رو خیلی میتونه به بچه ها کمک کنه- البته این نظر منه و ممکنه خیلیا باهاش موافق نباشن
      بازم میگم دَمت گَرم برای این کار خوبِت- چون خیلی از بچه ها توان گرفتن مشاور رو ندارن و این برنامه تو خیلی کمکشون میکنه♡
      مَن رَهبَر اون حِزبی اَم کِه ناکام جَنگ جهانی بود . . .

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A0067 نمایش پست ها
      سلام داداج
      اولا دمت گرم که زحمت میکشیو بدون هیچ چشم داشتی برنامه میزاری [-و در ضمن مشابه همین برنامه-حتی طرح ضعیف ترش- با قیمت فلان تومن توسط گروه های اموزشی مختلف فروش میره] و این کارتو قابل تقدیره و امیدوارم به بهترین چیزها تو زندگیت برسی...
      اما داداش عزیزم به نظرت اینوع برنامه که پایه هفته اول خونده بشه و پیش هفته دوم مناسب کنکور الان برا نظام قدیم ها هست?
      راستش به نظرم این برنامه ببشتر برای نظام جدیدا خوبه چون حجم درسشون خیلی کمتره- اما برای نظام قدیما [البته به نظر من] یه مقدار پایه فراموش میشه تا هفته دوم- به نظرم شما که زحمت میکشید بتونید ادغام کنید برنامه رو خیلی میتونه به بچه ها کمک کنه- البته این نظر منه و ممکنه خیلیا باهاش موافق نباشن
      بازم میگم دَمت گَرم برای این کار خوبِت- چون خیلی از بچه ها توان گرفتن مشاور رو ندارن و این برنامه تو خیلی کمکشون میکنه♡
      سلام....آبجی ام
      ممنون .... توی این وضعیت اقتصادی و فشار کنکور همه باید همراه و همدل باشیم تا بتونیم این دوره رو پشت سر بذاریم
      در مورد ترتیب همیشه مدل اول پایه بعد پیش نیس....بیشتر توجه به پیش نیاز هاس مثلا سه فصل اول زیست دوم هرچند سوال مستقیمش کمه اما مادر کل زیست شناسیه و بشدت ترکیبی
      در مورد فیزیک چون حرکت طولانیه گذاشتم آخر ک بجاش دفعه بعد اول حرکت بیارم تا پیوسته باشه مطالب برای شیمی پیش هم همچنین
      اینک همزمان هردو باشن یا ساعت مطالعه ی بالا میخواد ک خیلیا بهش عادت ندارن یا اینک اون فرد خیلی دقیق مثل ربات عمل کنه ک اینم حداقل اول سال خیلیا نمیتونن و ممکنه از درس زده بشن ..... برای همین هم سعی کردم استراحت بین درسا زیاد باشه هم یمدلی بچینم ک همین اول راهی یعده خودشونو از دور رقابت خارج ندونن
      انشاءالله کم کم این برنامه پیش بره هم من چیزای زیادی یاد میگیرم از نظرات شما عزیزان برای جبران نواقص‌.....هم بقیه حداقل مدل برنامه ریزی کردن دستشون میاد
      ممنون وظیفس

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبلا نظرسنجی گذاشتم و طبق نظر اکثریت قراره برای دوستان تجربی نظام قدیم بر اساس آزمون قلم چی برنامه ی هفتگی بذارم
      اگه آرایه رو از قبل نخوندید هرروز ک تونستید برنامه رو زودتر تموم کنید یا در بازه ی بعد از ساعت 10 تا خواب به مدت 15 دقیقه (هربار یک آرایه) بخونیدش
      برنامه برای 10-11 ساعت تنظیم شده اما زمان مطالعه درسا زیادتر از حد نیازه در نتیجه اگر ساعت مطالعه تون کمتره نگران نباشید چون میرسید تمومش کنید
      در ضمن هرچند هرکس خودش بهتر میتونه زمان مطالعه ی درس هارو بر اساس حوصله اش تعیین کنه اما زمان های پیشنهادی بصورتی هستن ک بشه با کمترین خستگی ممکن بیشترین مطالعه ی مفیدو داشت
      تنوع درسام در حدیه ک هم زده نشید از مطالعه ی مداوم یه درس و هم تایم معقولی برای مطالعه ی هر درس باشه
      برنامه برای سطح فرضی در نظر گرفته شده ک یکم پایینتر از سطح متوسطه+به زیست و شیمی توجه بیشتری شده چون فعلا اوایل برنامه حجم ریاضی و فیزیک زیاد نیست

فایل پیوست 89730

فایل پیوست 89733

فایل پیوست 89732

فایل پیوست 89731

پ.ن: راستی من چون زودتر قرار بدم برنامه رو دیگ ندادم دوستم بررسی کنه ک اشتباه تایپی و لپی نباشه...اگ موردی بود به بزرگی خودتون ببخشید

هر سوالی داشتین من در خدمتم....فقط خواهشا اسپم ندین ک اگ دوستان خواستن نظراتو بخونن وقتشون تلف نشه
      همچین برنامه ایو برای نظام جدید ندارین؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      همچین برنامه ایو برای نظام جدید ندارین؟
      این برنامه رو خودم طراحی و تایپ کردم
      برای نظام جدید فعلا نه چون وقت نمیکنم تا آخر سال بطور مداوم ادامه بدم .... تایپ و... واقعا وقتگیره
      اما انشاءالله یه تاپیک جامع در مورد نحوه و مدل های برنامه ریزی خواهم داشت ک بتونین بهترین برنامه ممکن متناسب با شرایط و مدل خودتونو داشته باشین
      برای نظام جدید کساییک بخوان برنامه ریزی شخصی انجام میدم اما این سبک وقت نمیشه در کنار خصوصی ها انجام بدم
      ویرایش توسط Neo.Healer : 28 شهریور 1398 در ساعت 15:57

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قشنگ رتبت 200_300درست میشد اگه رو فرم بودی
      من عربی و ادبیاتم عالیه یعنی پایه قوی دارم علت پایین اومدنش شب کنکورم و مسائلش بود
      ساعتم یادم رفت
      شب ۱۲:۳۰ تازه خواستم بخوابم و ۱ تلفن زنگید و ترسیدم کسی فوت کرده باشه بد خواب شدم
      بخاطر عصبی شدن سر شرایط معده درد گرفتم
      مراقبا فقط حرف زدن
      و...
      اینجوری بگم ک کنکور دادن من امسال اصلا یچیز عجیبی بود همینک سالم رسیدم خوبه شکرخدا کردم
      بخاطر مشکلات یه هفته،کنکورم از چیزی ک فکر میکردم افتضاحتر شد
      سر عربی و ادبیات فقط فحش خودم و بقیه میدادم حتی روی سوالا نمیتونستم بخونم و بفهمم بعد بخودم اومدم اما دیر بود زمان رفت و نه به عربی و ادبیات رسیدم نه برای زبان وقتی موند

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      قشنگ رتبت 200_300درست میشد اگه رو فرم بودی
      آره
      من سال ۹۷ شرایط کنکورم عالی بود فقط یکم وقت کم آوردم بخاطر مدیریت اشتباه اما واقعا راضی بودم
      عوضش امسال بلایی نموند ک سرم نیاد

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستی دوستان من دوتا پی دی اف انگیزشی (نه ازون مدلای الکی آبکی) دارم ک ۳۱ شهریور انشاءالله میذارم انجمن و چنلم
      پس حتما بیاید براتون مفید خواهد بود

پ.ن: مال خودم نیس قبلنا از نت دانلود کردم اما واقعا عالین نسبت به موارد مشابه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای کسایی ک گزینه دو میر چی؟؟؟ ی ایده ام بدی کافیه ما با این ۳ هفته چیکار کنیم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تحلیل آزمون توضیح بده خلاصه نویسی واجب ؟؟واجب نی ؟؟؟

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      برای کسایی ک گزینه دو میر چی؟؟؟ ی ایده ام بدی کافیه ما با این ۳ هفته چیکار کنیم
      من برای برنامه ریزی روزانه تاپیک زدم نظام قدیم قلم چی بیشترین رای رو آورد
      چشم تا شب یا نهایت فردا در مورد گزینه دو اینک کلی چیکار کنید مینویسم حتما

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برای برنامه ریزی روزانه تاپیک زدم نظام قدیم قلم چی بیشترین رای رو آورد
      چشم تا شب یا نهایت فردا در مورد گزینه دو اینک کلی چیکار کنید مینویسم حتما
      مرسی واقعا ی ایده کلی باشه کافیه ک مرور کی باشه چون ۳ هفتس

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mh نمایش پست ها
      تحلیل آزمون توضیح بده خلاصه نویسی واجب ؟؟واجب نی ؟؟؟
      برای همه ی اینا کم کم تاپیک میزنم ک توضیح بدم اما الان خلاصه و کلی بگم بهت
      تحلیل آزمون خیلیی مهمه ک اکثرا انجام نمیدن اما کسی ک انجام داده خیلییی جلوعه از کسایی ک بیخیال رفع اشکالن
      تحلیل آزمون از دو ساعت بعد اتمام آزمون شروع میشه ک استراحتم کرده باشی
      لازمم نیس طبق دفترچه باشی.....سوالای ص غ ن رو مشخص کن اول
      بعدش برو سراغ ص ها ک زود تموم میشه یه نگاهی بکن سرسری شاید یسری نکات خیلی مهم باشه ک تو مثلا توی سوال یست تونستی جواب صحیح رو ک خیلی ضایعس صحیحه پیدا کنی اما علت غلط بودن یه گزینه ی دیگ رو ندونی .... اینا دستت میاد
      بعدش غ ها ک برای مسائل اول خودت حل کن ببین اشتباهت محاسباتی بود یا نه کلا روشت غلطه...خیلی مهمه این سوالا .... جدای نکاتش تو میفهمی اشکالات اصلیت کجاس مثلا سوالو خوب نمیخونی یا ضربت غلط میشه یا هولی گزینه هارو همه رو نمیخونی و...
      در نهایت نزده ها...اینام مهمتر از نکاتش باید علت نزده بودن بفهمی اگ سوال غیراستاندارد بود ک هیچ اما شاید یادگیریت ناقص بوده یا یه نکته ای بد فهمیدی یا یادت رفته یا کلا خوب نخوندی و...
      این کار اگ روز جمعه تموم نشد بجاش میتونی هر روز هفته اول بعد از اتمام برنامه درسیت روزی یه درس رو تحلیل کنی تموم میشه

خلاصه نویسی بستگی داره
      مثلا عمومیا بجز گاها یسری نکات ریز زیاد خلاصه نویسی نداره
      ریاضی و فیزیکم باز مثل عمومیا
      اما مثلا فصل۱ شیمی دوم بخش دانشمندان یه نقشه کلی بکشی خیلی مرورش راحتتره یا چرخه های زیست
      در کل خلاصه نویسی برای کل یه فصل لازم نیس مگر نکات پراکنده یا خیلیییی مهم
      بیشتر نکته نویسی خوبه اونم نه هر نکته ای

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای همه ی اینا کم کم تاپیک میزنم ک توضیح بدم اما الان خلاصه و کلی بگم بهت
      تحلیل آزمون خیلیی مهمه ک اکثرا انجام نمیدن اما کسی ک انجام داده خیلییی جلوعه از کسایی ک بیخیال رفع اشکالن
      تحلیل آزمون از دو ساعت بعد اتمام آزمون شروع میشه ک استراحتم کرده باشی
      لازمم نیس طبق دفترچه باشی.....سوالای ص غ ن رو مشخص کن اول
      بعدش برو سراغ ص ها ک زود تموم میشه یه نگاهی بکن سرسری شاید یسری نکات خیلی مهم باشه ک تو مثلا توی سوال یست تونستی جواب صحیح رو ک خیلی ضایعس صحیحه پیدا کنی اما علت غلط بودن یه گزینه ی دیگ رو ندونی .... اینا دستت میاد
      بعدش غ ها ک برای مسائل اول خودت حل کن ببین اشتباهت محاسباتی بود یا نه کلا روشت غلطه...خیلی مهمه این سوالا .... جدای نکاتش تو میفهمی اشکالات اصلیت کجاس مثلا سوالو خوب نمیخونی یا ضربت غلط میشه یا هولی گزینه هارو همه رو نمیخونی و...
      در نهایت نزده ها...اینام مهمتر از نکاتش باید علت نزده بودن بفهمی اگ سوال غیراستاندارد بود ک هیچ اما شاید یادگیریت ناقص بوده یا یه نکته ای بد فهمیدی یا یادت رفته یا کلا خوب نخوندی و...
      این کار اگ روز جمعه تموم نشد بجاش میتونی هر روز هفته اول بعد از اتمام برنامه درسیت روزی یه درس رو تحلیل کنی تموم میشه

خلاصه نویسی بستگی داره
      مثلا عمومیا بجز گاها یسری نکات ریز زیاد خلاصه نویسی نداره
      ریاضی و فیزیکم باز مثل عمومیا
      اما مثلا فصل۱ شیمی دوم بخش دانشمندان یه نقشه کلی بکشی خیلی مرورش راحتتره یا چرخه های زیست
      در کل خلاصه نویسی برای کل یه فصل لازم نیس مگر نکات پراکنده یا خیلیییی مهم
      بیشتر نکته نویسی خوبه اونم نه هر نکته ای
      مرسی فهمیدم

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا نظرسنجی هم شرکت کنید

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

فایل پیوست 89730

فایل پیوست 89733

فایل پیوست 89732

فایل پیوست 89731

فقط اگه ممکنه منابعی که این میزان مطالعه میخواد رو هم معرفی کنید

مثلا شما ترکیبیات رو تو 4 ساعت گفتید که ببندیم
      ولی⚫من از رو خیلی سبز یا آی کیو حداقل 8 ساعت طول میکشه بخونم(این مبحث تو هر منبعی کم کم حدود130 تست داره و⚫ سه چهار ساعت نکته و درسنامه⚫)

البته این فقط یه مثال بود
      بقیه درسا هم همین مشکلو دارن

⚫لطفا منابع متناسب با این ساعتی که گفتید رو معرفی کنید
      مثلا ساعت مربوط به ریاضی با کتاب خط ویژه جور و مناسبه!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن