خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy ریاضی مهر و ماه یا خیلی سبز؟

سلام تاپیک زدم و فهمیدم بهترین منابع الان تو ریاضی خیلی سبز و مهر و ماهن هردو ایراداتن و مشکلاتی دارن که میگم و برام نظر بدید کدومو بگیرم تجربی و نظام جدید

مهر و ماه:1-زیادی کتابش نکته تو درسنامش داره (نکته چرت و الکی) تو چند تاپیک اینو گفتن 2-پاسخنامه ی اشغال دهم یازدهمشو دارم یعنی پایه ب پایشو پاسخنامش الکی و مضخرفه 3-هیشکی نفهمیده واسه چه سطحیه هنوز

خیلی سبز:1-بعضیا میگن اسونه بعضیا هم میگن سخته مشخص نیست (منظور درجه تستاشه) 2-درسنامه میگن فوق العاده ولی تستا بدون درجه بندی هستن و سحطشون باز میگم مشخص نیست

خواهشا الکی نظر ندید اینو بگیر و اونو بگیر اگه کتابو دیدی و اگه میخونید تو ازمونا چند میزنید؟مرسی
      ویرایش توسط KARIMASADI : 28 شهریور 1398 در ساعت 01:47

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پاسخنامه باید چطوری باشه؟
      من که در حد همون مدرسه هم ریاضی نمیخوندم تازه با این کتاب شروع کردم تا حالا نده پاسخنامشو نفهمم.
      تا الان 4فصلشو خوندم نکته چرت ندیدم
      درسته خیلی فرمولیه کتابش ولی فرمولاش کاربرد دارن الکی نیستن
      درمورد خیلی سبز هم یه مشکلی که برا ضعیفا داره اینه که بر اساس پیش نیاز فصلا مرتب کرده مثلا ابع اول گفته در حالی که باید بعضی چیزارو بلد باشی که بری سروقت تابع
      ولی مهروماه بر اساس پیش نیاز جلو رفته خودشم تو فهرستش زده هرفصل پیش نیازش چیه
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      سلام تاپیک زدم و فهمیدم بهترین منابع الان تو ریاضی خیلی سبز و مهر و ماهن هردو ایراداتن و مشکلاتی دارن که میگم و برام نظر بدید کدومو بگیرم

مهر و ماه:1-زیادی کتابش نکته تو درسنامش داره (نکته چرت و الکی) تو چند تاپیک اینو گفتن 2-پاسخنامه ی اشغال دهم یازدهمشو دارم یعنی پایه ب پایشو پاسخنامش الکی و مضخرفه 3-هیشکی نفهمیده واسه چه سطحیه هنوز

خیلی سبز:1-بعضیا میگن اسونه بعضیا هم میگن سخته مشخص نیست (منظور درجه تستاشه) 2-درسنامه میگن فوق العاده ولی تستا بدون درجه بندی هستن و سحطشون باز میگم مشخص نیست

خواهشا الکی نظر ندید اینو بگیر و اونو بگیر اگه کتابو دیدی و اگه میخونید تو ازمونا چند میزنید؟مرسی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی یا تجربی؟
      اگه ریاضی من کتاب جامع خیلی سبز رو داشتم که حسابان ۱ و۲ و ریاضی ۱(به جر فصل هایی که مربوط به امار بود) رو داستم وا واقعا راضی بودم.
      اصلا کتابی نبود که تست بیخود داشته باشه، وقت تلف کردن نبود درواقع
      https://kheilisabz.com/shop/%d9%86%d...a7%d9%85%d8%b9

آها راستی اگه اینو خریدی حتما سیمی کن، با تف چسبوندن کتابو :/

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      پاسخنامه باید چطوری باشه؟
      من که در حد همون مدرسه هم ریاضی نمیخوندم تازه با این کتاب شروع کردم تا حالا نده پاسخنامشو نفهمم.
      تا الان 4فصلشو خوندم نکته چرت ندیدم
      درسته خیلی فرمولیه کتابش ولی فرمولاش کاربرد دارن الکی نیستن
      درمورد خیلی سبز هم یه مشکلی که برا ضعیفا داره اینه که بر اساس پیش نیاز فصلا مرتب کرده مثلا ابع اول گفته در حالی که باید بعضی چیزارو بلد باشی که بری سروقت تابع
      ولی مهروماه بر اساس پیش نیاز جلو رفته خودشم تو فهرستش زده هرفصل پیش نیازش چیه
      داداش چند میزنی باش بعدشم تستاش از ضعیف به درصده قوی و بالاهه؟ دوما من 1 قسمت رایان حیدریو تو کلاسینو دیدیم خوبه؟ میخواستم ثبت نام کنم میگن روش میگه این روش گفتن مشکل ایجاد نمیکنه؟ فقط یه پاسخ بده بحثش تو منبع ریاضی باز نشه خخخ و مهمتر از همه اینو بگ من پولم نمیرسه میخوام نسخه 97 رو بگیرم یعنی جلد 1 پایه و 2 دوازدهم فرقی نداره با الانش؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab_e نمایش پست ها
      ریاضی یا تجربی؟
      اگه ریاضی من کتاب جامع خیلی سبز رو داشتم که حسابان ۱ و۲ و ریاضی ۱(به جر فصل هایی که مربوط به امار بود) رو داستم وا واقعا راضی بودم.
      اصلا کتابی نبود که تست بیخود داشته باشه، وقت تلف کردن نبود درواقع
      https://kheilisabz.com/shop/%d9%86%d...a7%d9%85%d8%b9

آها راستی اگه اینو خریدی حتما سیمی کن، با تف چسبوندن کتابو :/
      داداش من تجربیم و درباره کتابه جامعه خیلی سبز نوشته مویی میگم مرسی باز داداش

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش من تجربیم و درباره کتابه جامعه خیلی سبز نوشته مویی میگم مرسی باز داداش
      به همه میگی داداش:/ اسمو بخون
      خب تو پروفایلت بزن تجربی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من مهر و ماه جامع سفارش دادم،هنوز به دستم نرسیده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab_e نمایش پست ها
      به همه میگی داداش:/ اسمو بخون
      خب تو پروفایلت بزن تجربی
      خخخ ببخشید بعدا درستش میکنم بعد واسه شیمی نظری نداری بینه مبتکران و خیلی سبز موندم از نظر تست یعنی مبتکران میگن بهتره ولی خیلی سبزو دهم و یازدهم دارم و بودجه ندارم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      من مهر و ماه جامع سفارش دادم،هنوز به دستم نرسیده
      از کجا فهمیی خوبه این که میگی برسه به دستم بدردم نیمخوره چاپه جدید گرفتی یا ماله پارسال؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خخخ ببخشید بعدا درستش میکنم بعد واسه شیمی نظری نداری بینه مبتکران و خیلی سبز موندم از نظر تست یعنی مبتکران میگن بهتره ولی خیلی سبزو دهم و یازدهم دارم و بودجه ندارم
      من اصلا شیمی خوب نخوندم تو کنکور هم ۳۰ زدم. که مدیون ویدیو های الا (جمعبندی پایه که کامل هم ندیدم :/ )
      alaatv.com
      و کتاب جمع بندی خیلی سبزم.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکم ورقش زدم دیدم با این راحت تر از خیلی سبزم برای همین اینو سفارش دادم،ظاهرا مخصوص کنکوره ۹۹عه و خب دیگه میشه چاپ۹۸

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      یکم ورقش زدم دیدم با این راحت تر از خیلی سبزم برای همین اینو سفارش دادم،ظاهرا مخصوص کنکوره ۹۹عه و خب دیگه میشه چاپ۹۸
      اها مرسی منظتره نظرات دیگران هم هستم درسنامش چطوره روون و خوبه؟ اخه دهم و یازدهم جدا داشتم درسنامش چرت بود

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اها مرسی منظتره نظرات دیگران هم هستم درسنامش چطوره روون و خوبه؟ اخه دهم و یازدهم جدا داشتم درسنامش چرت بود
      دقیق بررسیش نکردم،اما در کل به سلیقم میخورد
      اکثر کتاب ها خوبن،انتخاب کتاب بستگی به سلیقه شخصی داره

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز و مهر و ماه هر دوخوبن .به سلیقتون بستگی داره ولی من مهر و ماه رو بیشتر می پسندم چون دسته بندی شده تر و مرتب تره.... بعضی دوستان سادات رو هم توصیه میکنن ولی من ندیدمش...درسنامه های مهر و ماه هم برای فهم درس کافیه و بقیه اش به زدن تست ها و مرور چندبارشون بستگی داره.تست های مهر و ماه هم سطح خوبی داره و به مرور سخت میشه.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منتظره نظراتتونم ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن